Przypominamy, że po aktualizacji nie ma już podziału na login i nazwę wyświetlaną, do logowania używać należy nazwy wyświetlanej (nick) lub adres e-mail przypisany do konta użytkownika.

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

Uwaga! Przypominamy, że wraz z aktualizacją forum do zalogowania służy nick Twojego konta. Nowa wersja silnika forum nie korzysta z podziału na login i nazwę użytkownika. 
Twój nick jest loginem, alternatywnie można logować się używając adres e-mail przypisanego do konta.
Za utrudnienia przepraszamy. W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected] lub poprzez fanpage forum.

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AsuR

[pytanie] Boxybot/ogolnie darkorbit

5 postów w tym temacie

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Witam...
Czy boxybot zbiera boxy rownie dobrze co kbot?
Jak najszybciej uzbierac uri bez bota? Jesli na alienach to na ktorych?
Bicie piratow jest oplacalne?
Jak wyglada granie na mapach piratow? Slyszalem o jakims pakcie miedzy firmami....
Kiedy kupic peta i dodatki do niego? W tej chwili mam 2 irysy, full lf3, 15bo2 i fs.
Do czego pet sie teraz najbardziej przydaje?
Lepiej bocic boxybotem czy siedziec na alienach i tluc (w mojej sytuacji)?(wiem ze to tak jakby pytanie retoryczne ale mimo wszystko chcialbym znac wasze zdanie :P )
Beda lajki ;)

@edit: usuniete 1 bledne zdanie ;)

[quote name='AsuR' timestamp='1336581590' post='4479399']
Witam...
Mam 2 pytania:
Czy boxybot zbiera boxy rownie dobrze co kbot?
Jak najszybciej uzbierac uri bez bota? Jesli na alienach to na ktorych?
Bicie piratow jest oplacalne?
Jak wyglada granie na mapach piratow? Slyszalem o jakims pakcie miedzy firmami....
Kiedy kupic peta i dodatki do niego? W tej chwili mam 2 irysy, full lf3, 15bo2 i fs.
Do czego pet sie teraz najbardziej przydaje?
Lepiej bocic boxybotem czy siedziec na alienach i tluc (w mojej sytuacji)?(wiem ze to tak jakby pytanie retoryczne ale mimo wszystko chcialbym znac wasze zdanie :P )
Beda lajki ;)
[/quote]

Mi sie najlepiej urke zbiera na dużych kryśkach i cubikach (na Globalu europie2 po 15osób zwiedza mape i wali cubika i zawsze ktoś sie przyłacza więc szybko idzie i sprawnie)
Pet 1 słowem - kamikaze np cubiki lub wrota przydatna rzecz :)
Zależy ja bym lepiej na alienkach siedział :P
1 osoba lubi to

BoxyBot - moim zdaniem lepszy od Kbota na boxy...
Uri bez bota? mapa x-6 i małe kryśki, lub kubiki, oraz straunery na x-8
Bicie piratów? raczej nie, chyba, że robisz misję
Tak, na mapie pieratów firmy nie powinny się bić, ale
i tak jest pełno noobków, którzy tego nie przestrzegają,
więc lepiej przyszykuj ammo :P
PET'a kup jak będziesz miał FE.
PET nadaje się do zbierania Boxów, oraz do wrót (żeby szybciej zrobić)
Hmmm... Poboć jeszcze trochę :D
1 osoba lubi to

[left][b]boxybot zbiera boxy rownie dobrze co kbot?[/b][/left]
[left][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3]Chyba gorzej[/size][/font][/left]

[left][b][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3]Jak najszybciej uzbierac uri bez bota? Jesli na alienach to na ktorych? [/size][/font][/b][/left]
[left][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3]Najlepiej na piratach, tam bardzo ładnie urka wpada, albo na statkach[/size][/font][/left]

[left][b][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3]Bicie piratow jest oplacalne?[/size][/font][/b][/left]
[left][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3]Tak jak napisałem wyżej jest bardzo opłacalne[/size][/font][/left]

[left][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3]J[b]ak wyglada granie na mapach piratow? Slyszalem o jakims pakcie miedzy firmami....[/b][/size][/font][/left]
Jest nieoficjalna umowa między graczami że piraci są tylko jedni i na pirackich mapach się nie zabija

[left][b][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3]Kiedy kupic peta i dodatki do niego? W tej chwili mam 2 irysy, full lf3, 15bo2 i fs.[/size][/font][/b][/left]
[left][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3]Kup jak dobijesz do 8 irków i przyzwoitej ilości PP[/size][/font][/left]

[left][b][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3]Do czego pet sie teraz najbardziej przydaje?[/size][/font][/b][/left]
[left][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3]Do kamikadze, pallladium i boxów[/size][/font][/left]

[left][b][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3]Lepiej bocic boxybotem czy siedziec na alienach i tluc (w mojej sytuacji)?(wiem ze to tak jakby pytanie retoryczne ale mimo wszystko chcialbym znac wasze zdanie[/size][/font][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3])[/size][/font][/b][/left]
[left][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3]Najlepiej boć[/size][/font][/left]
1 osoba lubi to

PET jest dobry jak masz w nim 15 slotów :D
Dodatkowe 3k DMG przy salwie ;)
Poszukaj, był gdzieś tut na forum jak to zrobić.
Pozatym do palladium się przydaje ew. kamikadze do wrót.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0