Skocz do zawartości

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[TuT] Renekton - Pustynny Rzeźnik

Renekton poradnik jak grać renektonem

 • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
33 odpowiedzi w tym temacie

#1
Diaz7321

Diaz7321

  MPC Popular User

 • Postmaker
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 1096 postów
 • Lokacja:W-wa
 • Płeć:Mężczyzna
 • Hobby:eSport (IGN Player biatch), elektronika .

Dodany obrazekRenekton urodził się w dalekim świecie jako członek rasy strażników, którzy mieli być władcami i obrońcami swego ludu. Wraz z bratem, Nasusem, opiekował się on Great Library, która była zarówno składnicą starożytnej wiedzy, jak i nauk o Cyklu Życia i Śmierci. Światlejszy Nasus nauczał uczonych, którzy tam przybywali, a Renekton był strażnikiem tej biblioteki. Potrafił wyczuwać prawdziwą naturę tych, którzy przybywali po nauki i odsyłał tych, którzy mieli mroczne dusze. Z czasem jednak, ciągły kontakt ze złem spaczył jego umysł. Wpadł w furię, wywołaną mrokiem, który dostrzegał w ludzkich sercach. Staczając się w otchłań szaleństwa odkrył, że może ukoić gniew, wycinając zło z ogarniętych nim istot. Niestety, była to tymczasowa metoda, gdyż 'szał rzeźnika', jak zaczęto go nazywać, odradzał się z jeszcze większą siłą.

Pożerany przez gniew Renekton zwrócił się przeciwko jedynej istocie, która mogła go pokonać - własnemu bratu. Ten starał się przemówić strażnikowi do rozsądku. Widząc, że dla Renektona nie ma już nadziei, Nasus powalił go. Bezbronny brat czekał na objęcia śmierci. Te jednak nie nadeszły. Oszczędzono go, gdyż jego brata porwali przywoływacze z League of Legends. Porwany potężnym zaklęciem Renekton przez okres, który zdawał mu się całymi wiekami znajdował się między wymiarami. W końcu oswobodził się i spadł do kanałów w Zaun. Oszalały z furii, Renekton męczył się w swym nowym domu. Jednak pewnego dnia, przypadkiem wychwycił znajomy zapach. Mając nadzieję, że doprowadzi go on do ukojenia, o którym pomału zapominał, wytropił swego brata aż do Institute of War.

'Mojego brata przepełnia pustka. Jest pełen gniewu, lecz pusty.' -- Nasus, Kustosz Pustyni____________________________________________________________________________________________________

Spis treści

 • Plusy i minusy
 • Umiejętności
 • Specjalizacje
 • Runy
 • Przedmioty
 • Czary Przywoływacza
 • Fazy gry

Czerwony - część poradnika w trakcie tworzenia .
Zielony - część poradnika skończona.

____________________________________________________________________________________________________Plusy i minusy

 • Jedne z najlepszych early w grze
 • Łatwa Farma
 • Wytrzymałość
 • Dzięki braku many oraz healowi z Q długo trzyma się na linii
 • Ogłuszenie - CC
 • podwójny dash pozwalający doganiać/uciekać
 • Potężne ultimate
 • Dobre przeliczniki AD
 • Łatwa Farma = pushnięta linia = przeciwnik może gankować
 • Słabnie w Late
 • Wymaga wprawy

___________________________________________________________________________________________________UmiejętnościUmiejętność pasywna

Rządy Gniewu

Dodany obrazek

Renekton zdobywa punkty Furii za każdy zwykły atak. Furia ta wzmacnia jego umiejętności. Ponadto Renekton zyskuje dodatkową Furię, kiedy jest ciężko ranny.
Renekton zdobywa +50% furii gdy posiada poniżej 50% punktów zdrowia
Zyskuje 5 Furii za każdy Autoatak .


Umiejętność Q

Rzeź Niewiniątek

Dodany obrazek

Renekton wykonuje atak, zadając lekkie obrażenia fizyczne wszystkim celom dookoła, lecząc punkty zdrowia równe części zadanych obrażeń. Jeśli posiada ponad 50 pkt. Furii, obrażenia i leczenie zostają zwiększone.


Renekton wykonuje atak swą bronią, zadający 60/90/120/150/180 (+0.8 AD) pkt. obrażeń fizycznych pobliskim przeciwnikom , zyskując zdrowie równe 5% (20% jeśli trafił bohatera) zadanych obrażeń. Maksymalna wartość to 50/75/100/125/150. Trafienie wrogich bohaterów przywraca 4 razy więcej życia.

Premia przy 50 pkt. Furii: Obrażenia zwiększone do 90/135/180/225/270 (+1.2 AD) pkt. Stopień uzdrowienia wzrasta do 10%, maksymalnie 150/225/300/375/450.

Cena Darmowa lub 50 pkt. furii
Zasięg 325

Umiejętność W

Bezwzględny Drapieżca

Dodany obrazekRenekton tnie przeciwnika dwa razy, zadając średnie obrażenia fizyczne i ogłuszając go na 0,75 sekundy. Jeśli posiada ponad 50 punktów Furii, tnie trzy razy, zadając duże obrażenia fizyczne i ogłuszając na 1,5 sekundy.
Renekton atakuje dwukrotnie, zadając pkt. obrażeń fizycznych (10/30/50/70/90 + 1.5 AD) i ogłuszając przeciwnika na 0,75 sekundy. Każdy cios nakłada efekty przy trafieniu.

Premia przy wydaniu 50 pkt. Furii: Renekton atakuje trzykrotnie, zadając pkt. obrażeń fizycznych (15/45/75/105/135 + 2.25 AD) oraz ogłusza przeciwnika na 1,5 sekundy.


Cena Brak kosztu lub za 50 pkt. Furii

Zasięg 0


Umiejętność E

Rąb i Siecz

Dodany obrazek
Renekton rzuca się do przodu, zadając obrażenia jednostkom na swojej drodze. Wzmocniony zadaje dodatkowe obrażenia i osłabia pancerz trafionych jednostek.

Rąb: Renekton rzuca się do przodu, zadając 30/60/90/120/150 (+0.9 AD) pkt. obrażeń fizycznych. Trafienie celu umożliwia przez 4 sekundy użycie Siecz.

Siecz: Renekton rzuca się do przodu, zadając 30/60/90/120/150 (+0.9 AD) pkt. obrażeń fizycznych.

Siecz - premia przy 50 pkt. Furii: Obrażenia zwiększone do 45/90/135/180/225 (+1.35 AD) pkt. Pancerz trafionych przeciwników zostaje osłabiony o 15/20/25/30/35% na 4 sekundy.

Cena Darmowa lub za50 pkt. Furii
Zasięg 450


Umiejętność R

Ultimate

Dominus

Dodany obrazek


Renekton przeobraża się w formę Tyrana, zyskując dodatkowe zdrowie i zadając obrażenia wrogom dookoła. W tej postaci zyskuje on co jakiś czas punkty Furii.


Renekton otacza się mroczną energią na 15 sekund, zyskując 300/450/600 pkt. zdrowia. W trakcie działania umiejętności zadaje 40/70/100 (+0.1 AP) pkt. obrażeń magicznych pobliskim wrogom i zyskuje 5 pkt. Furii na sekundę.

Cena Darmowa
Zasięg 0
Dodany obrazek


Nasze combo do farmienia to E>Q>E i fala potworków leży .

Nasze combo do harrasowania to E>Q>W>E (wymaga wprawy żeby drugie użycie E nam nie znikło).


Czyli jak zauważyliście 2 razy stun na 3 i 4 lvlu a potem Q>E>Q>E>Q>E i ulti kiedy się da .


___________________________________________________________________________________________________

Specjalizacje
Oczywiście , Renekton to AD offtank więc 21/9/0 .

Dodany obrazekGwarantują nam wytrzymałość , przebicie pancerza (zaraz o tym) oraz obrażenia .


Przebicie pancerza - ważne dla renektona , ponieważ Renekton redukuje pancerz przeciwnika umiejętnością E oraz kupuje przebicie w przedmiocie Widmowe ostrze Youmuu____________________________________________________________________________________________________RunyRuny których ja używam dają nam potężne early!


+0.95 AD x9
Dodany obrazek
+1.41 Pancerza x9
Dodany obrazek

+1.49 Odporności na magię x9
Dodany obrazek

+2.25 AD x3
Dodany obrazek

Dlaczego czerwone to nie przebicie pancerza? Przecież mówiłeś że przebicie pancerza jest ważne dla Renektona!
Dlaczego? ponieważ Renekton ma jedno z najlepszych przeliczników AD w grze , zapewniają nam potężne obrażenia z umiejętności i autoataku .
____________________________________________________________________________________________________PrzedmiotyDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekTypowe przedmioty dla Ad offtank/bruiser . Zapewniają obrażenia , sporą ilość HP , armora i troche szansy na trafienie

krytyczne

Startujemy z butkami i 4 potkami (czekasz 10 sekund po respawnie minionów )

Następnie Buty Merkurego bądź Ninja Tabi zależnie od tego czy przeciwnicy maja CC , są AP czy AD

Jeżeli przeciwnicy mają tanka który idzie w armor (np. Rammus) To kupujemy przebicie procentowe Dodany obrazek co wraz z naszym E z furią obniży mu armor o 75%

jeżeli przeciwnicy mają off tanków i brak samych tanków kupujemy przebicie na liczby Dodany obrazekco doda nam boost do AS i ADJeżeli dajemy rade , przeciwnicy nie mają ponad norme pancerza (czyli nie potrzebujemy przebica) to zamiast Ostatniego Szeptu/Czarnego Tasaka można kupić :Dodany obrazek


Jeżeli gramy normala , przeciwnicy to nie jacyś hard AP czy AD a sama gra idzie nam gładko możemy się pokusić o Dodany obrazek


Jeżeli często padamy możemy zamienić któryś itemek(najpewniej warmog/ostatni szept) na : Dodany obrazek

Jeżeli gramy przeciwko przeciwnikom o sporych obrażeniach od AP możemy kupić Dodany obrazek zamiast Dodany obrazek na końcu .


____________________________________________________________________________________________________

Czary przywoływaczaJa osobiście używam Heal + Exhaust co daje nam ogromną przewagę nad topem oraz pozwala na walkę 1vs2

Dodany obrazekDodany obrazek


Można też korzystać z Flash + Exhaust lecz spokojnie można uciec używając Dash (E)

Dodany obrazekDodany obrazek


Raczej odradzam Ignite bo Renektonowi nie jest potrzebne

Dodany obrazek

____________________________________________________________________________________________________


Fazy gry

Renekton oczywiście obejmuje pozycję Solo Top.


Early .

Tutaj Nasz Renekton miażdży wszystko co sie rusza , szczególnie jeżeli posiadamy już 4 lvl i posiadamy pełne kombo

Próbujemy jak najszybciej farmić bo tutaj Renekton jest maszynką a nasz przeciwnik męczy się z last hittowaniem , tak do 6 lvl próbujemy utrzymać farme około 20 większa od przeciwnika (nie jest to trudne bo E>Q>E i mobki leżą)


Przed 6 lvl raczej unikamy ganków , cofamy się jak najszybciej kiedy ujrzymy junglera . Jeżeli mamy pewność że junglera nie ma gramy agresywnie , wbijamy w przeciwnika E>Q>W>E i uciekamy do minionów .


Po 6 lvl jeżeli mamy full HP a jungler ani top nie jest nafeedowany spokojnie po naszej połowie linii możemy czekać , bijemy przeciwników jak możemy czekamy aż strącą nam do 1/3 HP używamy Heala oraz Ulti i znów mamy full HP , rzucamy exhausta na mocniej bijącego przeciwnika (zazwyczaj jungler) i tłuczemy , jeżeli jednak nie damy rady używamy Rąb i Siecz do ucieczki pod naszą wieże .


Oczywiście co jakiś czas kupujemy warda i stawiamy w krzakach od barona


Jesteśmy na tyle wytrzymali że tutaj same buty+ brutalizer nie czyni z nas papieraMid :

Nasza postać nadal jest wystarczająco silna aby tłuc się z każdym 1vs1 , powinniśmy już mieć lodowy młot co razem z naszym stunem NIGDY nie pozwoli przeciwnikowi uciec .


Nic specjalnego , utrzymujemy dalej farme ale gramy już mniej agresywnie . Możemy inicjować teamfighty (wchodzić pierwszy E>W i autoattack i przeciwnik ma stun+ spowolnienie a wtedy zazwyczaj nasi zdążą dojść . Zaganiamy naszych sojuszników do zrobienia smoka i wracamy na linie ew. gankujemy którąś linie jeżeli jest taka możliwość (jeżeli przeciwny solo toper nie jest na linii! nie dopuszamy go do zniszczenia wieży)


Nie martwimy się o wardy (lecz jeżeli mamy kase to lepiej kupić) jesteśmy już wytrzymali i uciekniemy z ELate :

Jeżeli gra dotrwała do late to tutaj jesteśmy już bardziej ostrożni , budujemy itemki pod HP bo w tej fazie gry Renekton widocznie słabnie , nie wbijamy sami , nie tankujemy . W teamfightach na przeciwników rzucamy sie razem , samemu w tej części gry to samobójstwo (chyba że mamy staty 20/0 a przeciwnicy 0/5)


Próbujemy robić barona lub jeżeli wiemy że przeciwnik wie iż robimy barona , czaimy się w krzakach i czekamy .
Changelog :


14.11.12 :

Poprawione kilka błędówEdytowany przez Diaz7321, 14 październik 2012 - 10:23.

Dodany obrazek

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:


#2
Ukinar

Ukinar

  Tyryjczyk

 • exModerator
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 1249 postów
 • Płeć:Mężczyzna


Hmm, build ogólnie dobry tylko jak by mi trochę atmy tam brakowało. Masz plusika. Opisz może jeszcze fazy gry.

#3
Diaz7321

Diaz7321

  MPC Popular User

 • Postmaker
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 1096 postów
 • Lokacja:W-wa
 • Płeć:Mężczyzna
 • Hobby:eSport (IGN Player biatch), elektronika .
Atma przecież jest w buildzie jako ostatni item.

Przeczytałeś pierwsze zdania? "Fazy gry w trakcie pisania"

Edytowany przez Diaz7321, 06 czerwiec 2012 - 16:57.

Dodany obrazek

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:


#4
T0rnad0

T0rnad0

  Debiutant

 • Members
 • PipPip
 • 145 postów
Jeżeli używamy dasha na przeciwniku to są 2, ale jeżeli na pustej mapie to jest 1

#5
Diaz7321

Diaz7321

  MPC Popular User

 • Postmaker
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 1096 postów
 • Lokacja:W-wa
 • Płeć:Mężczyzna
 • Hobby:eSport (IGN Player biatch), elektronika .
Matko przecież wiem... jeżeli dashniesz w mobki też są dwa dashe BĘDZIE TO OPISANE W FAZACH GRY!

Masz w skillach combo E>Q>E czyli podwójny dash , najpierw przeczytaj całe , potem pisz .

Nie nabijajcie sobie postów takimi rzeczami bo wiem co pisze...

Edytowany przez Diaz7321, 06 czerwiec 2012 - 17:03.

Dodany obrazek

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:


#6
Darkkaj

Darkkaj

  MPC Popular User III

 • Postwriter
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 2706 postów
 • Płeć:Mężczyzna


Po co Ci mr resisty( w dodatku nie per lvl), skoro możesz mieć AD na linii?
Build taki sobie i tak na start lepsze jest W > E > Q.

4to7r2K.png


#7
kavariku

kavariku

  MPC User III

 • Postmaker
 • PipPipPipPipPipPip
 • 977 postów
 • Płeć:Mężczyzna
Łatwa Farma = pushnięta linia = przeciwnik może gankować - jak sie farmi skillami to tak jest


Najlepsze early w grze - nie zgodze sie z tym, lepsze early ma riven, fizz, a nawet olaf

bez takich linków, ponowne umieszczenie ban 30 dni.


#8
Dami3345

Dami3345

  MPC Popular User

 • Postmaker
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 1050 postów
 • Lokacja:Szczecinek
 • Płeć:Mężczyzna
BUILD DO DUPY:

MERKI , BLOODTHISTER , YOUMOUU , TRINITY FORCE , OMAN LUB FORCE OF NATURE , GA. Przepis na renektona który carruje gry

#9
Diaz7321

Diaz7321

  MPC Popular User

 • Postmaker
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 1096 postów
 • Lokacja:W-wa
 • Płeć:Mężczyzna
 • Hobby:eSport (IGN Player biatch), elektronika .
Kurwa , dobry bulid na ad bruiser , ALE RENE TO JEST AD OFF TANK ... na 1500 elo zgniotą Cię z tym buildem i będziesz jedynie free killem i feederem .

Trinity Force Useless mana i slowa mamy z lodowego młota...

Widać co robisz po twoim Hobby na profilu .

Edytowany przez Diaz7321, 06 czerwiec 2012 - 17:32.

Dodany obrazek

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:


#10
Dami3345

Dami3345

  MPC Popular User

 • Postmaker
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 1050 postów
 • Lokacja:Szczecinek
 • Płeć:Mężczyzna

Kurwa , dobry bulid na ad bruiser , ALE RENE TO JEST AD OFF TANK ... na 1500 elo zgniotą Cię z tym buildem i będziesz jedynie free killem i feederem .


No no no oczywiscie . Trzeba mieć pierw to elo żeby się chwalić. A tak wgle to renekton nie jest typowym offtankiem tylko bardziej dmg.
Jak chcesz to mogę z toba solo ja swoim buildem ty swoim i zobaczymy kto wygra

#11
Ukinar

Ukinar

  Tyryjczyk

 • exModerator
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 1249 postów
 • Płeć:Mężczyzna


Atma przecież jest w buildzie jako ostatni item.

Przeczytałeś pierwsze zdania? "Fazy gry w trakcie pisania"Wiesz patrzyłem na build jak atmy nie było.... mniej spiny koleś

#12
Diaz7321

Diaz7321

  MPC Popular User

 • Postmaker
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 1096 postów
 • Lokacja:W-wa
 • Płeć:Mężczyzna
 • Hobby:eSport (IGN Player biatch), elektronika .

Wiesz patrzyłem na build jak atmy nie było.... mniej spiny koleś


Nie spinam , musiałeś przeoczyć . Atma to Core item dla Renektona i Była cały czas w buildzie od poczatków .

Dodany obrazek

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:


#13
APBR

APBR

  Debiutant III

 • Members
 • PipPipPip
 • 238 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Hobby:Motoryzacja, gry komputerowe, informatyka. Jeżeli chodzi o gry to League of legends i world of warcraft.
Siedem itemków w buildzie, na solo topa lepiej maxować Q>W>E, stare obrazki summoner spellsów, ale to taka mała uwaga.

Edytowany przez APBR, 06 czerwiec 2012 - 17:51.

Dodany obrazek


#14
Diaz7321

Diaz7321

  MPC Popular User

 • Postmaker
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 1096 postów
 • Lokacja:W-wa
 • Płeć:Mężczyzna
 • Hobby:eSport (IGN Player biatch), elektronika .

Siedem itemków w buildzie, na solo topa lepiej maxować Q>W>E, stare obrazki summoner spellsów, ale to taka mała uwaga.


Matko! czytasz to chociaż?! masz dwa rodzaje butów! Merkurego lub Tabi I WYRAŹNIE NAPISANE NA DOLE że wybieramy te które przystosują się do przeciwnika!

Stare obrazki summoner spellsów zaraz poprawie .

Edytowany przez Diaz7321, 06 czerwiec 2012 - 17:54.

Dodany obrazek

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:


#15
APBR

APBR

  Debiutant III

 • Members
 • PipPipPip
 • 238 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Hobby:Motoryzacja, gry komputerowe, informatyka. Jeżeli chodzi o gry to League of legends i world of warcraft.
Matko, skończ hejcie i zapraszam do szkoły na matematykę, ponieważ ktoś tutaj nie umie liczyć.
(buty + brutalizer + frozen mallet + yoummu + last whisper + warmog + atma)

Dodany obrazek


#16
shai

shai

  Debiutant III

 • Members
 • PipPipPip
 • 224 postów
 • GG:12811027
 • Płeć:Mężczyzna
Rush BT i MoM jest mocny na renektonie, bo po jakiego chuja buildzić go pod lejt gejm skoro on ma mocne early/mid?
Warmoga się już nie składa ,ze względu na nerf atmy + Frozen Mallet 2 op, perma slow dziękujemy.
Za tą Atme można złożyc FoN'a
Na Twoim buildzie nie ma żadnych resów oprócz butków i sytuacyjnie GA ,które daje zbyt mało... tak mi się wydaje.
Podsumowując:
-Twój Rene jest jak dla mnie zbyt papierowaty,
-traci cały swój early potencjał,
PS.Lepsze są runy magic res. per level nupki.

Edytowany przez shai, 06 czerwiec 2012 - 19:14.

Dodany obrazek

#17
Diaz7321

Diaz7321

  MPC Popular User

 • Postmaker
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 1096 postów
 • Lokacja:W-wa
 • Płeć:Mężczyzna
 • Hobby:eSport (IGN Player biatch), elektronika .

Rush BT i MoM jest mocny na renektonie, bo po jakiego chuja buildzić go pod lejt gejm skoro on ma mocne early/mid?
Warmoga się już nie składa ,ze względu na nerf atmy + Frozen Mallet 2 op, perma slow dziękujemy.
Za tą Atme można złożyc FoN'a
Na Twoim buildzie nie ma żadnych resów oprócz butków i sytuacyjnie GA ,które daje zbyt mało... tak mi się wydaje.
Podsumowując:
-Twój Rene jest jak dla mnie zbyt papierowaty,
-traci cały swój early potencjał,
PS.Lepsze są runy magic res. per level nupki.


Już nie chce mi sie rozpisywać...
Rush Youmuu + mallet i masz dmg+przebicie+cirt+HP+perma slow więc BT jest zbędne
Ressy masz z run + buty a warmog i mallet dają Ci HP , nie jest wtedy papierowy .
Nie traci żadnego potencjału lecz go wykorzystuje , spróbuj wylecieć z itemkami : youmuu , BT , malmortius , merkury i coś jeszcze , będziesz mieć za mało HP żeby cokolwiek zainicjować

Suche MR dają lepsze early niż per lvl .

Ten bulid to early/mid (youmuu , mallet , last whisper ), wyraźnie napisałem w fazach gry że jeżeli dociągniemy gre do late to trzeba kupić coś na HP bo będziemy zbyt papierowaci .

FoN dodam do sytuacyjnych .

Dodany obrazek

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:


#18
czarq.

czarq.

  Memento mori

 • exModerator
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 4563 postów
 • Lokacja:Gdynia
 • Płeć:Mężczyzna


Jak macie zamiar się tu hejtować polecą bany i temat wyląduje w koszu.
Spokojniej trochę, wskaż co jest źle, a nie od razu najeżdżaj.

#19
Netrodal

Netrodal

  Supernatural <3

 • Black Member
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 6493 postów
 • GG:35209470
 • Lokacja:Łódż
 • Płeć:Mężczyzna
 • Hobby:LeagueOfLegends


2przebicia pancerza to bezsens.
Bierzesz na % kiedy maja tankowy team,a jak maja slabszych typu offtanki/papiery to na liczby
Tak to build jest dobry
Dodany obrazek

#20
Diaz7321

Diaz7321

  MPC Popular User

 • Postmaker
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 1096 postów
 • Lokacja:W-wa
 • Płeć:Mężczyzna
 • Hobby:eSport (IGN Player biatch), elektronika .

2przebicia pancerza to bezsens.
Bierzesz na % kiedy maja tankowy team,a jak maja slabszych typu offtanki/papiery to na liczby
Tak to build jest dobryRacja , zaraz dopisze .

Dodany obrazek

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:
Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: Renekton, poradnik, jak grać renektonem

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników