Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Q]Top Eleven na FB

Facebook Gra top eleven

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

rodzik00

rodzik00

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 3 postów
Witam Mam problem gram od 2 tygodni w top eleven i mam mało kasy i za uwarzyłem że mi nie dodaje kasy z biletów (bilet:6k) i kibice przychodzą ,jestem w lidze z kumplem i szkoda mi usunąć konto i zrobić jeszcze raz ktoś widzi jakieś rozwiązanie . Mój koleba ma już 2 M a ja 300k i nie mogę zrobić żadnego dobrego transferu. :( :(

Zmarły

Zmarły

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 164 postów
Bo jak masz za drogie bilety to kibice nie przyjdą ...
Ja osobiście na 2 pzm mam ok.7 mln a z ligi zarabiam nie całe 100k ... ale za puchar już sie dostaje dobra kase za 1 mecz w rundzie kwal. nawet 1.5 mln :)
Dodany obrazek

Steam: dziamal
Nick w grze: dziamal

rodzik00

rodzik00

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Bo jak masz za drogie bilety to kibice nie przyjdą ...
Ja osobiście na 2 pzm mam ok.7 mln a z ligi zarabiam nie całe 100k ... ale za puchar już sie dostaje dobra kase za 1 mecz w rundzie kwal. nawet 1.5 mln :)

przychodzą ok. 150

Zmarły

Zmarły

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 164 postów
No a stadion pewnie masz na 200 osób to co sie dziwisz ;]
Dodany obrazek

Steam: dziamal
Nick w grze: dziamal

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: Facebook Gra, top eleven

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników