Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Pytanie]Jak zrobić serwer z własnym Launcherem ?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
21 odpowiedzi na ten temat

Danielo4121

Danielo4121

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 54 postów
Witam,
Mam dziś nietypowe pytanie dla niektórych.
Chodzi mi o zrobienie serwera z modami który miał by własny launcher.
Gdy wpisuje w google jak to zrobić to niestety pokazuje mi tylko bukkit.
Jeżeli wie ktoś jak to zrobić prosiłbym o kontakt na PW lub pod nr gg (36835756) bądź skype Danielo412.
Jeżeli ma ktoś też o tym poradnik prosiłbym o link napewno nie tylko mi się to przyda ale też innym.
Jak jest już taki temat to przepraszam bardzo ale nie widziałem gdyż szukam to spontanicznie.
Bardzo dziękuje jeżeli ktoś odpowie.
Pozdrawiam,
Daniel

botanicFTS

botanicFTS

EST 19XX

• VIP
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 8069 postów

Nie jestem do końca pewien, ale nikt Ci takiego czegoś za darmo nie zrobi.

Dodany obrazek

Danielo4121

Danielo4121

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 54 postów
@up za darmo to ja nie myślę że może jest jakiś TuT jak to zrobić lub coś w tym stylu bo mogę też zapłacić

Golima

Golima

Początkujący II

• Members
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Gadu Gadu:8218595
  • Lokacja:Kwidzyn
  • Hobby:Serwery Dedykowane, VPS, Minecraft, Sieci Komputerowe
no nie ukrywajmy, to sa lunchery, czyli zabawa w programowanie i do tego tut, CHYBA nie ma i nikt za free tego nie zrobi.
Proponuje w to miejsce robić gotowe paczki na zasadzie gracz sciaga wrzuca tylko tam gdzie trzeba i tyle. filozofi nie ma.

Danielo4121

Danielo4121

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 54 postów
@up Ale pomyśl logicznie czy każdemu graczowi chce się to robić?
A mam zamiar kupić wielki serwer z kilkoma osobami z YT więc nie wiem czy by to wypaliło

krzychu197

krzychu197

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 500 postów
  • Gadu Gadu:850925
  • Lokacja:Poznań
  • Hobby:Buty: Rozmiar 46
    Java + Android, tworzenie pluginów dla Craftbukkit'a ;)
Zastanówcie się..

Czy jakbyście napisali, np. Launcher na swój serwer do Minecraft, to byście od razu pisali TuT'a dla MPC forum? Nie sądzę.. Sam napisałem Launcher do Minecrafta, z działającą aktualizacją, sprawdzaniem wersji, systemem newsów, panelem użytkownika, systemem logowania jak z minecraft.net + skiny i pelerynki do tego, i dodatkowo jeszcze piszę sobie Item Shop SMS. I nie mam zamiaru pisać o tym TuT'a, bo jest to moja wiedza, pisałem to i dopracowywałem wiele godzin i cały czas poprawiam, i jest to nie ukrywajmy czasochłonne przynajmniej w przypadku języka AutoIt..

Wy chyba nie sądzicie, że można w 1 Tutorialu nauczyć każdego jak napisać taki Launcher? Jeżeli tak to śmieszni jesteście. Po za tym nikt chyba nie jest taki głupi, aby chwalić się swoim kodem launchera i udostępniać go całkowicie za darmo, bo jest to nie opłacalne, i każdy faktycznie wyjątkowy serwer, poszedłby dosłownie w pizdu, bo każde dziecko by mogło by taką aplikacje posiadać. Jeżeli chcecie mieć Launcher. Wysilcie mózgownice jeżeli posiadacie, i nauczcie się 1 języka porządnie, i napiszcie to i będziecie mieli zajebiaszczy serwer i doznacie dodatkowej satysfakcji.

Co do Topicu:

Nie ma takiego tuta, i mam nadzieję, że nigdy taki nie powstanie.

Tyle ode mnie..

Pozdrawiam

Edytowany przez krzychu197, 30 marzec 2012 - 16:06.

90112545591518862628.jpg

Golima

Golima

Początkujący II

• Members
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Gadu Gadu:8218595
  • Lokacja:Kwidzyn
  • Hobby:Serwery Dedykowane, VPS, Minecraft, Sieci Komputerowe

Zastanówcie się..

Czy jakbyście napisali, np. Launcher na swój serwer do Minecraft, to byście od razu pisali TuT'a dla MPC forum? Nie sądzę.. Sam napisałem Launcher do Minecrafta, z działającą aktualizacją, sprawdzaniem wersji, systemem newsów, panelem użytkownika, systemem logowania jak z minecraft.net + skiny i pelerynki do tego, i dodatkowo jeszcze piszę sobie Item Shop SMS. I nie mam zamiaru pisać o tym TuT'a, bo jest to moja wiedza, pisałem to i dopracowywałem wiele godzin i cały czas poprawiam, i jest to nie ukrywajmy czasochłonne przynajmniej w przypadku języka AutoIt..

Wy chyba nie sądzicie, że można w 1 Tutorialu nauczyć każdego jak napisać taki Launcher? Jeżeli tak to śmieszni jesteście. Po za tym nikt chyba nie jest taki głupi, aby chwalić się swoim kodem launchera i udostępniać go całkowicie za darmo, bo jest to nie opłacalne, i każdy faktycznie wyjątkowy serwer, poszedłby dosłownie w pizdu, bo każde dziecko by mogło by taką aplikacje posiadać. Jeżeli chcecie mieć Launcher. Wysilcie mózgownice jeżeli posiadacie, i nauczcie się 1 języka porządnie, i napiszcie to i będziecie mieli zajebiaszczy serwer i doznacie dodatkowej satysfakcji.

Co do Topicu:

Tyle ode mnie..

Pozdrawiam

Kolego proszę mi tu nie insynuować i nie obrażać. I szczerze mało mnie obchodzi co napisałeś i swoje "wychwalanie" kieruj gdzie indziej. Wystarczyło: "Nie ma takiego tuta, i mam nadzieję, że nigdy taki nie powstanie."

@up Ale pomyśl logicznie czy każdemu graczowi chce się to robić?
A mam zamiar kupić wielki serwer z kilkoma osobami z YT więc nie wiem czy by to wypaliło

Jeżeli się chce grać to się chce instalować. Łaski się nie robi. A jeżeli nie to oznacza, że gracz nie był warty zachodu.
I tak jak nasz szanowny "wychwwalający" kolega napisał za free nie ma. Ale pewnie jak mu trochę "skrobniesz" to może Ci zrobi.
Swoją drogą nawet bym złamanego grosza nie dał za samo podejście.

Tyle w tym temacie.

Danielo4121

Danielo4121

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 54 postów
Jak juz wcześniej pisałem zapłacę ale widać nikt nie czyta to co piszę.

OsiekGames

OsiekGames

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 3 postów
Ja czyta :3

dziubdziubek:)

dziubdziubek:)

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 40 postów
Ja też pisze własny launcher, zostały mi aktualizacje(ale już wiem) i podpowiem Ci:
java -Xms512m -Xmx1024m -cp "C:\Users\NAZWAUŻYTKOWNIKA\AppData\Roaming\.minecraft\bin\*" -Djava.library.path="C:\Users\NAZWAUŻYTKOWNIKA\AppData\Roaming\.minecraft\bin\natives" net.minecraft.client.Minecraft
wpisz w cmd ;)

Danielo4121

Danielo4121

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 54 postów
Dziubek nie ogarniam napisz mi na skype: danielo4121

KrzychuLP2

KrzychuLP2

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 88 postów
wiem że to trochę odświeżanie ale dziubkowi w tym kodzie chodzi o to że otwiera się minecraft z plików :D więc masz już dobry początek bo możesz odpalić sobie lauchera ( a to zawsze coś) to chyba nie jest takie skomplikowane bo ja się w ogóle nie znam a widać to dobrze ;D

Mr_Korn

Mr_Korn

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 28 postów
Napisać launcher mogę;) jeśli ma być to prosty launcher z waszym update zawierającym mody+ waszym "skinem" i newsami bez dodatków typu wbudownym minecraft version changer nie miał bym z tym problemu. Oczywiście nie za darmo ale możemy umówić się na coś symbolicznego. Od razu podkreślam że grafikiem nie jestem więc grafika logo, ikony jak i tła musiał by być mi wysłana. Więcej na priv.
Pomogłem? Czekam na +

Marik1234

Marik1234

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 524 postów
  • Lokacja:Będzin , Piekary Śląskie, Kraków, Warszawa jestem wszędzie :D
  • Hobby:Tworzenie Serwerów do Metina 2 HTML PHP gg aqq Call of duty
Nikt nie chce napisać tuta ? :D Jak Panel Mineshafter można ściągnąć i tam macie cały kod logowania do minecraft.net ze skinami i pelerynkami + mysql... Wszystko tam macie. Więc Wszyscy UP Którzy pisali coś na temat danych logowania z minecraft.net nie pierd**** że sami to pisaliście. mineshaftersquared.com polecam wejść na ich forum i szukać tyle !!!..

MultiGamer

MultiGamer

Początkujący III

• Members
  • PipPipPipPip
  • 442 postów
  • Gadu Gadu:33595865
  • Lokacja:Chojnice
  • Hobby:minecraft, elektronika, sprzęt komputerowy no i może troche Visual Basic
Ja tam mam launcher do serwera.

Mati24074

Mati24074

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 16 postów
  • Lokacja:Wrocław
  • Hobby:Minecraft, CMD, PSP i Visual Basic

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

Tutaj masz TuT po francusku i w partach ;)

EdzioSkarpeta

EdzioSkarpeta

Bywalec MPC II

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 605 postów
  • Gadu Gadu:9823303
  • Lokacja:Wieliczka
  • Hobby:Programowanie
Nie mogę... koleś chce tut na napisanie programu -,- ile programów tyle do potengi n-tej możliwości ich stworzenia, nikt ci nie da tuta, latwiej było by udostępnić kod źródłowy, ale nawet z nim byś sobie nie poradził!

quin12

quin12

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 505 postów
  • Gadu Gadu:36159314
  • Lokacja:Chatham.
  • Hobby:http://www.youtube.com/watch?v=VeOELwKYimk&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/user/ABOV3xMETIN

Dodany obrazek              Dodany obrazek

bugmenot4

bugmenot4

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 105 postów

Zastanówcie się..

Co do Topicu:

Tyle ode mnie..

Pozdrawiam

Launcher w AutoIt ?
AutoIt czasochłonny?

Twój post był tak zabawny że aż nie mam siły na niego odpowiadać.

M_aciej ZIOM

M_aciej ZIOM

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 6 postów

1.

2.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników