Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Koty Widzą Duchy?

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty.
7 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Koty Widzą Duchy? (6 użytkowników głosowało)

Koty Widzą Duchy?

1. tak (4 głosów [66.67%])

Procent głosów: 66.67%

2. nie (2 głosów [33.33%])

Procent głosów: 33.33%

Głosuj

Niktos

Niktos

Początkujący III

• Members
  • PipPipPipPip
  • 460 postów
  • Lokacja:Przasnysz
  • Hobby:League of Legends, Anime
mi bardzo często giną psy a kot to ciągle po podwórku chodzi to pod samochód nie wpadnie no to tak wydaje mi się że koty widzą duchy ponieważ mój kot wypiął pazury i tak jak zawsze kot odstrasza(wiecie o co mi chodzi) no i patrze mój kot tak dziwnie(tak jakby widział psa) robi i nagle ucieka patrze dookoła a tu nic niema

wierze w duchy magie itp

chce usłyszeć wasze zdanie o tym kocie i weźcie pogadajcie ze mną na poważnie a nie tylko odpierdalata nie wiem co chce pogadać z normalnymi ludźmi jak masz pisać buhahaha zal mi cie itp to w ogóle nie na temat to lepiej nie pisz nic

@
wejdźcie sobie na Google i wpiszcie
KOD
Czy Koty Widzą Duchy?
bo mi kumpel mówił (24 lat) ze jak za długo kota w rekach trzymasz(on pochłania duchową energie i jak chce uciec a ty mu nie dasz to on umiera z nadmiaru duchowej energi i trzymałem kota i się wyrywał(szarpał i miałkał) to go pościłem i se poszedł

hubertman

hubertman

Początkujący II

• ProUser
  • PipPipPip
  • 388 postów
Ja tez czasami widze duchy xD.Wez odpusc sobie,kot sie rozciaga moze albo cos ,a ty odrazu ze duchy widzi tongue.gif

I nie wierz w zadne magie itp bo to glupoty wink.gif

Santarius

Santarius

Debiutant III

• Postmaker
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Lokacja:Łosice ^,^
  • Hobby:Twoje zainteresowania
    (Sprawdź długość)

Znaczy się co mam sprawdzić...?
Humf, jeżeli twój kot widzi duchy (a ty w nie wierzysz) to jesteście sobie równi.

A tak serio, wydaje mi się mało prawdopodobnym, żeby kot widział duchy, może jestem jakąś osobą o zamkniętym umyśle, ale nie wydaje mi się.
Poza tym, jednego z moich kumpli przejechał samochód, jak miał 8 lat.....mój dziadek nadal żyje. Dziwne?
reklama RMCF1902

Gość_Owned!_*

Gość_Owned!_*
  • Gość
Skoro kot dziwnie się zachowuje to musisz mieć ducha. Jeżeli czujesz jakiś oddech na karku to na 99% jest to duch Pedo Bear'a bo on atakuje od tyłu. Lubi dziewczynki, więc jest 1% szans, że to nie on. Ale lepiej pilnuj tyłka.

Santarius

Santarius

Debiutant III

• Postmaker
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Lokacja:Łosice ^,^
  • Hobby:Twoje zainteresowania
    (Sprawdź długość)

Znaczy się co mam sprawdzić...?
Dordo, naprawdę, mogłeś być łagodniejszy....
Przecież można równie dobrze wyśmiewać dowolną religię...Macie dowody na istnienie Boga? Nie. Ale w niego wierzycie (To znaczy, jak mi się wydaje, większość). Macie dowody na istnienie duchów? Nie. I w nie nie wierzycie? Dlaczego? Odpowiedzcie sobie sami...
reklama RMCF1902

Simpson

Simpson

MPC User

• VIP
  • PipPipPipPipPip
  • 855 postów
  • Lokacja:Chełm
CYTAT(Owned! @ Sep 4 2009, 07:52 PM)

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

Skoro kot dziwnie się zachowuje to musisz mieć ducha. Jeżeli czujesz jakiś oddech na karku to na 99% jest to duch Pedo Bear'a bo on atakuje od tyłu. Lubi dziewczynki, więc jest 1% szans, że to nie on. Ale lepiej pilnuj tyłka.

Prędzej murzyn. Zapewne chowa się w szafie ;<

ousaaaa

ousaaaa

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 78 postów
A czy Niktos ma iq > -6666666666666666666666 ?

Gość_Owned!_*

Gość_Owned!_*
  • Gość
CYTAT
bo mi kumpel mówił (24 lat) ze jak za długo kota w rekach trzymasz(on pochłania duchową energie i jak chce uciec a ty mu nie dasz to on umiera z nadmiaru duchowej energi

To wy wszyscy tam jesteście ostro je*** laugh.gif

CYTAT
Prędzej murzyn. Zapewne chowa się w szafie ;<

Sam jesteś mudżyn D: murzyn w szafie jest stary. Teraz trzeba uważać na kaszank0natora O_O

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników