Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Dyskusja] Bezmózgi w League of Legends

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
60 odpowiedzi na ten temat

ziombel95

ziombel95

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 154 postów

Michnik.Była to moja 1 gra po przerwie bo to był ten sam dzień w ktorym mi konto odblokowali.I w ten sam dzien -1 gra- i znowu kurwa ban bo znowu jakiś retard.Wiec na pytanie czy moglbym wygrac kolejne itd itd Ci nie odpowiem bo po prostu nie mialem okazji nawet sprobowac bo przez lamusow dostalem bana i znowu czekam 7 dni.ALE JA WKURWIAŁ SIE NA DARMO NA PAJACOW NIE BD.Pogram sobie w WarZ jak minie ban to wroce.Pełno jest gier strollowanych i jak mam byc szczery to srednio na noobow u mnie w teamie a w druzynie przeciwnej jak juz sa wynosi 3/4:1 jak to czytać już tlumacze.3-4 gry z noobami u mnie i 1 gra tak zwany easy win z przeciwnikami.ROBIE CO MOGĘ ALE JAK BOT LANE ZJEBIE I JUNGLER ZJEBIE TO TAKIEJ GRY NIE WYCCARUJESZ.MAM 1000 ZWYKŁYCH PONAD I OKOŁO 160 RANKINGOWYCH Z UWAGĄ NA TO ZE TO NIE JEST MOJE 1 KONTO BO MAM TEZ AWARYJNE NA KTORYM JEST OKOLO 200 ZWYKLYCH I 300 RANKINGOWYCH. I JESZCZE JAKIEŚ INNE NIEDOSZŁE KONTA.I z czystym sumieniem i ręką na sercu wiem ze kurwa totalnych noobow nie wyccarujesz i tyle. Tak samo jak nooby co kupili postać i odrazu lecą na rankingi.Z 2 razy w zyciu spotkalem sie z osobami na rankingowych gdzie osoba ogarnieta przyszła i napisala ze jest to jego 1 gra rankingowa i chcialby wygrac..mial tam okolo 600-700 normali nagranych gral ogarnietymi postaciami NA ODPOWIEDNICH LINIACH i kolesioom nie zależalo na linii ani na ich wygodzie tylko na wygranej.W JEBANEGO LOLA NA RANKEDACH POWINNO SIE GRAC DLA WINU A NIE DLA SWOJEJ WYGODY.WIEC JAK JAKIS TROLL TO CZYTA NIECH TO WEŹMIE DO SIEBIE.

Michnik

Michnik

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 postów

@ziombel95

Ty nie dostajesz banow w lolu przez retardow tylko za wyzywanie/wulgarny jezyk z tego co widze, ta gra zdecydowanie za bardzo cie ponosi.

Slowo klucz to "gra" a gra powinna dawac nam przyjemnosc, byc rozrywka, nie wydaje mi sie bys gral o pieniadze.

Nie pisze z toba by sie klocic czy innych problemow szukac ale popatrz ile osob twierdzi ze ma noob teamy ciagle i wgl. Podsumowujac ilosc tych graczy wychodzi ze "zazwyczaj kazdy ma 3-4 noobow w teamie a przeciwnicy to pro" ale jesli kazdy gracz ma noob team to kim sa przeciwnicy? Przeciez to tacy sami gracze jak ty i ja.

Crai

Crai

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Oj dzieciaczki z bronze 5, nigdy nic nie wbijecie niż ten wasz bronz kiedy będziecie tylko flame'owali, podstawą gry jest farmienie, pomaganie innym liniom (np jak jesteś na midzie spushuj miniony pod turreta i idź na bota jak sobie nie radzą, zazwyczaj kończy się to double killem, co znacznie pomaga drużynie. A jak trafiacie na trolli to próbujcie ugrać coś 4v5 bo zawsze jest ta nadzieja, a osoby które wyszły z gry, specjalnie feedują reportujcie na końcu gry. Tyle ode mnie ide wycarrować moje 2 konto z bronze 1 już 3 win pod rząd win ;p

MedykMatyk

MedykMatyk

MPC User

• Gold Member
  • PipPipPipPipPip
  • 870 postów

Moim zdaniem na "nooby" w teamie są 2 rady:

1) Grać tylko ze znajomymi(z reala/lola/innej gry), których umiejętności znamy.

2) Nie grać:)
Dziękuję, dobranoc:)

Chcesz zarobić na premium/walutę do gry małym wkładem pracy? Zapraszam na pw:)

Chcesz zacząć grać w LOL'a? Szukasz fajnej ekipy? Również zapraszam na PW:D

ziombel95

ziombel95

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 154 postów

Michnik@
Tak gra mnie ponosi bo kiedy trafiam na samych lamusów to jest masakra.Co do przeciwnikow..nie prezentuja wysokich poziomow tyle że oni maja chociaz team..5 osób w tym supporta.A ja trafiam na samych "taktyków" którzy wymyslają wlasne strategie i konczy sie na 2 adc na bocie bez wardow a potem płacz na innych.Banów za wulgarny jezyk nie dostaje tylko przewaznie za opuszczanie bo szkoda mi tracić czasu na lamusów którzy wychodza przy ładowaniu albo po prostu co mają staty 0/9. grałem niedawno gre co w moim teamie wszystkie linie sobie poradziły oprócz bota..support 0/4 a adc 0/3 . urgot mial 7:0 i w tf bye bye mimo ze ja fokusowalem tylko adc to reszta nakurwiala tanka albo ich supporta.

POSTA NOOBA : CRAI. Nawet nie skomentuje bo szkoda gadać aczkolwiek jestem ciekaw czy masz więcej niz ja 18 lat aktualnie że nazywasz mnie dzieciakiem.

Phaiz I Okrutny

Phaiz I Okrutny

z łaski Bożej król Polski

• Best Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3984 postów

Michnik@
Tak gra mnie ponosi bo kiedy trafiam na samych lamusów to jest masakra

To w nią nie graj. Z jakiego powodu grasz w grę, która niszczy twoje nerwy? I co najważniejsze, z jakiego powodu zakładasz takie bezsensowne tematy na MPC Forum? Przecież to logiczne, że nikt o tobie nie pomyśli pozytywnie, a jedynie oberwiesz hejtem. Myślę, że już wszystko wyjaśniłem....

hehehehehehe

Michnik

Michnik

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 postów

@ziombel95

Graj mida lub jungle i gankuj jesli twierdzisz ze zawsze inne linie przegrywaja do 0.

@up

On nie jest tworca tematu.

Edytowany przez Michnik, 04 marzec 2013 - 16:42.

Sence °

Sence °

MPC User III

• Gold Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Lokacja:Lokacja

@3xup.

Sorry, ale rankedy w brązie V można wygrać z 2 afkami. Wystarczą mocne picki, jakiś map blocker, tank i dd. Jak bot ma 0/4 to idziesz takim kassadinem na bota, i jeżeli ogarniasz to ich zabijesz / oddasz kille low adc. Kiedyś jakimś cudem z kolegami graliśmy triple ranked. 2 afków i own w 20 minucie. Byleby nie dopuścić do late game i mecz jest po stronie skill'ersów. Dla takich debili w bronzie wystarczy obojętny focus. Oni biją supporta, enemy bije ich, my zabijamy ich adc. Najlepiej apc / bruiserem. Pamiętaj, jeżeli twoja drużyna ma 0 - 4 to idź babysituj tego bota / topa, chuj z farmą, jak ogarniesz to wyrównasz. Polecam mobilne postacie

//edit

Pojęcia:

Map blocker - np anivia, jarvan = postacie mogące odizolować jakąś postać

dd - damage dealer = ktoś kto zadaje dużo obrażeń = vayne, kassadin, syndra, ryze, ziggs = nie bierz casterów, bo po combie będziesz bił basic'ami aż padniesz. Nukerzy są b. mocni. 

tank - wiadomo

Edytowany przez Sence °, 04 marzec 2013 - 16:45.

ziombel95

ziombel95

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 154 postów

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

DZIECKO A KTO TEMAT ZAŁOŻYŁ ?

