Skocz do zawarto┼Ťci

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online
Zarejestruj si─Ö aby otrzyma─ç dost─Öp do pe┼énej funkcjonalno┼Ťci forum. Po rejestracji i zalogowaniu b─Ödziesz m├│g┼é tworzy─ç tematy, wysy┼éa─ç odpowiedzi na istniej─ůce w─ůtki, wysy┼éa─ç wiadomo┼Ťci prywatne, wysy┼éa─ç aktualizacje statusu, zarz─ůdza─ç swoim profilem i wiele wi─Öcej. Je┼Ťli masz konto zaloguj si─Ö tutaj - w innym przypadku stw├│rz konto tutaj.

Zdj─Öcie

Top Eleven to be Football Manager

Top Eleven to be Football Man

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz odpisać na ten temat.
Brak odpowiedzi w tym temacie

pilot1611

pilot1611

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 77 post├│w
  • P┼ée─ç:M─Ö┼╝czyzna
Witam wszystkich !:)
Wpad│em na pomys│ ┐eby zagraŠ wszyscy w jednej lidze w s│ynnej grze na Facebooku Top Eleven be a Football Manager
Szukamy ludzi którzy maj▒ stycznoŠ z t▒ gr▒ i mieli by ch੠pograŠ z 13 polakami w jednej lidze.
JeÂli kto by│by zainteresowany to zasady s▒ proste:):

1.Tworzymy sobie nowe konto na FB2.Imiŕ,Nazwisko nie ma znaczenia ,wa┐ne by podaŠ je mi na PW pododaje wszystkich do znajomych a potem ka┐dy pozaprasza siebie:) ( to nie bŕdzie trudne poniewa┐ bŕdzie móg│ wejŠ w moje konto znajomych i pododawaŠ ka┐dego kogo nie ma.
3.Trzeci krok polega na tym ┐e dodajemy gre T11 (ka┐dy to musi zrobiŠ jednego dnia i wszyscy musimy mieŠ siebie w znajomych) stanie siŕ ┐e wszyscy bŕdziemy w jednej lidze.

Zabrania siŕ tego ┐e :

-Dodajemy jaki innych u┐ytkowników którzy nie graj▒ w T11
-Nie lajkujemy ró┐nych profili czy stron-
I na tablicach piszemy tylko o Top Eleven

JeÂli kto by│by chŕtny to piszcie w komentarzach :)
Mo┐ecie siŕ teraz np. pochwaliŠ jaki teraz macie poziom/sezon/Âr.zawodników itp :)
Licze ┐e nasz pomys│ nie jest najgorszy :))

P.S-Mo┐e byŠ wiŕcej osób ale to by oznacza│o ┐e na pocz▒tku nie wszyscy bŕd▒ w jednej lidze,mo┐liwe ┐e w 2 poziomie dopiero jak 7 osób odpadnie z pierwszego poziomu i przejdzie do drugiego.

Pozdrawiam i liczŕ ┐e ten plan siŕ powiedzie :)

Nie jestem pewien czy w dobrym miejscu wstawiam ten post wiŕc jeÂli by by│y jakie problemy,proszŕ pisaŠ :)
//nieregulaminowa sygnatura - zew. link
//BR3ND