Skocz do zawartości

Witaj na

MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Problem]Grayst Kamermod

grayst kamer mod hack

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty.
1 odpowiedzi na ten temat

19morela46

19morela46

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 109 postów
Witam dostałem serverinfo.py z serwerem grayst , wkleiłem go do Kamer moda nowego ściągniętego ze strony mianowicie mam tylko 3ch. Jak chce editować to pojawia się błąd , jak szukam ConnectHelpera to nie ma go instalowałem kilka razy kamer moda i metina i ciagle go nie mam zeby edytowac serwer i dodac reszte ch... Jest problem że jak grałem na jakimś CH to wszystko pięknie działa tylko nie widze Pierscienia teleportacji i Peta i skrzyni zaczarowień i kostiumów reszta itemów jest okej. Mianowicie robiłem jak pisało na kamera stronie z npclist i innymi plikami kopiowałem z clienta pliki monster npc i inne ale to już nic nie widziałem kompletnie więc na nowo musialem sciagnac metka i kamer moda ale i tak connect helpera nie mam... Prosze o pomoc by wyjąc te itemy jakoś i dopisac ch6 bo mam porty i ip pozostałych CH ale nie moge edytowac serverinfo.py Chętnie porozmawiam z kims na skype ts w sprawie mojej mam 18lat kumam czacze lub prosze o pomoc na forum ! :)

Gość_SkrandeR_*

Gość_SkrandeR_*
  • Gość
Napisz tu:

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników