Skocz do zawartości

Witaj na

MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Pytanie]Wymiana Dysku

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz odpisać na ten temat.
3 odpowiedzi na ten temat

Login12345

Login12345

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1127 postĂłw
  • PĹ‚eć:Mężczyzna
Witam, mam 160GB dysk i PS PLUSA i jak wiadomo 160GB to na PLUSA ZA MAŁO! Bo jest dużo gier darmowych i mam 5 następuj±cych pytan :
1. Czy jeżeli zakupie ten dysk dajmy na to *500GB* To będę mógl skopiować dane z tego dysku 160GB na ten nowy 500GB ?
2. Dajmy na to że mam juz te 2 dyski 160 GB i 500GB i moge po¶ci±gać troche gier na ten 160 GB a reszte na ten 500GB ? i w zależno¶ci w co będe chciał grać to przekładać te dyski?
3. Czy jeżeli zamontuje ten dysk 500GB to wpłynie to jako¶ na usługę PS PLUS ? Bo wiadomo że będe musiał wszystkie te gry na nowo pobrać, to nie odetn± mi czasu w tej usłudze ? ( Bo slyszalem ze tak samo jak na innej konsoli się zalogujemy na nasze konto i pobieramy koledze gre i tak gramy 1 kontem na dwie konsole to jak by się to dzieli na 2 czę¶ci czyli mamy zamiast 3
mies±ce kożystania z ps plusa to mamy tylko 1,5 miesi±ca )
4.Czy można kupić jaki¶ dysk zewnętrzny i podpi±ć do konsoli przez port USB lub jaki¶ inny port i wtedy nam doliczy poprostu tego miejsca ?
5.Można dać jak by 2 dyski do 1 konsoli ? w sensie że mam juz 160 GB i dodaje 500GB ? i mam jednocze¶nie 660 GB ?
za odpowiedzi 5 do profilu i like : )
RMCF

Ruudi

Ruudi

MPC Popular User II

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1704 postĂłw
  • Lokacja:Sochaczew
  • Steam:rudi2934

Witam, mam 160GB dysk i PS PLUSA i jak wiadomo 160GB to na PLUSA ZA MAŁO! Bo jest dużo gier darmowych i mam 5 następuj±cych pytan :
1. Czy jeżeli zakupie ten dysk dajmy na to *500GB* To będę mógl skopiować dane z tego dysku 160GB na ten nowy 500GB ? Tak, pod komputerem
2. Dajmy na to że mam juz te 2 dyski 160 GB i 500GB i moge po¶ci±gać troche gier na ten 160 GB a reszte na ten 500GB ? i w zależno¶ci w co będe chciał grać to przekładać te dyski? tak, ale nie wiem czy jest sens
3. Czy jeżeli zamontuje ten dysk 500GB to wpłynie to jako¶ na usługę PS PLUS ? Bo wiadomo że będe musiał wszystkie te gry na nowo pobrać, to nie odetn± mi czasu w tej usłudze ? ( Bo slyszalem ze tak samo jak na innej konsoli się zalogujemy na nasze konto i pobieramy koledze gre i tak gramy 1 kontem na dwie konsole to jak by się to dzieli na 2 czę¶ci czyli mamy zamiast 3
mies±ce kożystania z ps plusa to mamy tylko 1,5 miesi±ca ) NIE, NIE, NIE ! I to drugie też nie prawda.
4.Czy można kupić jaki¶ dysk zewnętrzny i podpi±ć do konsoli przez port USB lub jaki¶ inny port i wtedy nam doliczy poprostu tego miejsca ? Nie, jedynie będziesz mógł tam zapisywać zdjęcia, filmy, muzykę.
5.Można dać jak by 2 dyski do 1 konsoli ? w sensie że mam juz 160 GB i dodaje 500GB ? i mam jednocze¶nie 660 GB ? Nie da się.
za odpowiedzi 5 do profilu i like : )

8wjJf.jpg

by vPaN

exMod Konsole exMMT MontaĹĽysta

â€˘ Wiadomość Prywatna â€˘ 

tripipi

tripipi

24h with MPC

• Moderator DziaĹ‚u Konsole
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3502 postĂłw
  • Lokacja:Pyrlandia
  • Hobby:PlayStation, Vapowanie

@UP, sorry ale co do pierwszego punktu to się grubo mylisz, komputer nie odczytuje danych z dysku PS3 gdyż s± one zaszyfrowane więc operacja kopiowania przy pomocy komputera odpada, zwłaszcza że login nie ma przerobionej konsoli....
backup robi się przy pomocy pendrive lub dysku zew.

bbbbbbbbbb_zps616fc89e.png     cooltext174037454966_zps982db343.png

Login12345

Login12345

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1127 postĂłw
Dobra dzięki jednak nie będę kupował dysku, bo gry bez MultiPlayera które przejde usunę i będzie miejsce na nowe gry :) więc można zamknąc a wy dostaliście po 5 do profilu i Like : )
RMCF