Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[TuT] Irelia - Poradnik z jajem

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
10 odpowiedzi na ten temat

breedovsky

breedovsky

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 34 postów
Witajcie, drodzy użytkownicy. Stary ze mnie wyjadacz, więc pragnę podzielić się moją wiedzą na temat tej iście zajebistej postaci. Jak sama nazwa wskazuje jest to poradnik z jajem, a więc:
Dodany obrazek
Jeszcze zanim zaczniemy czas na nastrojową muzykę:

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

Dobrze, teraz możemy zaczynać.
Dodany obrazek

KILKA SŁÓW OD AUTORA

Zdecydowanie postać nastawiona na late game. Jest kontrowana przez postacie z mocnym late lub z redukcją as. Przy dobrym feedzie carują gówniany team niczym Vayne w late. Nie ma sensu w tym dziale pisać więcej, więc zapraszam do dalszej lektury.

RUNY I MASTERKI

Zacznijmy od run. Na tej postaci najlepszym wyjściem jest flat ad (marki, quinty), armor i mr per lvl. Dla słabo kumających:

Czas na masterki. Raczej nikogo nie zadziwię:

dla mnie najlepsza możliwość dla niej. Jeśli gramy przeciwko ap można dać 3 punkty w mr zamiast w armor.

ITEM BUILD

Na razie podam 3 buildy.
Najpierw opiszę przydatność przedmiotów:

w połączeniu z naszym pasywem jesteśmy PRAWIE niewrażliwi na cc
Dodany obrazekcore jeśli chodzi o Irelię
Dodany obrazek/Dodany obrazek zależy czego aktualnie potrzebujemy, ogólnie frozen da nam więcej survi, ale za to tri-shit da nam tons of damage. Wybór należy do Was.
Dodany obrazek dobry przedmiot jeśli grasz przeciwko Vladimirowi, Malphiemu lub Rumble. Jeśli mam już Wits End no to możemy sobie to odpuścić. Szybsze GA da nam niezniszczalność. W późniejszym etapie rozgrywki zmieniamy w Dodany obrazek
Dodany obrazek Nie lubię force'a. Zamiast tego wolę zbudować Banshee, który na pewno bardziej się przydaje.
Dodany obrazek Jeśli nikt w zespole tego nie posiada to można zakupić, chociaż ma gówniane zastosowanie na naszej maszynie do zabijania :|
Dodany obrazek Core Core Core... fap fap fap. Jeśli mamy dobrego feeda/farmę to MUSI BYĆ po tri-forcie. Po zakupie tego będziemy jak Stalonne w Niezniszczalnych.
Dodany obrazek Jeśli złożyłeś już trinity > ga no to ie nie jest aż takim złym wyborem. Da nam sporo obrażeń, carry będzie padać w 3 sekundy.
Dodany obrazek Ad carry złapał feeda? np.
Dodany obrazek coś jak ie. Ale daje nam dużo life steal'a, co czyni nas ciężkim celem do zabicia :S
Dodany obrazekstaram się tego nie budować, ale jeśli enemy team składa się głownie z postaci AD no to można kupić.
Dodany obrazekdobre jeśli enemy mają coś w stylu j... UDYRA, który sra stunami, żeby obronić carry :|

build przeciwko 2 ap (top/mid)
Dodany obrazek

Dodany obrazek/Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Później budujecie co tam chcecie. Można kupić dorana lub 2.

Standardowa ścieżka rozwoju:
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Reszta zależy od enemy (jak zwykle)
Ścieżka przeciwko ad:
Dodany obrazek
Dodany obrazek można, ale nie trzeba (lepiej jest kupić od razu trinity)
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek\Dodany obrazek

NAJGORSI WROGOWIE NASZEGO ROZPIERDALACZA

Dodany obrazek Akali jest potężnym przeciwnikiem, dzięki swojemu W ciężko jest jej zrobić cokolwiek. Zalecam zakup pink wardów.
Dodany obrazek Nie polecam gry przeciwko niemu :| Odcina nas od farmy już przy pierwszych poziomach, a wraz z postępem w grze słabnie.
Dodany obrazek Zajebiście strong early może nas doprowadzić do zawału. Nie polecam.
Dodany obrazek Jego early harras boli, ale przecież nikt nim nie gra, prawda?
Dodany obrazek Trudny przeciwnik, ale ludzie ostatnio grają nim tylko w jungli.
Dodany obrazek Nienawidzę ;__;
Dodany obrazek Dasz ratuję nam tyłek, bo inaczej mógłby nas outfarmić bardzo efektywnie.
Dodany obrazek Ostatnio widoczna prawie cały czas na topie. Jej range i ulti jest po prostu za mocne jak dla nas.
Dodany obrazek Redukcja as, mocny sustain :S
Dodany obrazek Pod ad to dla nas naprawdę spory problem.
Dodany obrazek Uwielbiam kontrować Irelię tą postacią. Jego early jest bardzo przejebane :3
Dodany obrazek Dostajemy wpierdol tylko w early.
Dodany obrazek Akurat w tym przypadku wygrywamy tylko w early, a później jest coraz trudniej.

A więc z kim wygrywa Irelia?
Z całą resztą.

Pamiętaj, drogi chłopcze. Warduj swoją linię, w early nie graj agresywnie. A w tf'ach rób rozpierdol, waćpanie. Postaram się jeszcze nagrać poradnik video (jeśli znajdę czas)
Pozdrawiam wszystkie paskudy i moją babcię. Dziękuję, dobranoc.
Dodany obrazek

Edytowany przez breedovsky, 16 wrzesień 2012 - 14:34.

fuck_bears13337

fuck_bears13337

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 85 postów
Brakuje mi opisu jej skili.

breedovsky

breedovsky

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 34 postów
Naprawdę to komuś potrzebne?

Massimiliano

Massimiliano

Bywalec MPC II

• Gold Member
  • PipPipPipPipPip
  • 675 postów
  • Gadu Gadu:PW
  • Lokacja:Barcelona

Podalbys build uniwersalny ? Merkury - Triniti - Wit's end - a co dalej ?

Fakt jest jajko dam lajko

Dodany obrazek
Dodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazek
Massimiliano

breedovsky

breedovsky

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 34 postów
UP
to wszystko zależy od enemy. Jeśli ad carry ma hard feed'a to dobrze jest złożyć thornmaila.
Jeśli ap no to banshee, hex lub force. Nie ma uniwersalnego na każdy mecz :|

mastah1771

mastah1771

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 162 postów
  • Gadu Gadu:11157822
Nic specjalnego nie widzę w tym poradniku. Gram Irelią dużo i nie spotkałem jeszcze takiej Akali która by dała rade mojej Irelii. Tak samo Kayle i Nidalee. Moim skromnym zdaniem Irelia jest bardziej nastawiona na early ponieważ dzięki swojemu W przy maksowaniu robi duży dmg z czasem coraz mniejszy bo jest to true dmg.

Dodany obrazek

koksu852

koksu852

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 282 postów
@up
Aha, irelia dobra w early
przepraszam, my gramy w tą samą grę? irelia do 9 lvla ssie , po 9 bije większość, w late z solotoperów tylko nasus może ją pokonać 1vs1 ale musi być tak samo wyfarmiony jak ona :<<

breedovsky

breedovsky

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 34 postów
2UP
ja również grałem trochę Irelią i te postacie są naprawdę ciężkie do pokonania. Irelia niestety ma słabe early :S

tymo99

tymo99

MPC User II

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPip
  • 883 postów
Yo, ludku, nie oplaca sie merkury+wits end, bo nie masz armora.
Lap tu build na Irelke:
-Buty i 3poty
-Philo
-Phage
-Tabsy
-Wits end
-Eleisa's miracle
-Trinity
-Warmog
-GA
-Tabsy na merki, sell eleisa buy omen/frozen heart/thronmail

4Fun

4Fun

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 21 postów
Poradnik bardzo dobry jedyną rzeczą , którą bym zmienił w buildzie jest budowanie HoG w early/mid game dodatkowy gold + armor z dalszego randuina. Poza tym nie ma sie do czego przyczepic.

superkacpi

superkacpi

Początkujący

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów
Poradnik bardzo ciekawy i pomysłowo napisany.
Masz Lajka :P

Kapi757_eune_92_3_nozg.png

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników