Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Pytanie] Master Yi AP czy AD

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty.
46 odpowiedzi na ten temat

Auynkh

Auynkh

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów

Master'a buduje tylko i wyłącznie pod AP. 

1363701576-U247153.jpg

piodd

piodd

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Master AP ma 10x wiekszy dmg od AD, i zajebistego heala musisz tylko wbic w goscia z ulti tak zeby go rozjebac na combo(q+lich bane) a potem nastepne kile juz leca xD. Skladasz |Doran,,,Rabadon,,,lLich Bane,,,deathfire Grasp,,,,,rylais scepter a na koniec jakis magic pen i wymiatasz.

mario22455

mario22455

MPC Popular User II

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1989 postów
  • Lokacja:Małopolska
  • Hobby:Informatyka, elektronika.
Master Yi pod AD/AS jest średnio słaby. Bardzo dobrze radzi sobie 1vs1 lecz w większych teamfightach jest papierowy a przez to, ze często wrogowie go focusuja pada na samym początku. Możemy oczywiście mieć na nim dużo LS lecz to naprawdę mało daje bo i tak nie zregeneruemy wystarczająco życia.
U ap ze zdrowiem jest lepiej bo ma wyboostowaną medytację ale jego słabość tkwi w CD. Nie zadaje on praktyczne żadnych obrażeń poza Alpha Strike'm, a jak wiemy ma on około 10 sec. regeneracji przez które możemy bić tylko z Basic'a który na AP prawie nic nie robi.
Wyjściem z sytuacji jest budowa AD/AS/TANK...tak TANK. Przy rozważnym pomieszaniu itemow z życiem wraz z tymi z obrażeniami wychodzi nam cudowna hybryda która dużo wytrzyma i ma także olbrzymie obrażenia.
Mam nadzieję, że rozwiałem wasze wątpliwości co do sposobu budowania naszego Mastera.
Pozdrawiam, mario22455

Edytowany przez mario22455, 28 marzec 2013 - 07:44.

Najlepsze poradniki jak zarobić w internecie!

"I niech los wam zawsze sprzyja"

CyberProdukcje

CyberProdukcje

Początkujący

• Members
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Lokacja:MG
  • Hobby:KaeN ;]

Ja robie mastera pod AP, nawet pod wiezą przeciwnika jak dostane spowolnienie, daje leczenie, 2 champow mnie bije + wieża. Wychodze czysto z 3/4 HP :D Ale jak już kupie all itemki pod niego. Na poczatku nie ma co sie wyrywać na tqakie akcje.

AD nie gralem nie nie zamierzam.

TheJacobek

TheJacobek

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Jak dla mnie - AP. Większy dmg z alpha strike (q) i większy heal - tak jak już wcześniej napisałeś AP Master może się wyhealować do full hp. Jeśli go robisz pod AD to musisz pamiętać o Attack Speedzie jednak wtedy bazujesz jedynie na autoatackach i ulti. 

MrJaDaus

MrJaDaus

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 107 postów

AP jest dobry

AD tez jest dobry .. i moze solo barona zrobic + dla tego xD

eMode

eMode

kierownik ds. nieistotnych

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2981 postów

Nie odświeżamy tematów starszych niż 30 dni bez przyczyny. Cls.

f40g.png

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników