Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Pytanie]Thaumcraft 2 zabawa

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz odpisać na ten temat.
2 odpowiedzi na ten temat

WasserFull

WasserFull

MPC Popular User II

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1553 postów
witam. bawie sie thaumcraftem i mam 3000 vis a 3800 taint. jak pozbyc sie tego taintu zeby nie doszlo do wybuchu?
Daj mi LUBIE TO

Będzie miło :)

DAWNE KONTO

Spoiler

piotrex43

piotrex43

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów
Wyyybuchu ? Z tego co wiem to teren nie wybucha tylko zamienia się w skażony ... Ale mniejsza z tym , oczyszczanie terenu nie jest łatwe ale pomoże Ci w tym -
  • Zbudowanie drzewa (silverwood)
  • Skonstruowanie fontanny (przepis dostępny przez odkrycia)
  • Lub jeżeli nie chcesz skażonego terenu polecam poustawiać w niedalekich odległościach kamień (nie pamiętam nazwy , jest biały , również nabyty przez badania)
Więcej sposobów nie znam ...
Nie zbieram lików ale jeżeli uważasz że naprawdę na niego zasługuję to w ostateczności możesz dać xD , jestem tu ponieważ często chcę komuś pomóc a czasem sam tej pomocy potrzebuję . Jeżeli ktoś by chciał gotowce do otherdropsa aby ze stona dropiły surowce a z rud nic to pisać , chętnie pomogę ! Aktualnie moją jedyną grą w którą aktywnie gram jest Minecraft . Ulubieni youtuberzy ? Madzik89 , skkf ,Husiek, Sheo , BuraczekCebulaczek , CraftShad , MinecraftPolska , MineQusim , Rojo , Multigameplayguy , reziGaming , Roxmb , BLACKvTEN, iDelti oraz paru innych zagranicznych gości :-) Pozdrawiam wszystkich , miłej gry ! Dyrt is ok ! Booom head shot Ehh już 10 % warna ? A ja się tak staram ... Załamka .

Spluer

Spluer

MPC Popular User II

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1617 postów
Albo możesz dołączyć filtry które będą odfiltrowywać tain i zamieniać go w vis.
Polecam YouTuber'a (MinecraftGplay) on ma tam pare poradników co do ThaumCraft2