Gram to co jest potrzebne teamowi bo chce wygrać.Gram bo lubie tak jak każdy a że czasem sie wkurwie to również nie jest nic nadzwyczajnego.

SuckMyLegO_O

SuckMyLegO_O

MPC User II

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPip
  • 909 postów
  • Gadu Gadu:1565422
  • Lokacja:Lodowy Ogród
  • Hobby:Cycki
    LoL
    Grafika 3D
    Muzyka
    Snowboard
    Książki Fantasy

@up
Mogę wiedzieć o co Ci chodzi?

MODY, TEMAT DO KOSZA NO KURWA, PISZE CHYBA TRZECI RAZ, ZAMKNĄĆ

Dodany obrazek

ziombel95

ziombel95

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 154 postów

Ogarnij goscia 5 postów up.Pruje się do mnie i gada jeszcze ze to ja temat załozylem bo jest za glupi zeby to sprawdzic.To co chcialem powiedziec w tym temacie to powiedzialem.

cris-79

cris-79

Początkujący

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów
  • Lokacja:Lubuskie
  • Hobby:LOL,Sport,Animy

2 rankedziki

1 suport ktory greduje i nie stawia wardow  i wyzywa all  przez co bot i tez adc nafidowal przeciwnego bota

2 gra koles na topie 0:7 casso na midzie  0:5 na moje pingi aby zrobic gang ona stoi pinguje jej zeby szla po blue tez stoi .

Jak wyżalać sie to wyżalać . Wiekszośc ludzi nie powinna wogole zabierać się za rankedy po to aby psuć gre innym przez swoje zachowanie i czasem specjalne lamienie

sonxx

sonxx

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Steam:SOnX
  • Lokacja:Poland
  • Hobby:Informatyka, gry MMORPG :), FPS.

4 mecz przegrany przez durnych gimbusów, przeklinają na czacie zamiast grać :(

Charakter człowieka ujawnia się najwyraźniej i nąjczyściej, kiedy człowiek zostanie odsunięty od swego codziennego otoczenia i postawiony przed czymś nowym.

- Hermann Hesse

SuckMyLegO_O

SuckMyLegO_O

MPC User II

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPip
  • 909 postów
  • Gadu Gadu:1565422
  • Lokacja:Lodowy Ogród
  • Hobby:Cycki
    LoL
    Grafika 3D
    Muzyka
    Snowboard
    Książki Fantasy

up/2up

Właśnie o takich sytuacjach mówię, ale oczywiście według nich to MY jesteśmy noobami chociaz robimy co mozemy, 1vs5 mecza nie wygrasz...

Dodany obrazek

cris-79

cris-79

Początkujący

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów
  • Lokacja:Lubuskie
  • Hobby:LOL,Sport,Animy

Kolejny ranked jak to polak na czacie pisze "sorka ale mama każe mi wyłączyć nq" i afk . Wiedz pytam po jaka cholere oni zaczynają grać ???

rarlon

rarlon

Początkujący III

• Members
  • PipPipPipPip
  • 457 postów
@up Bo lol zostal stworzony dla dzieciakow ktore maja kase a to ze tam top czy mid przegral to nie jest ich wina przeciwnik byl lepszy widocznie Bywa. A to ze ty siedzisz na brazie czy tam na srebrze to juz twoj problem owszem 1vs5 sie nie da wygrac chociaz.. nie raz wygralem prawie sam gre skoro bierzcie takiego nasusa na topa a konczycie z farma 100 na koniec i z 20 do Q no to sie potem dziwic ze przegraliscie ale no przeciez ja nie fidowalem.. ale GOWNO robiles .. Tyle na ten temat co do placzkow bo ja siedze na brazie :< o boze.. tragedia skoro tam siedzisz widocznie na to zaslugujesz . Siedze sam na srebrze i jakos mi to nie przeszkadza mam 4 konta Zloto , Zloto , srebro i braz braz jest dla jaj zazwyczaj ;P jak idzie naprzyklad zagrac z kolega bo chcial abym go wykarowal chociaz braz 1 jest lepszy niz ten 5 ;) pzdr. czekma na fale hejtow bo ja przegralem bo to afk.. o boze.. wam sie ngidy nie zdarzylo bycie afk? raz mojej matce sie przydarzyl wypadek gdy gralem w lola.. rozwalila glowe.. no coz A chuj z nia lepiej dokonczyc runde ! i meic te 12 elo ! Yeaaaah .. Jakos dostalem bana nie slusznie no ale coz Bywa. :)

Przyokazji

I ja jakos nie placze :) dostala reporta zrobila to speiclanie przyznala sie. proste. Zycie dalej biegnie ;)

Edytowany przez rarlon, 05 kwiecień 2013 - 01:22.

Michnik

Michnik

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 postów

@up Bo lol zostal stworzony dla dzieciakow ktore maja kase a to ze tam top czy mid przegral to nie jest ich wina przeciwnik byl lepszy widocznie Bywa. A to ze ty siedzisz na brazie czy tam na srebrze to juz twoj problem owszem 1vs5 sie nie da wygrac chociaz.. nie raz wygralem prawie sam gre skoro bierzcie takiego nasusa na topa a konczycie z farma 100 na koniec i z 20 do Q no to sie potem dziwic ze przegraliscie ale no przeciez ja nie fidowalem.. ale GOWNO robiles .. Tyle na ten temat co do placzkow bo ja siedze na brazie :< o boze.. tragedia skoro tam siedzisz widocznie na to zaslugujesz . Siedze sam na srebrze i jakos mi to nie przeszkadza mam 4 konta Zloto , Zloto , srebro i braz braz jest dla jaj zazwyczaj ;P jak idzie naprzyklad zagrac z kolega bo chcial abym go wykarowal chociaz braz 1 jest lepszy niz ten 5 ;) pzdr. czekma na fale hejtow bo ja przegralem bo to afk.. o boze.. wam sie ngidy nie zdarzylo bycie afk? raz mojej matce sie przydarzyl wypadek gdy gralem w lola.. rozwalila glowe.. no coz A chuj z nia lepiej dokonczyc runde ! i meic te 12 elo ! Yeaaaah .. Jakos dostalem bana nie slusznie no ale coz Bywa. :)

To fajnie ze odkopales temat z przed miesiaca, piszesz takim stylem ze czytac sie nie da... nie wiem co ten temat ma do bogatych dzieci ale coz...

rarlon

rarlon

Początkujący III

• Members
  • PipPipPipPip
  • 457 postów

@up mam na mysli ze riot polecial na kase i w lola gra coraz weicej 10 letnich dzieci bo uproszczaja gre w sposob zalozmy dali jezyk polski..

ps: Nawet jesli odkopalem :P to temat nie zostal zamkniety.. :)

Kolejna gierka ;)

Edytowany przez rarlon, 05 kwiecień 2013 - 02:07.

pawix245

pawix245

Początkujący III

• Members
  • PipPipPipPip
  • 434 postów
  • Lokacja:Kraków
  • Hobby:Nostale i League of Laaags
Mówicie ze narzeka na team i ma prawo bo jeśli jest 0:68378 to da radę nadal wycerowac? Nooby sie trafiają to normalne dlatego gram tylko z kolegami w piątkę bo wiem ze dali z siebie wszystko, a jak przegramy to nic. Nie raz tak miałem grając sam że Anni jungla a malphite mid czy adc. Dlatego gram tylko i iwylacznie razem w pięciu.

Praktycznie każdy mój post jest pisany z telefonu więc jeśli widzisz błąd czy coś, to zachowaj to dla siebie, nie musisz spamić pamiętaj =]!!

cuerpo1337

cuerpo1337

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 143 postów

Jesli grasz duzo i czesto niemozliwe zebys ciagle przegrywal :)

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników