Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Pytanie]Steamowanie.

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz odpisać na ten temat.
15 odpowiedzi na ten temat

Exast

Exast

Początkujący

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Gadu Gadu:28589529
  • Lokacja:Ateny <3
Co si dostaje za streamowanie ?
Ogldaem dzi film na YT przesany przez riota o Ocelocie i mówi tam, e zarabia na streamowaniu ( a przynajmniej ja tak to zrozumiaem).
Czy to prawda ?
Jeli tak to co trzeba posiada, aby streamowa i co naley zrobi.

SunzykPL

League of Legends player

Dami3345

Dami3345

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1050 postów
  • Lokacja:Szczecinek
On zarabia na tym że ma jakieś tam znaczki na streamie loga itp. . Pewnie ma tez jakiś układ z own3d.tv że za daną ilość oglądaczy dostaje kase

AsGrad

AsGrad

MPC User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPip
  • 868 postów
@up, chyba to, że ma dużo widzów i puszcza reklamy w trakcie streamowania.

Perestil

Perestil

Bywalec MPC

• Gold Member
  • PipPipPipPipPip
  • 524 postów
  • Gadu Gadu:PW.
  • Lokacja:Cieszyn

Na streamowaniu idzie zarobić i to bardzo dużo, Oce zarabia około ~5k USD miesięcznie przy swoich 20k widzach, może troszkę więcej, kiedyś pokazał przez przypadek zarobki i wyszło pewnego miecha 9k USD, tak samo IMBA streamował (Polak) przez wakacje widzów na TWITCH'u miał około 800~ przez dzień i mu to wychodziło z 30 euro czy jakoś tak dziennie.

Cennik wychodzi jakoś 3-5 dolarów za 1k widzów później dostaje się partnerstwo, można ustawiać opóźnienia, puszczać reklamy, także an streamowaniu jest zarobek cacy, tylko trzeba mieć widzów.

Exast

Exast

Początkujący

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów
A do streamowania ważniejszy jest mocny komp czy szybki net ?
Chciałbym streamować w 3 sezonie i nie wiem w co zainwestować.

SunzykPL

League of Legends player

Perestil

Perestil

Bywalec MPC

• Gold Member
  • PipPipPipPipPip
  • 524 postów

Komputer to podstawa do dobrego streamowania z jakością dobra i żeby Tobie nie ścinało. Internet spokojnie 4 mb Ci wystarczy, a może nawet i 2 mb. Bez dobrego kompa nie ma co streamować, ale jeżeli chciałbyś streamować na zarobki to musiałbyś się jakoś wybić, bo dla 10 graczy nie ma co streamować, chyba, że 4un.

looobie

looobie

Początkujący II

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Lokacja:Polska
  • Hobby:lol, fifa 13, piłka nożna, skoki narciarskie
Mocny komp to podstawa, i przynajmniej te 4/6mb net no i ładne elo, i to coś za co ludzie będą Cie lubieć i cie oglądać ;> np dla mnei najlepszy streamer to ocek bo fajnie śpiewa ;D tak na poważnie no to musisz mieć dobry kontakt z widzami, brak spinek, broń Boże hejtowania itp :) powodzonka życze :)

Chomik85_eune_64_3_logo.png

Genway

Genway

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
Fx imba taki polski streamer ma średnio 400-500 widzów i w ciągu 10 dni zarobił ok. 600$ a puszczał reklame co jakiś czas.

Perestil

Perestil

Bywalec MPC

• Gold Member
  • PipPipPipPipPip
  • 524 postów

"Reklamę co jakiś czas" tylko jak puszczał reklamę to leciało 10 na raz, lubił spamować, 1/2 miała AdBlocka, to tak Offtopując, żeby mieć reklamy na twitchu trzeba mieć partnera, czyli trzeba mieć troszkę widzów i po jakimś czasie Ci go przyznają, trzeba do nich napisać czy coś takiego, wtedy będzie można puszczać reklamy ;)

koksu852

koksu852

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 282 postów
@up
tak puszaczał reklamę co jakiś czas... :D przy slenderze i 1,5 k widzów reklama szła co chwile :P
Oce streamowaniem wspomaga rodzinę, opłaca bratu studia, także da rade z tego żyć

UppsiK

UppsiK

All life with MPC

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7226 postów
  • Gadu Gadu:Nie pamietam
  • Hobby:Piłka Nożna, Zapasy, Vb, Dziewczyny :)

Fx imba taki polski streamer ma średnio 400-500 widzów i w ciągu 10 dni zarobił ok. 600$ a puszczał reklame co jakiś czas.

Co jakis czas? Chyba co minute :D

;)

her0es

her0es

MPC Popular User II

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1583 postów
hahah
samym faktem, że streamujesz przyciągniesz 5 może 10 osób a tym, że od razu chcesz zarabiać na reklamach odrzucisz większość
Perestil, no nie wiem czy 2mb uploadu wystarczy bo jak by miało to byś w 420p to nie wiem kto by to oglądał, chyba z telefonu..

PS jakiś czas temu Wrodara całkiem fajnie streamował na twitchu ale cieżko jest zebrać większą liczbę oglądających ..
a tak bwt. bo mi się coś przypomniało to z głosem przed mutacją nie przejdziesz ^^

i to ile sie dostaje za ilość widzów/wyświetlen zależy od tego skąd oglądają bo to normalne, że wyświetlenia z usa są 'cenniejsze'
@ down ale jeszcze trzeba utrzymać niski ping w grze :> a nie tylko to czy gra klatkuje czy ma sporo fps

qN5RlDs.png

Perestil

Perestil

Bywalec MPC

• Gold Member
  • PipPipPipPipPip
  • 524 postów

@up

Napisałem tylko, że na 4 na pewno uciągnie, a może i na 2, nie napisałem, że na 2 mb na pewno uciągnie to, wiadomo lepiej jakby miał tą 6, ale to komp i jeszcze raz komp musi być dobry do streamowania.

Exast

Exast

Początkujący

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

hahah
samym faktem, że streamujesz przyciągniesz 5 może 10 osób a tym, że od razu chcesz zarabiać na reklamach odrzucisz większość
Perestil, no nie wiem czy 2mb uploadu wystarczy bo jak by miało to byś w 420p to nie wiem kto by to oglądał, chyba z telefonu..

PS jakiś czas temu Wrodara całkiem fajnie streamował na twitchu ale cieżko jest zebrać większą liczbę oglądających ..
a tak bwt. bo mi się coś przypomniało to z głosem przed mutacją nie przejdziesz ^^

i to ile sie dostaje za ilość widzów/wyświetlen zależy od tego skąd oglądają bo to normalne, że wyświetlenia z usa są 'cenniejsze'
@ down ale jeszcze trzeba utrzymać niski ping w grze :> a nie tylko to czy gra klatkuje czy ma sporo fps

O to nie masz się co martwić, mój głos jest w porządku.

SunzykPL

League of Legends player

camy

camy

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1199 postów
@2x up

do streamowania dla kilku tysiecy osob w hd musisz miec neta 100mb+

@topic

ze streamami jest podobnie jak z youtubem zarabiasz na reklamach lecz z tego co wiem stawka jest wieksza najwieksi streamerzy LoLa zarabiaja od kilku do kilkunastu tysiecy. juz nie pamietam kto ale ktos powiedzial ze jezeli przez 24 godziny oglada go 15 tysiecy osob zarobi bodajze 3 tysiace dolarow.

Kaszun

Kaszun

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów

O to nie masz się co martwić, mój głos jest w porządku.

Jak chcesz sie wybic na streamowaniu to musisz streamowac po angielsku, miec wlasna strone, 2k+ elo, dobry glos, wtedy mozesz marzyc ze cokolwiek zarobisz..

jak ktokolwiek bedzie ogladal twojego streama to bedzie to moze 5-10 osob, czyli nie zarobisz nic, bo stawka za 1000 widzow ktorzy obejrza reklame to 3$.

Czwarte konto na MPC Forum :) Będzie kolejne 100%? :)