Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Pytanie]Wstążka przy nicku w menu pickowania

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
22 odpowiedzi na ten temat

mateuszstempel

mateuszstempel

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 224 postów
Jak w temacie, orientuje się ktoś od ilu ptk honoru dostajemy taka wstążkę? Nie wiem jak to nazwac dokładnie, ale pewnie wiecie o co chodzi, dużo osób już ma takie odznaczenia. Osobiscie posiadam łącznie 76ptk honoru i nie mam nic :cc

HaruTube

HaruTube

MPC Popular User II

• Gold Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1671 postów
  • Gadu Gadu:31232383
  • Lokacja:Inowrocław
  • Hobby:Obmacywanie

Tą wstążkę chyba widzi tylko drużyna przeciwników.
Coś o tym czytałem :mellow:

SinisterGoal_eune_89_4_logo.png

eheheheh

LOoemur

LOoemur

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 183 postów
Jak zostaniesz choć 1 raz zreportowany to już nie zdobędziesz wstążki :) Musisz mieć "czyste konto"

mateuszstempel

mateuszstempel

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 224 postów
Napewno nie tylko enemy, widziałem to wiele razy u siebie w team.

Kronogs

Kronogs

MPC User II

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPip
  • 904 postów
  • Gadu Gadu:0700
  • Lokacja:Warszawa
  • Hobby:Koszykówka , Kobiety , Oprogramowania , Gry , Muzyka , Woda , Ziemia , Hemoglobina , taka sytuacja.
Ja widziałem w moim teamie zieloną wstążkę i ona jest od 20 pkt .

KANAŁ YOUTUBE KLIK W OBRAZEK

mateuszstempel

mateuszstempel

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 224 postów
To bieda, ktoś mnie nieslusznie zreportuje i mam po wstążce? : | Znalazl ktos jakies oficialnie info od riot na ten temat?

LOoemur

LOoemur

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 183 postów

To bieda, ktoś mnie nieslusznie zreportuje i mam po wstążce? : | Znalazl ktos jakies oficialnie info od riot na ten temat?

Reporty są rozpatrywane przez trybunał więc skarga za to, że wygrałeś na pewno nie przejdzie

NoClass

NoClass

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 557 postów
Wstążka nie jest tak naprawdę od ilości punktów. Tylko w jakim rodzaju się przyznawane. Na SMURFIE 9 rankignówek, które poccarowałem... Jest tam 16 honorowy... I jest wstążka. A na innym gram premady rankedy/normale i mam ponad 43 w jednej rubryce i nadal nie mam wstążki. Więc zależne jest to od dobranych przeciwników, sojuszników i na jakim poziomie przydzielili Ci ten punkt honoru.

Dodany obrazek

mateuszstempel

mateuszstempel

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 224 postów
Tak czy siak to bezsens troche, zobacze wstążkę w enemy , daje mu report i ma po wstążce ? Taka logika , bezsens..

Why

Why

Nie mam czasu, ratuje orki

• Global Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10653 postów

Tak czy siak to bezsens troche, zobacze wstążkę w enemy , daje mu report i ma po wstążce ? Taka logika , bezsens..

Pierw trybunał (czyt. gracze) muszą rozpatrzyć, czy raport był słuszny, jeśli był to wtedy traci, jak uznają, że nie to wtedy nie traci. Później takie rzeczy przechodzą jeszcze przez RIOT.

954761403741583298954.png

NoClass

NoClass

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 557 postów
up@ Niezależy to od raportów. Lecz od ilość przyznania randomów a friends. + Jeżeli zostałeś zbanowany, honor znika Ci do 0 i po odbanowaniu masz możliwość zyskania go na nowo.

Dodany obrazek

gralfon

gralfon

MPC Popular User II

• Gold Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1779 postów
  • Lokacja:Sochaczew, Mazowieckie

Nie zależy nic od raportów, mnie za pewne nie raz reportowali, a honorable opponenta dostałem na 28 punktach, mam 25 za teamwork, a zielonej jakoś jeszcze nie mam.

Gold Member

nvm

mateuszstempel

mateuszstempel

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 224 postów
@up dokladnie! Watpie, sa tacy gracze ktorzy nigdy nie dostali slusznego reporta : >

Krysian

Krysian

Początkujący

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Jak zostaniesz choć 1 raz zreportowany to już nie zdobędziesz wstążki :) Musisz mieć "czyste konto"

pierdolisz, każdy może cie zreportować bez powodu, więc to by był bezsens

plokijR

plokijR

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 154 postów
  • Hobby:Spanie
Tutaj macie wszystko o tych wstążkach

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

Nie ma czegoś takiego, jak "od 20pkt jest wstążka", dostaje się ją tylko wtedy , gdy zostajesz nagradzany dosyć często, ale jest jeszcze jeden warunek, Ty też musisz nagradzać innych graczy inaczej nic z tego

Rexu

Rexu

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 68 postów
Osobiscie mam 69 wstazek przyjaciela, 17 "Pomocna Dłoń", 29 społecznik, a kiedy wbiłem 25 honorowych, dostalem wstazke a zielonej nie wiem jak dostac. Wczoraj moj kolega dostal zielona i mowil mi ze dostal po rundzie 2+ przyjacielski a ma 40 przyjacielskich, porownajcie to do moich, nie wiem jak to wgl może działac

Vanosh.

Vanosh.

Resulting in our reattachment

• VIP
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14631 postów
  • Lokacja:Germany
  • Hobby:Fitness, MMA, K1

Nie można widzieć dwóch wstążek, jak masz honorable opponent, to tylko ją będziesz widać. Ja mam tak samo, mam honorable opp. oraz teamwork, a widać mi tylko honorable opp.

LoLowiec :D

LoLowiec :D

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 1 postów
ludzie, tą wstązkę ma się, gdy zdobędzie się 30 "honorowych przeciwników" więc nie 20, nie ileś tam, tylko 30 wiem, bo mam. ;) musisz też nagradzać innych graczy :]

Edytowany przez LoLowiec :D, 04 listopad 2012 - 09:51.

Tomardo

Tomardo

Początkujący III

• Members
  • PipPipPipPip
  • 403 postów
  • Steam:tomardo

Nie ma jakiejś granicy, że np. 20 honorowych i dostajesz tą wstążeczkę. Osoby które mają najwięcej honorowych dostają takie wstążki. Sam posiadam już 4 z 4 i żałuję, że nie widać wszystkich :P

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

2plyrwa.gif

FalconStriker

FalconStriker

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 11 postów
  • Lokacja:internet
Ludzie... czerwono-pomarańczowa "wstążka" jest za honorowego przeciwnika. zielona jest za przyjacielskiego... reszty nie pamiętam. nie można byc banowanym a nie reportowanym by nie móc mieć wstążki

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników