Skocz do zawartości

Witaj na

MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Marihuana

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
448 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Ankieta (361 użytkowników głosowało)

Czy paliłeś kiedyś marihuane?

1. Tak (176 głosów [48.75%] - Zobacz)

Procent głosów: 48.75%

2. Głosowano Nie (185 głosów [51.25%] - Zobacz)

Procent głosów: 51.25%

Czy jesteś za depenalizacją? - niekaranie za posiadanie niewielkich ilości + możliwość posiadania roślinki

1. Głosowano Tak (234 głosów [64.82%] - Zobacz)

Procent głosów: 64.82%

2. Głosowano Nie (127 głosów [35.18%] - Zobacz)

Procent głosów: 35.18%

Głosuj Goście nie mogą głosować

nexores2

nexores2

Mandarynka

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4834 postów
  • Gadu Gadu:33616598
  • Lokacja:de_inferno
  • Steam:mosadgp
  • Hobby:Sonya
    Mandarynka

Nie da się umrzeć po marihuanie...

Dokładnie, nawet jakbyś wyjebał 1kg zioła to byś nie zmarł.

Etc. Jestem przeciwny legalizacji ponieważ osoby uzależnione, próbujące rzucić nałóg najczęściej mają problemy w życiu codziennym.

Miyoshi

Miyoshi

The future starts now.

•  MPC News
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 8571 postów
  • Gadu Gadu:4118581
  • Lokacja:Wrocław

Dokładnie, nawet jakbyś wyjebał 1kg zioła to byś nie zmarł.

Etc. Jestem przeciwny legalizacji ponieważ osoby uzależnione, próbujące rzucić nałóg najczęściej mają problemy w życiu codziennym.

Od samego zioła się nie można uzależnić. Od maryśki, która mieszana jest z dopalaczami, owszem. To, czy ktoś się uzależnia, czy nie, jest jego własnym wyborem. 'Nie chce, to nie weźmie, przecież swój rozum ma'. No i tyle w temacie. ;f

And remember, beIieve in today, believe in tomorrow, believe in yourself and whatever happens... don't jump.

Flap

Flap

All life with MPC

• Gold Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7426 postów
  • Gadu Gadu:22560271
  • Lokacja:Piła
  • Steam:FlapNieSzalej (Albo podobnie, bo nie pamietam xD)
  • Hobby:Marry Marry słodziutka Marry Maryy ;3

Czerpiesz korzyści materialne z tego, że dają Ci majeranek, a nie zioło?

Fajnie masz poprzestawiane pod kopułą. 

Czerpie korzyści ze sprzedaży...

Dodany obrazek

xtie

xtie

MPC Popular User

• Gold Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1407 postów
  • Lokacja:England

Lol.

Zajmujesz się sprzedażą zioła, a dałeś sobie wkręcić majeranek ?

Świat schodzi na psy.

Dodany obrazek

tripipi

tripipi

Heisenberg

• Moderator Działu Konsole
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3524 postów
  • Lokacja:Pyrlandia
  • Hobby:PlayStation, Vapowanie

Lol.

Świat schodzi na psy.

Przecież typ wypisuje totalne brednie a Wy łykacie to jak młode pelikany.

Tutaj co najmniej 3/4 wypowiadających nie widziało nawet zioła na oczy jak ten cały pseudo diller Flap

Dodany obrazek Dodany obrazek

Glinka.

Glinka.

MPC Elite Rank III

• Gold Member
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14392 postów

Trzeba być skończonym Kretynem by w internecie wypisywać że sprzedaje się Zioło ...

Ten kto pali i lubi Sobie zapalić nie będzie chwalił się w tym w internecie.A po Flapie od razu widać że chce się przypodobać pewnej grupie.Szkoda Mi Ciebie człowieku.

AśNaebaem :*

AśNaebaem :*

24h with MPC

• Gold Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3061 postów
  • Lokacja:Warszawa

Ja jestem na NIE bo nie uznaję narkotyków. Jeśli macie zbyt mało "kolorowe" życie to jest nieskończona ilość lepszych sposobów na uczynienie życia ciekawszym niż ćpanie jakiegoś gówna :)

Złapałeś kiedyś porządną chmurę dobrego towaru? Pewnie nie bo w Polsce dostaniesz same gówno jedynie jak sam wychodujesz jest dobrze ;).

Jestem za, ponieważ ułatwiłoby nam to życie :).

Nie zmuszam do palenia po prostu wyznaję swoją opinię :).'

@W takim razie ok :).

Edytowany przez AśNaebaem :*, 01 marzec 2013 - 13:26.

Dodany obrazek

By Maxio!

hrabia14

hrabia14

The Doctor

• Postwriter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5653 postów

Złapałeś kiedyś porządną chmurę dobrego towaru? Pewnie nie bo w Polsce dostaniesz same gówno jedynie jak sam wychodujesz jest dobrze ;).

Jestem za, ponieważ ułatwiłoby nam to życie :).

Nie zmuszam do palenia po prostu wyznaję swoją opinię :).

A to ma znaczenie? Przez "gówno" miałem na myśli środki psychoaktywne w ogóle.

1399030767-U739101.png

jackraymund

jackraymund

All life with MPC

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6902 postów
  • Gadu Gadu:271638 nie odp. na "elo" etc.
  • Hobby:Ałto Srit

Temat już był, ale jak wiadomo była cofka na forum, także zakładam jeszcze raz.

Co sądzicie na temat marihuany? Dlaczego jest ona nielegalna, a alkohol legalny? Jak myślicie, jest jakiś sens karania młodych osób za posiadanie niewielkich ilośći?

No i najważniejsze - czy jesteście za depenalizacją? - niekaranie za posiadanie niewielkich ilości + możliwość posiadania własnej roślinki w domu.

Jest ona nielegalna przez media, które w stanach pokazywały że po marihuanie człowiek robi się agresywny i chciałby wszystkich zabić, nic bardziej mylnego, babcie i osoby nieświadome to łyknęły i zagłosowały na partie która jest przeciw temu.

+ marihuana jest psychodelikiem dlatego też pewnie dodało to kopa w dupe

Jakie są aktualne realia? Media cały czas stwarzają niestworzone historie nt. jak marihuana niszczy człowieka, raz czytałem w gazecie że gorzej niż heroina >.<

przykład TVN, każdy wie po co oni są, szukaja dobrych artykułów zazwyczaj śmieciowatych, typu smoleńsk czy papież i zasłaniają wszystkie akcje w rządzie, przez co czlowiek nie jest niczego świadomy, prosta manipulacja

posiadanie w niewielkich ilościach + krzaczek w domu, jestem za, chociaż wiadomo co się pali, a nie unnamed ala trawa która w smaku, zapachu i wyglądzie jest trawą, a jest przyjebana czymś bezwonnym i niemożliwym do wykrycia przez konsumenta + jakby nawet wykrył to i tak to zjara bo przecież szkoda by było wywalić 30zł w piach

@czerew

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

uśmierza ból? xDDDDDD zastanów się co piszesz, może jedynie ci dodać więcej bólu z tego względu iż jest psychodelikiem i wpływa na twoje myślenie, wkręcisz się, dodasz sobie o wiele więcej, inna sytuacja gdy po zjaraniu jesteś czymś zajętym, podałbym ci artykuł ale pewnie i tak nie zmieni to twojego zdania jak wiekszości moherów

leczenie? jak już mówiłem to jest psychodelik, jak zjaramy się, niestety musimy samemu, możemy wyjść dzięki temu z różnych kłopotów, dokładnie przeanalizować sprawy, i wyciągnąć takie wniąski których nie wyciągneli byśmy na trzeźwo

może nie wiesz o tym bo media tego by nie wydały artykułu że marihuana postawiła człowieka na nogi

zmieniając temat, LSD jest narkotykiem, nie wiem w sumie jakiej grupy, ale silnie działa na jakieś tam receptory w bani, przez co człowiek "odblokowuje się"

poczytaj sobie na temat LSD w psychiatryku, słyszałem kilka histori na temat tego specyfiku, kilka, więc nie sądzę że każdy wpadł na ten samy pomysł 

opisując krótko, ziomek był totalnym ważywem, srał, lał pod siebie, nie ruszał się i nie odzywał, i był cały czas faszerowany gównem, miał jechać już do jakiegoś ośrodka, bo mówili że niema na niego nadziei, koleś który był w tym psychiatryku miał inne schorzenie( nie był na łeb walnięty, by nie było że kit wciskał), chciał mu pomóc a wiedział że dla niego nic niema znaczenia, i wszystko mu jedno czy umrze czy się polepszy, wepchał mu na siłe 2 guziki. po jakimś czasie ku zdziwieniu, wstał sam(tak to wgl się nie ruszał), poszedł do piguł i chciał rozmawiać ze swoją doktorką, niestety jej nie było, a przez to że niestety po LSD człowiek staje się agresywny, siostry musiały go uspokoić i wtrafił do izolatki. sad but true

a mimo wszystko LSD nie jest uzywane w lecznictwie ponieważ jest narkotykiem, i używa się psychotropów które robią gorsze spustoszenie w mózgu

był taki doktor kto robił doświadczenia na LSD, polecam poczytać

niestety jak 99% userów tego forum zna marihuane tylko ze względu na atuty rozrywkowe i gówno o niej wie

przykład 2 wypowiedzi z jednym z forów, jak działają narkotyki, nie tylko negatywnie,

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

"Miałem przez 30 lat arachnofobie. Jedne trip na psylocybinie, wyleczyl mnie z tego.

Nie będę się rozpisywal o pomniejszych, rozkminach swiata. Które pomagają mi "żyć bardziej komfortowo"."

każdy kto jara trawa to zauważa. "to porzesza horyzonty, łamie bariery, granice, przynajmniej ja tak mam po tłustym wbicie"  . ale zauważyłem pewną różnice, po trawie te rzeczy uświadamiają się po jakimś czasie, natomiast dxm tak na mnie działał że siadałem z telefonem i pisałem do zaufanego kolegi swoje kminy ;d jak sie później okazywało całkiem sensowne i takie naprawdę godne uwagi nawet typek który to czytał (nigdy nic nie palił/brał) mówił że otworzyłem mu oczy na pare spraw i że za chuj by tego taki zwykły człowiek nie wymyślił i nie zauważył na trzeźwo. Według mnie najlepsze kminy co jestem sam pod wrażeniem że mogłem takie coś wymyślić to właśnie po dxm, a i musze wspomnieć że tylko raz wskoczyłem na wyższe plateu niż

od razu mówie że nie zachęcam do brania takich gówien jak wyżej opisanych typu DMX - jedno złe zażycie i możesz mieć zjebane życie(każdy organizm inaczej reaguje) dużo osób po badtripach nie może się połapać w życiu(nie mówie tu o miesiącach tylko latach)

więc mówcie dalej że narkotyki to tylko gówno które niszczy człowieka, a marihuana jest najgorszym narkotykiem

23jq3ie.jpg

Jakiś link padł? Napisz pw z prośbą o re-upload

Wilczek

Wilczek

Wilczek czerwononosy

• Global Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 8226 postów
  • Gadu Gadu:3129533

Sorry, jestem nie w temacie ale na nie xD

1388329142-U702970.png
Cristiano.

Flap

Flap

All life with MPC

• Gold Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7426 postów

Lol.

Świat schodzi na psy.

Jaki majeranek? Człowieku naucz się czytać ze zrozumieniem....

To był CHEMIK.

Przecież typ wypisuje totalne brednie a Wy łykacie to jak młode pelikany.

Tutaj co najmniej 3/4 wypowiadających nie widziało nawet zioła na oczy jak ten cały pseudo diller Flap

Chcesz to ci kurwa pokaże wora.

Trzeba być skończonym Kretynem by w internecie wypisywać że sprzedaje się Zioło ...

Ten kto pali i lubi Sobie zapalić nie będzie chwalił się w tym w internecie.A po Flapie od razu widać że chce się przypodobać pewnej grupie.Szkoda Mi Ciebie człowieku.

Nie chce się nikomu przypodobać. Nie obchodzi mnie zdanie jakiś gimbów z forum o cheatach...

Dodany obrazek

tripipi

tripipi

Heisenberg

• Moderator Działu Konsole
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3524 postów
  • Lokacja:Pyrlandia
  • Hobby:PlayStation, Vapowanie

Jaki majeranek? Człowieku naucz się czytać ze zrozumieniem....

To był CHEMIK.

Nie chce się nikomu przypodobać. Nie obchodzi mnie zdanie jakiś gimbów z forum o cheatach...

Nie muszę patrzeć na Twoje wory, mam swój a w nim dwa jądra.

Jedyne worki jakie ty widziałeś to pustaki... albo te wypełnione miętą którą była moczona w mące a nie rzekomej amfetaminie produkcji Twojego znajomego "chemika" internetowy napinaczu

Napisz kolejny poemat panie Jan Brzechwa, koloryzowanie fajnie Ci wychodzi i można się pośmiać

Dodany obrazek Dodany obrazek

kowal0050

kowal0050

MPC User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPip
  • 818 postów
  • Gadu Gadu:25822696
  • Lokacja:Za górami, Za lasami...
  • Hobby:Komputery, Muzyka, Denerwowanie innych ;p, MPC Forum

101/100 procent ostrzeżeń

Jestem za tym, żeby tego nie legalizowali. Na co to komu?

Flap

Flap

All life with MPC

• Gold Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7426 postów

Nie muszę patrzeć na Twoje wory, mam swój a w nim dwa jądra.

Jedyne worki jakie ty widziałeś to pustaki... albo te wypełnione miętą którą była moczona w mące a nie rzekomej amfetaminie produkcji Twojego znajomego "chemika" internetowy napinaczu

Napisz kolejny poemat panie Jan Brzechwa, koloryzowanie fajnie Ci wychodzi i można się pośmiać

A ja nie musze patrze na jakiegoś gimba ;x

Dodany obrazek

Loude

Loude

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 504 postów
  • Hobby:Zobacz Eldoka na wolno
    Masz tutaj przed sobą moją myśl uwolnioną.

Nie, dzięki.

@TOP

Legalizacja? Tak.

Dla osób powyżej 20 lat, za zezwoleniem lekarza.

Sadzenie dla wszystkich, żadnych zezwoleń, do tego przydałby się jakieś sklepy z nawozami w każdym województwie, bo lipnie tak sprowadzać...

"BYUA CHUODNA A JEJ RENCE POCZERWIENIAUY Z ŻALU,

ONA TU JEST LECZ NIE ZREALIZÓJE PLANUW" ~ South Gimb System - Następca Magika, ma zamiar dołączyć do folkowej kapeli Molesta Ewenement w której są Pokus i Abaradab

TigerXMetin

TigerXMetin

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1490 postów

lJa pierdole ale wy przyjebani jestescie co za problem kupic sobie nasionka za 100zł i miec z tego pol kilo naprawde myslicie ze kupienie nasion to jest taki problem ? widac same no-life na tym forum... 

j2tx.jpg

xtie

xtie

MPC Popular User

• Gold Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1407 postów
  • Lokacja:England

lJa pierdole ale wy przyjebani jestescie co za problem kupic sobie nasionka za 100zł i miec z tego pol kilo naprawde myslicie ze kupienie nasion to jest taki problem ? widac same no-life na tym forum... 

Dodaj do tego lampy, koszt energii i robi się z tego niezła sumka.

Plus większość jest na garnuszku rodziców, no way... :)

Dodany obrazek

jackraymund

jackraymund

All life with MPC

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6902 postów
  • Gadu Gadu:271638 nie odp. na "elo" etc.
  • Hobby:Ałto Srit

najwidoczniej sam jesteś no-life, bo wystarczy poruszyć kilka faktów, że nie wystarczy hajs i nie każdy ma do tego warunki jak transport do spota

indoor - dziękujemy

outdoor - zwierzęta - ryzyko że wejdzie jakiś dzik zryje ci całego spota, sarenka zje ci całą roślinke lub pogryzie tak aby ją skutecznie uśmiercić, włosy ludzkie, stare skarpety nie zawsze pomagają

insekty - jest dużo rodzai insektów i ciężko się przed nimi bronić

pogoda - deszcz(przez długie opady może zgnić roślinka),grad(może rozjebać w 3 pizdy wasze planty, tak jak mi w zeszłym roku)

teren - teren gdzie nikt nie zagląda, zazwyczaj towarzyszą temu zwierzęta, nie fajnie było by spotkać panią dzikową :f

bliskość - czasami dobry spot znajduje się daleko

ryzyko - policja, pogoda zwierzęta, insekty

np dzikami sarnami(nie zawsze pomagają włosy stare skarpetki) itd.

trzeba też potrzymać na początku w domu zanim "dorośnie" aby żyć na zewnątrz

nie każdy ma do tego nerwy aby spierdalać przed policją wiedząc że jak się zatrzyma posiedzi z 13lat 

kolejny z seri typu gówno wiem dużo gadam

20% osobą którzy 1 raz sadzą wychodzi uprawa

23jq3ie.jpg

Jakiś link padł? Napisz pw z prośbą o re-upload

Milady

Milady

Bywalec MPC III

• Gold Member
  • PipPipPipPipPip
  • 774 postów
  • Hobby:Nothing

Przecież każdy kto chce i tak to bierze, prawda? Więc nie widzę sensu za to karać, aczkolwiek możliwość jej palenia oczywiście od pełnoletności, tak jak inne używki. Nigdy nie paliłam i nie mam zamiaru, dlaczego? Nie uważam aby było mi to potrzebne do życia, jest dobrze jak jest, nie potrzeba mi kolejnych uzależnień. Legalizacja to dobry pomysł.

Kocham kino akcji na forum. 

Brudny Jeleń

Brudny Jeleń

MPC Popular User II

• Blue Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2061 postów

Ktoś kto ma słabą psyche może nabawić się HPPD na kilka dobrych lat po paleniu zioła ale to mało ludzi. Ja to mam ale od czegoś innego. Pierdole zioło bo mi tego nie potrzeba i szkoda mi na to kasy.. raz na jakiś czas można sobię zapalić ale to tylko jak jest dobry towar, a dobry towar to masz jak sam wychodujesz :)

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników