Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Bot Pijaczek v2.1.1

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
361 odpowiedzi na ten temat

KURPIQ

KURPIQ

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 511 postów

INSTRUKCJA :
Wymaga do działania autoit v3
-f4 przycisk odświerzania

-f5 gdziekolwiek przycisk zarzuć wędkę
-f6 postarać się na środku pasku (nie musi być na kolorowym gdyż kolor jest wpisany z góry)
-f7 tło (trzeba wytestować gdzie najlepiej)

-f8 włączamy bota (musi być wyciągnięta wędka)
-f9 wyłączamy bota

aby włączyć pauzę należy kliknąć prawym na ikonke takiego jakby "a" na niebieskim tle, aby wrócić bota do normalnej pracy to prawym ikonka i 1opcja od góry i szybko wracamy w okno gry.
pisać spostrzeżenia.
4 OKNO W KTÓRYM PISZEMY 0 LUB 1 (0 - NIE BIERZE BONUSÓW 1- BIERZE) JAK DAMY 0 NIE TRZEBA USTAWIAC F3.
F3 - RAZ U GÓRY PO PRAWEJ W OKIENKO Z GWIAZDKAMI A NASTĘPNIE ZNOWU F3 NA UŻYJ (RZECZY KTÓRĄ CHCEMY) - UWAGA UŻYWAĆ BĘDZIE AŻ SKOŃCZY SIĘ WSZYSTKO CO MAMY (JUTRO ZROBIĘ TO INACZEJ TZN. BY PATRZAL NA PIXEL NA OBRAZKU BOOSTA).

aaaaaaaafq.jpg

Uploaded with ImageShack.us

oto kod :

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

OPCJE TE CO WCZEŚNIEJ +
4 OKNO W KTÓRYM PISZEMY 0 LUB 1 (0 - NIE BIERZE BONUSÓW 1- BIERZE) JAK DAMY 0 NIE TRZEBA USTAWIAC F3.
F3
- RAZ U GÓRY PO PRAWEJ W OKIENKO Z GWIAZDKAMI A NASTĘPNIE ZNOWU F3 NA
UŻYJ (RZECZY KTÓRĄ CHCEMY) - UWAGA UŻYWAĆ BĘDZIE AŻ SKOŃCZY SIĘ WSZYSTKO
CO MAMY (JUTRO ZROBIĘ TO INACZEJ TZN. BY PATRZAL NA PIXEL NA OBRAZKU
BOOSTA).

Edytowany przez KURPIQ, 28 maj 2013 - 13:48.

( ͡° ͜ʖ ͡°) bitches

Over the last 3 years, you've spent 2547.3 hours playing this selection, which includes 384 items, is valued at $4724.12, and requires 1506.9 GB

H5N1

H5N1

Bywalec MPC II

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 607 postów
bot dziala fajnie jeszcze jak by dzialal na zminimalizowanym to by bylo swietnie

PS: a znacie moze jakies sposoby aby zdobyc kredyty za ktore moglbym kupic np auto w let's fish ?

Rajtek2

Rajtek2

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 12 postów
a mi nie działa tak jak powinien-po zerwaniu ryby nie zamyka okienka że ryba się zerwała i bocik stoi.Po ręcznym zamknięciu okienka tzreba zarzucić na nowo wędkę i dalej idzie

mateuszekk1

mateuszekk1

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 26 postów
  • Lokacja:Polska
Witam czy istnieje możliwosć ustawienia bota na spining ??
Panek
Dodany obrazek

KURPIQ

KURPIQ

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 511 postów
Dziala i na spinning i zwykla + znalazlem blad.
Jak nie zamyka okien to f7 zle jest.
Ps. Znalazlem blad po ods. Zrobie kolo 21

( ͡° ͜ʖ ͡°) bitches

Over the last 3 years, you've spent 2547.3 hours playing this selection, which includes 384 items, is valued at $4724.12, and requires 1506.9 GB

valenciano40

valenciano40

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 35 postów
też mam problem z tym botem...zacina ale nie ciągnie + nie zamyka okien....ja używam bota w takiej wersji ze nie trzeba nic ustawiac....wciskam tylko F1 nastepnie F2 i łowi bez problemu...może udało by sie udoskonalic ta wersje zeby pobijał rekordy bo najwieksze ryby zrywa...

valenciano40

valenciano40

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 35 postów
sorki moj błąd wpisałem 2 razy ta samą wiadomość

Edytowany przez valenciano40, 07 październik 2012 - 17:08.

KURPIQ

KURPIQ

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 511 postów
błąd poprawiony.
ten bot (którym mówi valenciano40) nie będzie działał szybko przez to że musi szukać po całym ekranie 1 pixela.
co do tego że ciągnie nie puszcza to może być wina tego pixela : 0x46b434
w $marmolada = PixelSearch($dp[0] - 100 , $dp[1] - 100 , $dp[0] + 100 , $dp[1] + 100,0x46b434 )

bo jest to kolor paska gotowy (f6 nie musi teraz byc jak pasek jest wlaczony).
jak komus nie dziala niech zmieni kolor z kolorowego paska na jakis inny czyli podmieni 0x46b434 na inny.

Edytowany przez KURPIQ, 07 październik 2012 - 18:59.

( ͡° ͜ʖ ͡°) bitches

Rajtek2

Rajtek2

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 12 postów
większośc ryb się zrywa-już różnie próbowałem ustawiać F6 ale to nic nie daje .Ryby ciągnie przez jakiś czas a potem nagle zrywa raz z lewej ,raz z prawej.Co mozę być przyczyną?

valenciano40

valenciano40

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 35 postów
trudno powiedzieć...może są zbyt duże...ja mam bota ktory łowi mi rewelacyjnie...jasne rekordowych nie wyciąga ale ale okolo 180- 190 kilogramow spokojnie

rebel9191

rebel9191

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 41 postów
poczekajcie do 21 az sie skonczy ta promocja-odkad ona sie pojawila muli strasznie gre i boty siadaja -kazda wersja po 21 powinno byc lepiej

"PS: a znacie moze jakies sposoby aby zdobyc kredyty za ktore moglbym kupic np auto w let's fish ?" ja znam jutro mozesz juz miec minimum 50 papierow z bocikiem.A jak ustawisz na dopoludnia to kolejne 25 wpadnie :D Wejdz w osiagniecia i popatrz za ktore lowisko jeszcze ci nie zaplacili -jesli ktores z niskich lvl -to ustaw bota na noc-spinning z mala blystka -wylowi 2tys ryb i masz papiery -dodatkowo papiery za okreslone gatunki-jak obskoczysz male jeziorko zatoke i zielona to musi ci wyplacic za jakis gat,znow raj,leniwa i cypel daje bonus za drapiezne ........obskocz to i 200 papierow masz jak w banku.............aha nie kupuj czasami pojazdu bez promocji..........zbieraj papiery i czekaj -ostatnio za 210 moznabylo 3 pojazdy kupic lodz tratwa i jacht -widzac jak sie to rozwija ponowia niedlugo te promocje

Edytowany przez rebel9191, 07 październik 2012 - 19:27.

valenciano40

valenciano40

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 35 postów
u mnie łowi normalnie i bez problemów

Rajtek2

Rajtek2

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 12 postów

trudno powiedzieć...może są zbyt duże...ja mam bota ktory łowi mi rewelacyjnie...jasne rekordowych nie wyciąga ale ale okolo 180- 190 kilogramow spokojnie

a możesz udostępnić swojego bota?

valenciano40

valenciano40

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 35 postów
to nie jest mój bot zassałem go z tej stronki to dzieło KURPIQ-a i bodajże Kamol go troszkę przerobił

Edytowany przez valenciano40, 07 październik 2012 - 19:38.

KURPIQ

KURPIQ

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 511 postów
włączyłem go na cala noc i ładnie chodzil cala noc. tylko trzeba dobrze pkt ustawic i jest cacy już prawie 200mil kasy i 60lvl

( ͡° ͜ʖ ͡°) bitches

Rajtek2

Rajtek2

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 12 postów

włączyłem go na cala noc i ładnie chodzil cala noc. tylko trzeba dobrze pkt ustawic i jest cacy już prawie 200mil kasy i 60lvl

a możesz dać screna na zatoce marlinów gdzie ustawić ten punkt, bo mi nadal większość ryb zrywa.Przez nockę ugrał tylko 4miliony

Edytowany przez Rajtek2, 08 październik 2012 - 11:06.

rebel9191

rebel9191

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 41 postów
na rekordy trzeba pokombinowac :D ale daje rade -w 15 min pobil mi rekord 4 razy :D

mateuszekk1

mateuszekk1

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 26 postów
  • Lokacja:Polska
Witam może ktoś dać screna ale calej przeglądarki jak ustawia te f7 bo ja ciągle mam z tym problem nie wiem jak mam ustawić te okno gry bo ciągle klika mi w te reklamy a nie w okno gry a przypominam daje ten punkcik tak jak wyżej na obrazku

Tak mam ustawione jak działa bot

Dodany obrazekPo odzswiezeniu klika jak na zdjęciu
Dodany obrazekII zamiast dalej łwoić otwiera się nowa karta z tą reklamą. Pomocy ;(
Panek
Dodany obrazek

KURPIQ

KURPIQ

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 511 postów
na nk jest problem z tymi reklamami więc nie bardzo mogę pomóc jedynie chyba można spr. przez ctrl i kręcić kółkiem myszy, by zmniejszyć obraz by gra pojawiła się w calom oknie (może pomoże).
do ustawiania f7 trzeba kombinować by nic nie weszło poza oknem złapania lub innym w niego (ja teraz dałem po prawej stronie mniej więcej jak kończy się środkowa niebieska góra (obrazek 1 u góry) i działał dobrze.

( ͡° ͜ʖ ͡°) bitches

kamol1123

kamol1123

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 193 postów
Ja ustawiłem bota za 1 razem i powiem że działa zajeb.... dynamicznie. Pasek tak lata na boki że na pewno bym tego nie ogarnął jednak bot sobie b. dobrze z tym radzi :D Kawał dobrej roboty, udana przeróbka.. :) Oby tak dalej majster XDD

PS>> Ogólnie: Nie ma z nim żadnych problemów o jakich piszą niektórzy powyżej :) Jak się potrafi i pomyśli wszystko można ustawić, zrobić :D

Kocham mpcforum.pl!!!
Dodany obrazek

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników