Skocz do zawartości

Witaj na

MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Q]AMX 50 100 vs IS-3 vs T32

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
64 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: [Q]AMX 50 100 vs IS-3 vs T32 (58 użytkowników głosowało)

Jaki czołg jest najlepszy na WCG ( VIII tier )

1. AMX 50 100 (18 głosów [32.73%])

Procent głosów: 32.73%

2. T32 (10 głosów [18.18%])

Procent głosów: 18.18%

3. IS-3 (27 głosów [49.09%])

Procent głosów: 49.09%

Głosuj

FeHnE

FeHnE

MPC User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPip
  • 816 postów
  • Gadu Gadu:15898324
  • Lokacja:Warszawa
  • Hobby:Paintball i przede wszystkim gorące dziewczyny :D
Ale Ci chodzi o przełożenie załogi z BDR na AMX 50 100 ? Mi chodzi o to czy np załoga z BDR która jest na AMX nie będzie słabsza ? ( bo w praktyce to nie są Ci ludzie do tego czołgu )

mas12mix

mas12mix

Początkujący III

• Members
  • PipPipPipPip
  • 431 postów
Niestety tiger2 najlepszy z 8 moim zdaniem ma najlepszy pancerz z mobilnością gorzej no ale to jest HT dmg też dobry. Mogę podać przykład, grając moim kw3 z lufą 8 tieru przebijam is3 co 3,2 strzały nie celując specjalnie w weaks pointy bo nie jestem od nich znawcą a w takiego tigera2 to 7 strzałów odpalam i nic nie wchodzi. Jednak IS3 dostarcza dużego funy z gry...

FeHnE

FeHnE

MPC User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPip
  • 816 postów
No ale jak mówiłem szukam tieru na CW ESL

FeHnE

FeHnE

MPC User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPip
  • 816 postów
F5

kamil9848

kamil9848

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Hobby:Zbijanie warnów :P
To zależy od innych pojazdów w drużynie .

Klan W-I-R Rekrutuje !

Wymagamy co najmniej jednej IX ale dobrze by było jakby ktoś miał dyszke :) Mamy własny TS3 i świetną atmosferę . Więcej info na priv .

FeHnE

FeHnE

MPC User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPip
  • 816 postów
No ok... Ale nie wiem czy dam radę exspić ten czołg bo co innego granie z teamem co jest zgranie a co innego samemu.. Tak że wiadomo,,

FeHnE

FeHnE

MPC User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPip
  • 816 postów
Czy to prawda że można kupić gold ammo do tierów za srebro ? Nie ma gry na kompie w tej chwili i nie grałem od patha 8.2 i nie wiem czy to prawda.

Mephic

Mephic

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 46 postów
@Up
Tak, to niestety prawda. Rozpierniczyło to balans na kawałki, więc w zasadzie na każdy czołg teraz trzeba spojrzeć innym okiem. Amunicja jest droga, ale jeśli ktoś ma minimum jeden czołg premium wysokiego tieru, gra na premce i akurat nie inwestuje w żaden czołg to może na okrągło jeździć na gold ammo, co owocuje tym, że wykańcza dużo wyższe tiery bez zająknięcia. Ja w "Jumbo" zacząłem używać amunicji premium do mini lol guna i w do tej pory dość przeciętnym medzie na 6 tierze mam 150 penetracji i 350 damage - absurd? No absurd, ale co poradzisz :)

redmanPL

redmanPL

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 189 postów
@UP Zgadzam się że rozwaliło sposób gry ale z drugiej strony rzadko kto wozi cały magazyn złota, ja żeby na vk3601h wbić szybko vkdb to zakładałem trola i na żywioł, ale nie zawsze stosowałem golda. Nie lubię być jeżdżącym fragiem. I jeszcze teraz trzeba trochę ostrożniej grać a nie jak nie którzy co mają HT nic mnie nie zabije.... Prawdopodobnie na VKDB jak wymaksuje też z trollem jeździł będę bo co to za med na 7T mający 130 mm penetracji i 220 DMG z dmg się mogę zgodzić ale penetracja jest stanowczo za mała,
2 sprawa teraz czołgi typu Maus i E-100 to jeżdżące fragi bo każdy jak widzi te czołgi na 10 to przełącza na złoto:) więc i ja jadąc moją e-100 walę z golda przynajmniej mam radochę

ALe wracając do tematu na ESL lepszy jest 50-100, choć ten czołg ma czasami jazdy, nie raz zdarza się na 6 strzałów wpakować w plecy 5 i 6 zdingować, nie oszukujmy się to nie jest czołg do walki na fair play :D

Edytowany przez redmanPL, 19 grudzień 2012 - 08:48.

Tak mam dysleksje, nie zwalnia to z próby robienia jak najmniejszej ilości błędów
Dodany obrazek

Mephic

Mephic

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 46 postów
Na VKDB nie ma żadnego sensu korzystania z działa 130/220

Masz tam superszybkostrzelne 150/130 i to jest działo z którym powinieneś grać żeby mieć radochę :) VK DB jest dość szybki i zwinny jak na swoje całkiem niezłe opancerzenie - nie zawsze najmocniejsze z pozoru działo jest najlepsze. Liczy się DPM a tu największy jest przy działku 150 pen.

E-100 nie do końca jest jeżdżącym fragiem - wcześniej wiele odbijało, ale miało bardzo niską penetrację. Z ammo gold ma jedną z najwyższych w tierze więc też potrafi bigosu narobić. :) Maus faktycznie stracił najwięcej.

redmanPL

redmanPL

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 189 postów
@up dla tego jednak wolę Alfa dmg, a VKDB robię tylko i wyłącznie dla Leosia który w którymś patchu wyjdzie muszę ustukać ze 100k exp i sprzedać to w pizdu :P jakoś nie lubię niemieckich medów bardziej przypominają HT a do zwrotności na i przyśpieszenia to dla mnie najlepszy na tym tierze była t20 :)
Tak mam dysleksje, nie zwalnia to z próby robienia jak najmniejszej ilości błędów
Dodany obrazek

Flap

Flap

All life with MPC

• Gold Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7426 postów
  • Gadu Gadu:22560271
  • Lokacja:Piła
  • Steam:FlapNieSzalej (Albo podobnie, bo nie pamietam xD)
  • Hobby:Marry Marry słodziutka Marry Maryy ;3

@UP Zgadzam się że rozwaliło sposób gry ale z drugiej strony rzadko kto wozi cały magazyn złota, ja żeby na vk3601h wbić szybko vkdb to zakładałem trola i na żywioł, ale nie zawsze stosowałem golda. Nie lubię być jeżdżącym fragiem. I jeszcze teraz trzeba trochę ostrożniej grać a nie jak nie którzy co mają HT nic mnie nie zabije.... Prawdopodobnie na VKDB jak wymaksuje też z trollem jeździł będę bo co to za med na 7T mający 130 mm penetracji i 220 DMG z dmg się mogę zgodzić ale penetracja jest stanowczo za mała,
2 sprawa teraz czołgi typu Maus i E-100 to jeżdżące fragi bo każdy jak widzi te czołgi na 10 to przełącza na złoto:) więc i ja jadąc moją e-100 walę z golda przynajmniej mam radochę

ALe wracając do tematu na ESL lepszy jest 50-100, choć ten czołg ma czasami jazdy, nie raz zdarza się na 6 strzałów wpakować w plecy 5 i 6 zdingować, nie oszukujmy się to nie jest czołg do walki na fair play :D

DB jeździłem dawno, ale jedno mogę ci powiedzieć:
krótka 88 nie ma za mało penetracji ;) Na początku kup gąski, silnik, a wieże kup na końcu, bo przez nią czołg straci na mobilności dużo....
Jak grałem DB, to zawsze w top byłem ten czołg jest nie doceniany, jest szybki, zwinny i ma pancerz który coś odbija
Dodany obrazek

redmanPL

redmanPL

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 189 postów
Tylko szkoda że na 10 meczy w 8 znajduje się z 9T gdzie raczej jestem jeżdżącym fragiem. w VK36H mimo losowania z 8 dzięki temu trollowi mogłem pacyfikować wrogów HE za 190 DMG lub goldem za 350 a czasami i 400 nie raz się AMX 45 zapłonął ogniem pożądania jak go HE w tyłek zajechałem :D,
teraz powtórzę technikę jak wyjdzie to ok jak nie to będę używał tego standardowego działa

Choć człowiek się uczy całe życie :) na razie jako że ten czołg to żaden priorytet to gram każdego dnia do zbicia gwiazdki więc pewnie dlatego się w niego nie wczułem, tak jak ludzie narzekali na t 21 , a jak się wciągnąłem w ten czołg to okazał się zajebisty. Pewnie tak samo było by z VKDB

Edytowany przez redmanPL, 19 grudzień 2012 - 10:43.

Dodany obrazek

Flap

Flap

All life with MPC

• Gold Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7426 postów

Tylko szkoda że na 10 meczy w 8 znajduje się z 9T gdzie raczej jestem jeżdżącym fragiem. w VK36H mimo losowania z 8 dzięki temu trollowi mogłem pacyfikować wrogów HE za 190 DMG lub goldem za 350 a czasami i 400 nie raz się AMX 45 zapłonął ogniem pożądania jak go HE w tyłek zajechałem :D,
teraz powtórzę technikę jak wyjdzie to ok jak nie to będę używał tego standardowego działa

Choć człowiek się uczy całe życie :) na razie jako że ten czołg to żaden priorytet to gram każdego dnia do zbicia gwiazdki więc pewnie dlatego się w niego nie wczułem, tak jak ludzie narzekali na t 21 , a jak się wciągnąłem w ten czołg to okazał się zajebisty. Pewnie tak samo było by z VKDB

Ja 90% meczy jeździłem w plutonie z T20 i pewnie dlatego tak mnie losowało xD
Powiem szczerze, że DB to super czołg jest mobilny, z dobrym pancerzem i dobrym działem.
Dodany obrazek

FeHnE

FeHnE

MPC User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPip
  • 816 postów
UP6 czemu fair play ? Czyżby dla Ciebie ten czołg bym OP ? :P A po za tym WG wprowadziło te gold ammo za kredyty dla tego że jak ktoś kupi np 10 ammo po 10k to razem 100k czyli że nawet na premce wyjdzie na zero :P A za golda to wiadomo np dla amx 50 100 1 ammo kosztuje 10golda czy za 560 golda jest 56 ammo i jest potęga :P

KillThemAll

KillThemAll

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 136 postów

IS-3 - ten znam najlepiej z bety (więc mogę najwięcej o nim powiedzieć) jak już w innym temacie wspominałem. Działo świetne, dość szybki i zwrotny. Na pewno w kwestii pancerza najlepszy z całej trójki. Duże kątowania na przodzie, nieprzebijalna wieża ze spaced armorem - ogólnie mocarz. Przedni pancerz 110 mm pod kątem nachylenia 56 stopni robi swoje i daje efektywny pancerz na takim poziomie, że nie znając weak spotów ratuje tylko działo ponad 200 mm. Jego największy weak spot to dolna część kadłuba i tam przebija się najwięcej - z daleka trudno trafić, szczególnie na pochyleniu bo czołg jest nisko posadzony. Z drugiej strony kiedy IS3 jest na nierównym terenie to jego pancerz traci kąt nachylenia i robi się płaski a wtedy przebija go wszystko - więc trzeba to po prostu wypośrodkować.

Czy chcesz się założyć że Tygrysem II a nawet Tygryem którego nie mam xD Przebiję wieżę IS-3 ? :)

SigCustom.png

KillThemAll

KillThemAll

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 136 postów
A nawet PZIV ;]

Sorry za duble myślałem że posty się połączą...

Edytowany przez KillThemAll, 20 grudzień 2012 - 00:11.

SigCustom.png

Mephic

Mephic

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Czy chcesz się założyć że Tygrysem II a nawet Tygryem którego nie mam xD Przebiję wieżę IS-3 ? :)

Z amunicją premium być może przebijesz Tigerem II choć wątpię. Jedyne co przebijesz to oczywiście właz ale rozumiem, że z oczywistych względów nie traktujesz tego jako wieżę.

Flap

Flap

All life with MPC

• Gold Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7426 postów

Z amunicją premium być może przebijesz Tigerem II choć wątpię. Jedyne co przebijesz to oczywiście właz ale rozumiem, że z oczywistych względów nie traktujesz tego jako wieżę.

Nie rozśmieszaj mnie przebicie wieży IS'a-3 długą 105 jest tak proste jak przebicie Loltraktora.
Cała wieża IS-3, to jeden wielki właz dowódcy.
Dziś zrobię SS gdzie wystarczy strzelić.
Dodany obrazek

Mephic

Mephic

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 46 postów
@up

zależy od kąta ustawienia.

Jeżeli IS-3 nie kątuje i stoisz z nim nos w nos to zostaje Ci tylko hatch.

Jeśli kątuje, to oczywiście jest miejsce na boku wieży w które przebijesz, przy czym efektywny pancerz to ok. 165 mm.

Jeśli stoi frontalnie efektywny na wieży to 220 na wieży więc powodzenia. Zostaje jeszcze turret ring ale jest cieńki i z daleka trafić go to duża sztuka. No ale turret ring to nie turret.

Edytowany przez Mephic, 20 grudzień 2012 - 10:02.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników