Skocz do zawartości

Witaj na

MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Jak nie dostać bana w League of Legends (obejście)

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
31 odpowiedzi na ten temat

Darkkaj

Darkkaj

MPC Popular User III

• Postwriter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2688 postów

czesc witam serdecznie wszystkich czytajacych, dzis przedstawie Wam poradnik jak nei zostac zbanowanym w grze League of Legends, jak posterpujecie wedlug tych porad mozecie byc pewni ze nie dostaniecie bana:

1. punkt pierwszy - musisz postepowac wedlug kodeksu league of legends

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

jak bedziecie postepowac wedlug tego kodeksu przywolywacza to mozecie byc pewni ze na 99% nie dostaniecie bana bo to roznie jest
2. punkt drugi - nie obrazaj swojego druzyny, jak bedziesz obrazac, gyd ktos gra slabo to wtedy koles bedzie gral juz tak slabo ze nic nie zrobicie i zwykle idzie afk, albo wychodzi z gry i przegrywacie z miejsca, bo nie mozna wygrac 4v5 4v3 4v2 v5v itd. ja mialem duzotakich sytuacji ze sie ludzie obrazaja i czesto po miesiacu bana dostaja ^^
3. punkt trzeci - najlepiej nic nie pisac na czacie, bo jezeli cos powiemy nie tak to riot moze uznac ze trollujemy teammate'ow ja tak mialem czasem ze dostalem ostrzezenie wchodze w link do ropzrawy i mysle se wtf?! dlaczego dostalem ostrzezenie jak nic obrazliwego nie napisalem -.- lol czasami to glupie jest a jak nic nie piszecie to nie ma szans na bana czy ostrzezenie
4. punkt czwarty - nie trolluj nic, za trolling idzie najwiecej bannow i jak sie trolluje to od razu po grze mozna nawet dostac bana jak zaczynacie trollowac i pojdziecie afk to macie bana na 100%, troll i dc 100% ban, sam trolling to roznie tak na 50% jest ze macie bana a ze nie ma cie 50%
5. punkt piąty - po prostu graj i nie przejmuj sie tym ze twoj ad carry je kanapke iprzez to przegrywacie gre

poradnik napisany dla mpcforum.pl zakaz kopiowania i wyśmiewania poradnika, pozdrawiam Darkkaj.
poprosze -5% jezeli to mozliwe

Edytowany przez Darkkaj, 04 styczeń 2013 - 23:39.

MAD PANDA

MAD PANDA

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 31 postów
3. report za odmowe komunikacji z druzyna. dziekuje

chyba cie pogielo z tym poradnikiem/
Dodany obrazek

Spociuś

Spociuś

Bywalec MPC III

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 753 postów
  • Lokacja:Warszawa
  • Steam:Spociu
  • Hobby:Horrorcore, Fairy Tail

To jest dla żartòw? Przykro mi ,ale nie potrafie rozczytać wstępu :/

380951404731443275536.jpg

Darkkaj

Darkkaj

MPC Popular User III

• Postwriter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2688 postów

heh widzę, że już hejterzy się zebrali ^^ nie to nie jest dla żartu, ale dlatego, że dużo osób narzeka na bany, więc poradnik jest? jest, ja tak postępuje i żadnego ostrzeżenia / bana nie dostałem od 2 lat!!

Spociuś

Spociuś

Bywalec MPC III

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 753 postów
  • Lokacja:Warszawa
  • Steam:Spociu
  • Hobby:Horrorcore, Fairy Tail

Nie "hejtuje" lecz widze co napisałeś. Duuużo błędòw :)

380951404731443275536.jpg

Darkkaj

Darkkaj

MPC Popular User III

• Postwriter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2688 postów

Nie "hejtuje" lecz widze co napisałeś. Duuużo błędòw :)

to napisz co zrobilem zle, konstruktywna krytyka, a nie glupi hejter dzieciak neo gimbus

sorden

sorden

MPC User II

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPip
  • 914 postów
  • Gadu Gadu:39473916
  • Lokacja:Polska
a jak juz mam bana da sie to obejsc
xxxxxxx

czujesienad

czujesienad

MPC Popular User II

• Postwriter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2146 postów
  • Lokacja:Lubin
To co wymieniłeś to i ja wiem. Poradnik napisany tak brzydko. Żadnych efektów graficznych, nic.

Dodany obrazek

Darkkaj

Darkkaj

MPC Popular User III

• Postwriter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2688 postów

a jak juz mam bana da sie to obejsc

mozesz napisac prosbe o unban do riot games powiedziec ze kolega wibl na konto albo jakis hacker, czasme dziala

To co wymieniłeś to i ja wiem. Poradnik napisany tak brzydko. Żadnych efektów graficznych, nic.

sam jestes efekt graficzny, ladnie moze byc nawet jak sie nic nie dodaje

Casawir

Casawir

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Lokacja:Lublin
  • Hobby:Gry RPG ,cRPG
    Fantasy
darkkaj tak naprawde nie gra w lola! on tylko programuje na tym swoim nubskim linuxie a w dziale lola pisze zeby nabic posty!

Bez-nazwy_nwpsash.png

by me

Spooq

Spooq

MPC User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPip
  • 800 postów
  • Gadu Gadu:808999
  • Lokacja:Polska :)
  • Hobby:Boks, Wrestling, Branża growa
Dzięki temu poradnikowi wyszedłem na 2K elo, dzięki ziom.
Dodany obrazek

pan legacki

pan legacki

Bywalec MPC II

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 667 postów
  • Gadu Gadu:marihuana
  • Lokacja:marihuana
  • Steam:marihuana
  • Hobby:marihuana

darkkaj nie przejmuj sie ja juz 8 banow mialem jeszcze jeden i perm dzieki ze mi pomogles w tym poradniku piatka dla ciebie, trzymaj sie

Gość_ArronBaDo_*

Gość_ArronBaDo_*
  • Gość
super poradnik, kiedy zaczalem grac w lola to od razu znalazłem Darkkaja i napisałem do niego czy zna sposób na nie dostanie bana, opisał mi to wszystko (było to już bardzo bardzo dawno temu) i gram do dziś bez żadnego bana.
Brawo Darkkaj, że zebrałeś się i udostępniłeś poradnik dla innych ludzi :P

oczywiscie leci lajk, bo sam poradnik pomógł mi też

PS. odkryłem błąd !
w punkcie 5 pisze "puk piaty" zamiast "punkt", jest to duży błąd, o mało nie wprowadził mnie w błąd (ale już znałem ten poradnik, więc nie zostałem wprowadzony w błąd, ale innym to może się przytrafić !)

Edytowany przez ArronBaDo, 04 styczeń 2013 - 23:15.

T3ND3R3VVET

T3ND3R3VVET

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 184 postów
  • Gadu Gadu:18481990
  • Lokacja:Kraków
  • Hobby:PK & 3Run, NFS World, Darkorbit, Filmy
Najlepiej w skrócie.
Nie obrażaj nikogo,nie używaj "wspomagaczy", nie wychodź z gier.
KONIEC.. nie trzeba się aż tak rozpisywać.

MAD PANDA

MAD PANDA

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 31 postów

heh widzę, że już hejterzy się zebrali ^^ nie to nie jest dla żartu, ale dlatego, że dużo osób narzeka na bany, więc poradnik jest? jest, ja tak postępuje i żadnego ostrzeżenia / bana nie dostałem od 2 lat!!

według ciebie krytyka na temat beznadziejnego poradnika jest równoznaczna z tym że cię nienawidzę?
Dodany obrazek

pawix245

pawix245

Początkujący III

• Members
  • PipPipPipPip
  • 495 postów
  • Lokacja:Kraków
  • Hobby:Furry ;_;
To chyba każdy głupi wie, bo problem polega na tym że nikt się do tego nie stosuje, ale zna regulamin.
Czekaj pomge, skopiuj regulamin i na końcu napisz "stosujcię się do tego a bana nie dostaniecie".
Ach zapomniał bym że czytelność tego jest okropna bo mogłeś chociaż dać znaki i usunąć błędy.

tumblr_nbg4ytLlv51tv0tovo1_400.jpg

tymo99

tymo99

MPC User II

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPip
  • 894 postów
oj tam, wszystko dobrze, moglbys tylko jeszcze wkleic w oczojebnej ramce moj ulubiony rozdzial kodeksu

"ten kto picka pierwszy, moze picknac co chce"

Edytowany przez tymo99, 07 styczeń 2013 - 01:19.

Michnik

Michnik

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1437 postów

według ciebie krytyka na temat beznadziejnego poradnika jest równoznaczna z tym że cię nienawidzę?

Byly juz poradniki jak kupic postac, jak zalogowac sie do gry, teraz jak nie dostac bana.
Czekam na poradnik jak porpawnie korzystac z opcji chat w grze (mam na mysli pisanie w teamie, pisanie na all) albo jak dodac znajomego... bo przeciez to przydatne i wiele osob tego nie wie.

Nie oszukujmy sie, poradnik jak nie dostac bana masz w regulaminie ktory wydal Riot dla graczy, ten poradnik nie zmieni tego ze gracze go nie przestrzegaja.

Kondjo

Kondjo

MPC User II

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPip
  • 894 postów
  • Lokacja:Rawicz
Kurva a ja taki głupi cały czas jak ktoś feedował to pisałem tylko "noob" "fcking feeder" :) Dzieki temu poradnikowi trochę się może opanuję z moimi flameami.

Zbieram Like ^^

DomcioSs

DomcioSs

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 189 postów
  • Lokacja:Polska.
  • Hobby:League Of Legends, Assassins Creed
Bardzo dobry poradnik xD. Leci like

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników