Przypominamy, że po aktualizacji nie ma już podziału na login i nazwę wyświetlaną, do logowania używać należy nazwy wyświetlanej (nick) lub adres e-mail przypisany do konta użytkownika.

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

Uwaga! Przypominamy, że wraz z aktualizacją forum do zalogowania służy nick Twojego konta. Nowa wersja silnika forum nie korzysta z podziału na login i nazwę użytkownika. 
Twój nick jest loginem, alternatywnie można logować się używając adres e-mail przypisanego do konta.
Za utrudnienia przepraszamy. W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected] lub poprzez fanpage forum.

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
EPE

[Problem] Riot Girl Tristana

25 postów w tym temacie

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Hej
Za polubienie LoL'a na FB jest darmowa tristana, ale gdy ja polubiłem nie dostałem tristany i wyskoczyło mi że nie jestem ich fanem,
[attachment=27430:Untitled.jpg]
pomimo że wcisnąłem lubie to
Dodam że darmowego alistara dostałem bezproblemowo

Może polubiłeś zły fanpage, jest kilka fałszywych
1 osoba lubi to

[quote name='bartek526' timestamp='1329518044' post='3996444']
Może polubiłeś zły fanpage, jest kilka fałszywych
[/quote]
link z ich oficjalnej strony chyba nie jest zły :) [url="http://www.facebook.com/leagueoflegends"]http://www.facebook.com/leagueoflegends[/url]

[url="http://eune.leagueoflegends.com/facebook"]http://eune.leagueoflegends.com/facebook[/url]

A byłeś zalogowany na dobrym koncie Lola kiedy lubiłes fanpage?

[quote name='bartek526' timestamp='1329520195' post='3996569']
A byłeś zalogowany na dobrym koncie Lola kiedy lubiłes fanpage?
[/quote]
tak, mam tylko jedno konto

to nie jest postac Tristana tylko skin Riot Tristana na nią a nie cała postać ;D

[quote name='KetsU' timestamp='1329520828' post='3996614']
to nie jest postac Tristana tylko skin Riot Tristana na nią a nie cała postać ;D
[/quote]
nie, dostaje się Tristane ze skinem
to samo z alistarem jest

Bo jest bug i to już nie działa.
Musisz pisać do supportu i wtedy przyznają Ci ją ręcznie.

Jakie tam "już nie działa", miałem ten sam problem to po prostu następnego dnia spróbowałem jeszcze raz i zadziałało.

[quote name='Fredi11' timestamp='1329557755' post='3997849']
Jakie tam "już nie działa", miałem ten sam problem to po prostu następnego dnia spróbowałem jeszcze raz i zadziałało.
[/quote]
no ta ale ja już tydzien próbuje i nic ;/

[quote name='EPE' timestamp='1329571909' post='3999965']

no ta ale ja już tydzien próbuje i nic ;/
[/quote]W takim razie pisz do supportu. Opisz całą sytuacje.

Tez mialem kiedys takiego buga. Potem sobie o niej przypomnialem polubilem i mam.

[quote name='TwistQ' timestamp='1329572501' post='4000074']
Tez mialem kiedys takiego buga. Potem sobie o niej przypomnialem polubilem i mam.
[/quote]
a nic nie robiłeś?
nie znasz jakiegoś sposobu?

bo do supportu nie chce mi się pisać, opisywać wszystkiego itp
zresztą i tak pewnie odpowiedzą za tydzień

[quote name='EPE' timestamp='1329575319' post='4000519']
a nic nie robiłeś?
nie znasz jakiegoś sposobu?

bo do supportu nie chce mi się pisać, opisywać wszystkiego itp
zresztą i tak pewnie odpowiedzą za tydzień
[/quote]
To spróbuj za jakiś czas a jeśli nadal nic to pozostaje ci jedynie support.

Miałem ten sam problem. Zrobiłem nowe konto na facebooku i nie pomogło. Dopiero ściągnąłem nową przeglądarkę (chrome, a używałem firefoxa), zalogowałem się na fb nowym kontem, wbiłem na oficjalnego fanpejdża lola, wybrałem tam z menu po lewej stronie "get free tristana", później nacisnąłem euwest i jak mnie przekierowało na stronę lola to musiałem jeszcze połączyć z fb.

[quote name='Yuki' timestamp='1329693995' post='4014252']
Miałem ten sam problem. Zrobiłem nowe konto na facebooku i nie pomogło. Dopiero ściągnąłem nową przeglądarkę (chrome, a używałem firefoxa), zalogowałem się na fb nowym kontem, wbiłem na oficjalnego fanpejdża lola, wybrałem tam z menu po lewej stronie "get free tristana", później nacisnąłem euwest i jak mnie przekierowało na stronę lola to musiałem jeszcze połączyć z fb.
[/quote]
a jaka to była przeglądarka? ja robiłem na chrome i explorerze

[quote name='MistrzKamasutry' timestamp='1329645912' post='4006734']
może polub innym kontem na facebooku? :>
[/quote]
próbowałem

Pisałem wyraźnie, że chrome, a wcześniej używałem firefoxa na którym nie działało. Spróbuj wyczyścić [b]wszystkie[/b] dane przeglądarki (ctrl+shift+del) i:
wbić na fb na nowe konto
polubić fanpage
nacisnąć reedem eu west/east
nacisnąć tam connect with facebook na stronce leagueoflegends.com/facebook

i tyle

[quote name='Fredi11' timestamp='1329557755' post='3997849']
[/quote] No niestety kolego... Mi też to nie działa a próbuje i próbuje...

[quote name='Yuki' timestamp='1329737108' post='4015425']
Pisałem wyraźnie, że chrome, a wcześniej używałem firefoxa na którym nie działało. Spróbuj wyczyścić [b]wszystkie[/b] dane przeglądarki (ctrl+shift+del) i:
wbić na fb na nowe konto
polubić fanpage
nacisnąć reedem eu west/east
nacisnąć tam connect with facebook na stronce leagueoflegends.com/facebook

i tyle
[/quote]
nic nie dało
kolega mówił że jak będzie miał czas to pokombinuje

[center]Moim zdaniem nie ma już[/center]
[center]innego wyjścia...[/center]
[center]Ja piszę do supportu...[/center]

Może odpowiedź troche późna, ale znalazłem ten temat jak googlowałem.
Również probowałem wszystkich sposobów i nie działało.
Gdy jednak przeczytałem, że komuś zadziałało po użyciu innej przeglądarki, zrobiłem podobnie.
1. Cały czas chodziłem na Chromie, byla informacja "Nie jesteś jeszcze fanem..." i był przycisk "Lubię to".
2. Uruchomiłem 'Internet Explorer', informacja była inna: "Connect ur account with facebook account".
3. Kliknąłem, postępowałem podług kroków, i dostałem Tristanke+Skin.

Myślę, że to w tym tkwi problem. Samo usunięcie danych podręcznych i ciasteczek nie pomogło, a inna przeglądarka - owszem.
Zatem jedynym rozwiązaniem tego problemu jest spróbowanie z inną przeglądarką, ewentualnie można się przejść do [email protected], czy też do Kolegi.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że pomogłem ;)

dziala to nadal ?

Mój kolega polubił, zrobił tak jak na poradniku z tego forum i nawet nie musiał pisać, bo mu przyznało. To było ok. tygodnia temu.
1 osoba lubi to

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0