Przypominamy, że po aktualizacji nie ma już podziału na login i nazwę wyświetlaną, do logowania używać należy nazwy wyświetlanej (nick) lub adres e-mail przypisany do konta użytkownika.

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

Uwaga! Przypominamy, że wraz z aktualizacją forum do zalogowania służy nick Twojego konta. Nowa wersja silnika forum nie korzysta z podziału na login i nazwę użytkownika. 
Twój nick jest loginem, alternatywnie można logować się używając adres e-mail przypisanego do konta.
Za utrudnienia przepraszamy. W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected] lub poprzez fanpage forum.

kowal112

Mapa esceape/adventure - "Nocna Straż".

78 postów w tym temacie

Autor tematu Napisano (edytowany) · Zgłoś post

[font=times new roman,times,serif][size=5][color=#ff8c00]OPIS:[/color] Jest to nasza pierwsza taka mapa więc proszę o ocenę :D[/size][/font]
[font=times new roman,times,serif][size=5]Mapa zawiera ciekawą fabułę.[/size][/font]
[size=5][font=times new roman,times,serif][b]Bardzo proszę o komentarze[/b][b] ponieważ nie wiem czy robić drugą część[/b][/font][/size]
[font=times new roman,times,serif][color=#ff8c00][size=5]AUTOR:[/size][/color] [size=6][color=#000080]KOWAL[/color][/size][/font][font=times new roman,times,serif][size=6][color=#000000] & [/color][color=#ff0000]CZARNY1312[/color] aka [color=#FF0000]SEBO[/color][/size][/font]
[color=#ff8c00][size=6][size=5]Download:[/size][/size][/color]
[CODE]
http://www.mediafire.com/?3jo2nrrgcd8463t
[/CODE]

[color=#ff8c00][size=5][font=times new roman,times,serif]ScreenShots:[/font][/size][/color]
[code]http://imageshack.us/photo/my-images/29/20120721183437.png/[/code]
[code]http://imageshack.us/photo/my-images/41/20120721183955.png/[/code]
[code]http://imageshack.us/photo/my-images/515/20120720144717.png/[/code]
[code]http://imageshack.us/photo/my-images/534/20120720144910.png/[/code]

[font=times new roman,times,serif][size=5][color=#FF8C00]Scan:[/color][/size][/font]
[CODE]
https://www.virustotal.com/file/896935bba2ffaa44f1f4258835ab054612be80bb793df03744b3d16c4fcd4512/analysis/1342810300/
[/CODE]

Dodałem nowe Screenshoty i poprawiłem kilka bugów :D
Poprawiłem literówki które znalazłem :D Edytowano przez kowal112
16 osób lubią to

@rew Edytowano przez kowal112

Jak to mówi Rojo !
Gry łączą a nie dzielą !
Pobieram zaraz dam edit :P

Mapa bardzo fajna , tylko ta ortografia : zeczy ;/
9/10 - Najtrudniejsze były te moobki pod koniec gry. :P
Czekam na 2 część: P Edytowano przez Synekk

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

A więc jednak zakradł się jakiś błąd jeśli będzie jeszcze jakiś to poprawimy mapkę :D

mapa fajna ale usuńcie sielone krzaczki bo szpecą.
moja ocena mapki to 7/10 bo jest kilka małych poprawek ale po 30 minutach poprawki będzie git

[quote name='NomitStudio' timestamp='1342874045' post='4892916']
mapa fajna ale usuńcie zielone krzaczki bo szpecą.
moja ocena mapki to 7/10 bo jest kilka małych poprawek ale po 30 minutach poprawki będzie git
[/quote]
Wieczorem będzie poprawiona wersja Edytowano przez kowal112

Już jest poprawiona wersja :D Edytowano przez kowal112

@odświeżam Edytowano przez kowal112

@Odświeżam

Ciekawe, aczkolwiek nie wielkie i jakieś piękne. Czekam na kolejne wersje, jak kolega up. Na tabliczkach zdarzają się literówki co trochę odstrasza, pomysł fajny wykonanie dobre. 6/10.

Już się biorę za poprawki literówek :D Dzięki za motywacje :D Edytowano przez kowal112

Dobre jest : ) 6.5/10
Po 1. Literówki
Po 2. 2 bugi, ale zapomniałem jakie :D
Po 3: Like

MrFruit jabyś mógł sobie przypomnieć te 2 bugi xD
zależy nam na najlepszej jakości, a tak przy okazji to dzięki wszystkim za pozytywne komentarze i oceny to naprawdę dodaje skrzydeł xD
Jak wyjdzie 1.3 to zaczynamy prace nad drugą częścią.

Mi się mapka podoba. Właśnie przeszliśmy ją z kumplem. Czekam na 2 część ;)

Poprawiłem wszystkie literówki które znalazłem :D Jeśli ktoś coś znajdzie niech napisze :D

@odświeżam

Fajna, ale trochę za dużo potworów na końcu. A i mógłby mi ktoś powiedzieć jaki jest koniec? Nie wiem bo zginąłem, i kiedy wróciłem to nie było potworów i otworzyło się wyjście.

@odświeżam

Bardzo fajna mapka leci + oczywiście.

Dodałem ją również do mojego zbioru czyli blooga link w sygnaturze. Jeśli nie chcesz, aby się tam znajdowała napisz na pw. A od razu zniknie :)

Zainteresowala mnie twoja mapa ...
Zagralem ...
I szczerze jak malo ktora spodobala mi sie :)
[b]+ jest po polsku[/b]
[b]+ za swietna fabule[/b]
[b]+ za parkour[/b]
[b]+ za swietne budowle[/b]

Przeszedlem cala w ok 40 min ( Parkour to nie moja dziedzina ; d )
Ocena 8/10

Co mozna byloby dodac ?
[b]+ wiecej informacji (fabuly)[/b]
[b]+ wiecej skrzynek (np zapalniczka, do podpalenia, albo kamien i wegiel do przepalenia)[/b]
[b]+ logiczne zagadki ( trudniejsze ) ; z wykorzystaniem itemow[/b]

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0