Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Pytanie]Wyciąganie broni lub zbroji z innych gier

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz odpisać na ten temat.
2 odpowiedzi na ten temat

gtforce323

gtforce323

Początkujący

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów
Mam do was pytanie czy jest jakikolwiek poradnik na MPCForum dotyczcy wycigania rzeczy z innych gier : broni,zbroji etc. Prosz o szybk odpowied nagradzam limitem like.
Z góry dziki ^_^

Sunushi

Sunushi

MPC Popular User II

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2028 postów

Mam do was pytanie czy jest jakikolwiek poradnik na MPCForum dotyczący wyciągania rzeczy z innych gier : broni,zbroji etc. Proszę o szybką odpowiedź nagradzam limitem like.
Z góry dzięki ^_^

Każda gra ma swoje zabezpieczenia. Najpierw musisz poznać, czy w ogóle istnieje możliwość wyciągnięcia tekstury i modelu z danej gry. Jeśli już to osiągniesz to musisz przeexportować model do formatu, który obsługuje np. 3D Studio Max czy też Blender, tam wszystko sobie ładnie przerobić pod metina i zapisać z rozszerzeniem .gr2. Jeśli interesują Cię modele z jakiejś konkretnej gry, to wpisz w google "nazwa_gry 3d models" albo "how to extract 3d models nazwa_gry". Jeśli nie znajdziesz nic w tym stylu w internecie to raczej sam nic nie osiągniesz.

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem :D

Dodany obrazek

Sygnatura wykonana przez Isuribi aka Amelka.

gtforce323

gtforce323

Początkujący

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów
Dzięki Sunushi oczywiście za pomoc leci limit like
Wyjaśnione można zamknąć

Edytowany przez gtforce323, 08 grudzień 2012 - 22:25.