Skocz do zawarto┼Ťci

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdj─Öcie

Top Eleven to be Football Manager

Top Eleven to be Football Man

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz odpisać na ten temat.
Brak odpowiedzi na ten temat

pilot1611

pilot1611

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 68 post├│w
  • P┼ée─ç:M─Ö┼╝czyzna
Witam wszystkich !:)
Wpad│em na pomys│ ┐eby zagraŠ wszyscy w jednej lidze w s│ynnej grze na Facebooku Top Eleven be a Football Manager
Szukamy ludzi którzy maj▒ stycznoŠ z t▒ gr▒ i mieli by ch੠pograŠ z 13 polakami w jednej lidze.
JeÂli kto by│by zainteresowany to zasady s▒ proste:):

1.Tworzymy sobie nowe konto na FB2.Imiŕ,Nazwisko nie ma znaczenia ,wa┐ne by podaŠ je mi na PW pododaje wszystkich do znajomych a potem ka┐dy pozaprasza siebie:) ( to nie bŕdzie trudne poniewa┐ bŕdzie móg│ wejŠ w moje konto znajomych i pododawaŠ ka┐dego kogo nie ma.
3.Trzeci krok polega na tym ┐e dodajemy gre T11 (ka┐dy to musi zrobiŠ jednego dnia i wszyscy musimy mieŠ siebie w znajomych) stanie siŕ ┐e wszyscy bŕdziemy w jednej lidze.

Zabrania siŕ tego ┐e :

-Dodajemy jaki innych u┐ytkowników którzy nie graj▒ w T11
-Nie lajkujemy ró┐nych profili czy stron-
I na tablicach piszemy tylko o Top Eleven

JeÂli kto by│by chŕtny to piszcie w komentarzach :)
Mo┐ecie siŕ teraz np. pochwaliŠ jaki teraz macie poziom/sezon/Âr.zawodników itp :)
Licze ┐e nasz pomys│ nie jest najgorszy :))

P.S-Mo┐e byŠ wiŕcej osób ale to by oznacza│o ┐e na pocz▒tku nie wszyscy bŕd▒ w jednej lidze,mo┐liwe ┐e w 2 poziomie dopiero jak 7 osób odpadnie z pierwszego poziomu i przejdzie do drugiego.

Pozdrawiam i liczŕ ┐e ten plan siŕ powiedzie :)

Nie jestem pewien czy w dobrym miejscu wstawiam ten post wiŕc jeÂli by by│y jakie problemy,proszŕ pisaŠ :)
//nieregulaminowa sygnatura - zew. link
//BR3ND