Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Pytanie]Wymiana Dysku

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz odpisać na ten temat.
3 odpowiedzi na ten temat

Login12345

Login12345

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1107 postĂłw
  • PĹ‚eć:Mężczyzna
Witam, mam 160GB dysk i PS PLUSA i jak wiadomo 160GB to na PLUSA ZA MAŁO! Bo jest dużo gier darmowych i mam 5 następuj±cych pytan :
1. Czy jeżeli zakupie ten dysk dajmy na to *500GB* To będę mógl skopiować dane z tego dysku 160GB na ten nowy 500GB ?
2. Dajmy na to że mam juz te 2 dyski 160 GB i 500GB i moge po¶ci±gać troche gier na ten 160 GB a reszte na ten 500GB ? i w zależno¶ci w co będe chciał grać to przekładać te dyski?
3. Czy jeżeli zamontuje ten dysk 500GB to wpłynie to jako¶ na usługę PS PLUS ? Bo wiadomo że będe musiał wszystkie te gry na nowo pobrać, to nie odetn± mi czasu w tej usłudze ? ( Bo slyszalem ze tak samo jak na innej konsoli się zalogujemy na nasze konto i pobieramy koledze gre i tak gramy 1 kontem na dwie konsole to jak by się to dzieli na 2 czę¶ci czyli mamy zamiast 3
mies±ce kożystania z ps plusa to mamy tylko 1,5 miesi±ca )
4.Czy można kupić jaki¶ dysk zewnętrzny i podpi±ć do konsoli przez port USB lub jaki¶ inny port i wtedy nam doliczy poprostu tego miejsca ?
5.Można dać jak by 2 dyski do 1 konsoli ? w sensie że mam juz 160 GB i dodaje 500GB ? i mam jednocze¶nie 660 GB ?
za odpowiedzi 5 do profilu i like : )
RMCF

Ruudi

Ruudi

MPC Popular User II

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1700 postĂłw
  • Lokacja:Sochaczew
  • Steam:rudi2934

Witam, mam 160GB dysk i PS PLUSA i jak wiadomo 160GB to na PLUSA ZA MAŁO! Bo jest dużo gier darmowych i mam 5 następuj±cych pytan :
1. Czy jeżeli zakupie ten dysk dajmy na to *500GB* To będę mógl skopiować dane z tego dysku 160GB na ten nowy 500GB ? Tak, pod komputerem
2. Dajmy na to że mam juz te 2 dyski 160 GB i 500GB i moge po¶ci±gać troche gier na ten 160 GB a reszte na ten 500GB ? i w zależno¶ci w co będe chciał grać to przekładać te dyski? tak, ale nie wiem czy jest sens
3. Czy jeżeli zamontuje ten dysk 500GB to wpłynie to jako¶ na usługę PS PLUS ? Bo wiadomo że będe musiał wszystkie te gry na nowo pobrać, to nie odetn± mi czasu w tej usłudze ? ( Bo slyszalem ze tak samo jak na innej konsoli się zalogujemy na nasze konto i pobieramy koledze gre i tak gramy 1 kontem na dwie konsole to jak by się to dzieli na 2 czę¶ci czyli mamy zamiast 3
mies±ce kożystania z ps plusa to mamy tylko 1,5 miesi±ca ) NIE, NIE, NIE ! I to drugie też nie prawda.
4.Czy można kupić jaki¶ dysk zewnętrzny i podpi±ć do konsoli przez port USB lub jaki¶ inny port i wtedy nam doliczy poprostu tego miejsca ? Nie, jedynie będziesz mógł tam zapisywać zdjęcia, filmy, muzykę.
5.Można dać jak by 2 dyski do 1 konsoli ? w sensie że mam juz 160 GB i dodaje 500GB ? i mam jednocze¶nie 660 GB ? Nie da się.
za odpowiedzi 5 do profilu i like : )

8wjJf.jpg

by vPaN

exMod Konsole exMMT MontaĹĽysta

Wiadomość Prywatna â€˘ Zasady Przypominania HaseĹ‚ na serwerze Ascarial.pl 

tripipi

tripipi

24h with MPC

• Moderator DziaĹ‚u Konsole
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3237 postĂłw
  • Lokacja:Pyrlandia
  • Hobby:PlayStation

@UP, sorry ale co do pierwszego punktu to się grubo mylisz, komputer nie odczytuje danych z dysku PS3 gdyż s± one zaszyfrowane więc operacja kopiowania przy pomocy komputera odpada, zwłaszcza że login nie ma przerobionej konsoli....
backup robi się przy pomocy pendrive lub dysku zew.
Dodany obrazek
Stop pokoleniu "zrĂłb mi, daj mi"

Login12345

Login12345

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1107 postĂłw
Dobra dzięki jednak nie będę kupował dysku, bo gry bez MultiPlayera które przejde usunę i będzie miejsce na nowe gry :) więc można zamknąc a wy dostaliście po 5 do profilu i Like : )
RMCF