Skocz do zawartości

Witaj na

MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Top Eleven to be Football Manager

Top Eleven to be Football Man

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz odpisać na ten temat.
Brak odpowiedzi na ten temat

pilot1611

pilot1611

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 71 postów
Witam wszystkich !:)
Wpadem na pomys eby zagra wszyscy w jednej lidze w synnej grze na Facebooku Top Eleven be a Football Manager
Szukamy ludzi którzy maj styczno z t gr i mieli by ch pogra z 13 polakami w jednej lidze.
Jeli kto byby zainteresowany to zasady s proste:):

1.Tworzymy sobie nowe konto na FB2.Imi,Nazwisko nie ma znaczenia ,wane by poda je mi na PW pododaje wszystkich do znajomych a potem kady pozaprasza siebie:) ( to nie bdzie trudne poniewa bdzie móg wej w moje konto znajomych i pododawa kadego kogo nie ma.
3.Trzeci krok polega na tym e dodajemy gre T11 (kady to musi zrobi jednego dnia i wszyscy musimy mie siebie w znajomych) stanie si e wszyscy bdziemy w jednej lidze.

Zabrania si tego e :

-Dodajemy jaki innych uytkowników którzy nie graj w T11
-Nie lajkujemy rónych profili czy stron-
I na tablicach piszemy tylko o Top Eleven

Jeli kto byby chtny to piszcie w komentarzach :)
Moecie si teraz np. pochwali jaki teraz macie poziom/sezon/r.zawodników itp :)
Licze e nasz pomys nie jest najgorszy :))

P.S-Moe by wicej osób ale to by oznaczao e na pocztku nie wszyscy bd w jednej lidze,moliwe e w 2 poziomie dopiero jak 7 osób odpadnie z pierwszego poziomu i przejdzie do drugiego.

Pozdrawiam i licz e ten plan si powiedzie :)

Nie jestem pewien czy w dobrym miejscu wstawiam ten post wic jeli by byy jakie problemy,prosz pisa :)
//nieregulaminowa sygnatura - zew. link
//BR3ND