Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Szukam]Spolszczenie do Metin2Master

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz odpisać na ten temat.
4 odpowiedzi na ten temat

mateo3040

mateo3040

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 1 postów
Siema.Jesli ktos wie z jakiej stronki mozna sciagnac spolszczenie do tego priva prosze o odpowiedz.Z gory dzieki : )

Tybers

Tybers

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 153 postów
  • Lokacja:Im dalej od Ciebie, tym lepiej.
  • Hobby:Zaawansowane
O ile się nie mylę mt2master masz na kamerze. więc automatycznie to oznacza że jest to spolszczenie.

Tzn. KaMeR1337 - KamerMOD.

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

Ofc. jeżeli moge podać link(?)
Dodany obrazek

Niver22

Niver22

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Gadu Gadu:PW =]
  • Lokacja:Zabrze
  • Hobby:Jest tego multum.
zgadzam sie z Up . najlepiej poszukac na Metin2mod.tk . tam prawie wszystko jest ;p

2d1afb5.pngJeśli pomogłem zostaw Like =]

Patryk2317

Patryk2317

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 22 postów
Dodam iz na kamermodzie masz tylko do wegierskiej wersji a ten do gory szuka do angielskiem. Dodalem ten serwer do metin2moda ale nie widac postaci. tylko wbity meicz w ziemie. Dodam iz metin2master.com ma niezle zabezpieczenia chyba :D
Kocham mpcforum.pl!!!
Dodany obrazek

Feils

Feils

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 55 postów
skoro masz pokazany miecz wbity w ziemie oznacza to że albo ty albo kamer mod automatycznie pozmienial ci pliki w pack a konkretniej pc.epk ja mam 95lvl i wydaje mi się,że spolszczenie nie jest potrzebne (jak co mój kumpel siedział 6h żeby zrobić spolszczenie ale niestety serwer jest nadzwyczaj zabezpieczony i wątpie żebyś coś zmienił w plikach)