Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Problem] Slender i inne gry na silniku Unity3d

unity problem sledner

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

IronsidePl

IronsidePl

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Siema! Gdy pewnego dnia chcialem zagrać w slendera to gdy klikałem jego ikonę to nic się nie działo, nie wyskakiwał żaden komunikat. Nastepnego dnia chciałem sobie pograć w CS 1.6 na przeglądarke. Gra ładowała się normalnie ale gdy doszło gdzieś do połowy ujawnial sie błąd. Gdy klikne na "Error Detalis" wyskakuje mi kolejny błąd. Gdy klikne na "Install Manually" przenosi mnie na strone gdzie się pobiera Unity.

Załączone pliki

Shiniox

Shiniox

Normalny tytuł.

• Moderator Działu Konsole
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3836 postów
  • Gadu Gadu:4334064
  • Lokacja:Rzeszów
  • Steam:Shin KOX
  • Hobby:Minecraft xdd
    LoL...
    Fifa :D

Podaj parametry komputera.

Z błędu wynika, że twój PC nie wspiera SSE2 a z tego co pamiętam, to jest coś chyba z procesorem. Było to stosowane w 2003 roku więc jeśli twój komputer jest dużo nowszy to może to tylko jakiś błąd gry.

Dodany obrazek

Sygna by Maxio

IronsidePl

IronsidePl

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Podaj parametry komputera.

Z błędu wynika, że twój PC nie wspiera SSE2 a z tego co pamiętam, to jest coś chyba z procesorem. Było to stosowane w 2003 roku więc jeśli twój komputer jest dużo nowszy to może to tylko jakiś błąd gry.

Operating System: Windows XP Professional  Dodatek Service Pack 3
Processor: AMD Sempron™ 2500+, MMX, 3DNow, ~1.7GHz
Memory: 768MB RAM

Edytowany przez IronsidePl, 24 luty 2013 - 12:33.

IronsidePl

IronsidePl

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 14 postów

@ref

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników