Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Zapraszam Na Dobry Serwer Minecraft [24/7][No_WL][No_Premium][Dedyk][Frakcje][Survival]

minecraft survival frakcje wojna pvp

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz odpisać na ten temat.
14 odpowiedzi na ten temat

KnurczakPL

KnurczakPL

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 148 postów
Zarapszam Na Serwer Minecraft
Ip : 188.165.226.40:25061
Typ : Survival + Frakcje
Wiele Pluginów np AuthMe Fractions mcMMO
Administracja : Kulturalna i Sprawiedliwa
Gracze : Lubia Sobie Walczyc jak Kazdy :)
Zapraszam Na Serwer

warzniak

warzniak

Początkujący III

• Members
  • PipPipPipPip
  • 474 postów
  • Lokacja:Kalety Polska
  • Hobby:Hacking,Informatyka,Grafika i Malarstwo.
AuthMe jest ... -.- . Dla tych, co lubią sprawiedliwą gre, polecam wchodzić na serwery gdzie jest Xauth :) Bo z authMe to 85 % serwerów nie jest zabezpieczonych przed klonowaniem, Na tym serwer, akurat klonowanie zbroi i itemków działa :). Nie polecam. Chyba ze dla tych, co wolą sobie kopiowac i grać oszukiwając, to polecam.

@Down hahahahhahh To mnie rozjebało. I zniechecisz ludzi to smieszny jestes. Dobra, nie patrze na brak Polskich znaków ale. ... Dobra, dzieci tego nie zrozumieją Moja opinia według serwer jest jedna i tyle. Ty tylko chcesz doprowadzić do kłótni. Ja nie chce kłótni, wyraziłem swoją opinie i tyle!

Edytowany przez warzniak, 02 lipiec 2012 - 11:59.

//nieregulaminowa sygnatura - gif
//BR3ND

KnurczakPL

KnurczakPL

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 148 postów
warzniak sluchaj nie grales to nie wiesz powiedz mi jak klonuje sie na tym serwie ? unregister nie dziala ? logout ? nie dziala wszystko jest zabezpieczone a jak myslisz ze napiszesz takie pierdoly i zniechecisz ludzi to smieszny jestes Zapraszam i Przekonajcie Sie Sami

KnurczakPL

KnurczakPL

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 148 postów

AuthMe jest ... -.- . Dla tych, co lubią sprawiedliwą gre, polecam wchodzić na serwery gdzie jest Xauth :) Bo z authMe to 85 % serwerów nie jest zabezpieczonych przed klonowaniem, Na tym serwer, akurat klonowanie zbroi i itemków działa :). Nie polecam. Chyba ze dla tych, co wolą sobie kopiowac i grać oszukiwając, to polecam.

@Down hahahahhahh To mnie rozjebało. I zniechecisz ludzi to smieszny jestes. Dobra, nie patrze na brak Polskich znaków ale. ... Dobra, dzieci tego nie zrozumieją Moja opinia według serwer jest jedna i tyle. Ty tylko chcesz doprowadzić do kłótni. Ja nie chce kłótni, wyraziłem swoją opinie i tyle!

Dobra nie bede Klocic sie z glupszym pewnie na serwie nie grales a masz wiecej to powiedzenia niz ja zalozyciel

cocaine22

cocaine22

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 167 postów
  • Gadu Gadu:270538
  • Lokacja:Tychy
  • Hobby:Komputery, kobiety, informatyka, gry, minecraft, bf3, i ogólnie takie takie ;)
serwera nie polecam - krótka odpowiedź

KnurczakPL

KnurczakPL

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 148 postów
Zapraszam

KnurczakPL

KnurczakPL

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 148 postów
Zapraszam

Craftingers

Craftingers

Bywalec MPC III

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 792 postów
  • Lokacja:Poznań
Nie wal double postów.
Serwer do kitu, nie miła administracja <_<
Dodany obrazek

KnurczakPL

KnurczakPL

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 148 postów
^ To chyba serwer pomyliles ... Zapraszam

MrExile1

MrExile1

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 40 postów
  • Gadu Gadu:36526228
KnurczakPL co ty się tak chwalisz - serwa nie polecam :)

Dodany obrazek

KnurczakPL

KnurczakPL

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 148 postów

KnurczakPL co ty się tak chwalisz - serwa nie polecam :)

nie chwale sie dziecko i Zapraszam :)

DaMianOPLXD

DaMianOPLXD

Początkujący II

• Members
  • PipPipPip
  • 369 postów
Dla mnie spoko tylko są spore błędy w pluginie factions (jak to zawsze), moglibyście dać inny kolor gildii a nie biały! I admin i mod zamiast ** gwiazdek niech lepiej będą mieli [A],[M] będzie to estetyczniej wyglądało!
A serwer osobiście POLECAM mili admini (stanowczy), żadne dzieciaki tam nie grają kopiowanie zablokowane ( w takim stopniu na jakim ja się znam :) ))

~~DamianoPL

Edytowany przez DaMianOPLXD, 05 lipiec 2012 - 15:01.

KnurczakPL

KnurczakPL

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 148 postów
Zapraszam

KnurczakPL

KnurczakPL

Debiutant

• Members
  • PipPip