Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Problem] ze ściągnięciem LOLA

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz odpisać na ten temat.
Brak odpowiedzi na ten temat

kirztky

kirztky

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 2 postów
Otó ostatnimi czasy sformatowaem swojego laptopa. Strasznie wolno chodzi ale to nic dziwnego. W kocu przez 2 lata nic z nim nie robiem. Po sformatowaniu wszystko dziaa jak naley ale oczywicie oprócz mojej ulubionej gry - LOLA.
Problem jest taki:
cignem instalk LOLA z gównej strony gry no i zamierzaem odpali okno w którym cay LOL si ciga. Klikam dwukrotnie na ikon, pojawia si klepsydra adowania po czym po sekundzie znika a okno LOLA sie nie wcz. Gra nie pojawia sie w procesach ani w aplikacjach w menadzerze urzdze. Po prostu wyglda to tam jakbym w ogóle nie probowa nic wcza. Przegldaem wiele tematów na ten temat. Scignem NET Framework 3.5, AdobeAir, dodatek service pack do WINDOWSA 7 którego posiadam, próbowaem ustali problem ze zgodnoci. Nic nie pomaga. Okno pobierania si nie wcza. Nie wiem ju co mam robi. Moe jakies propozycje?

Dodam e nie pojawia si te aden komunikat o jakimkolwiek bdzie