Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Problem z komputerem

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz odpisać na ten temat.
1 odpowiedzi na ten temat

ernolek1

ernolek1

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
Wczoraj włączyłem kompa normalnie wszystko, loguję się, widzę pulpit i wyskakuje mi błąd który nazywał się ACMON. Po kilku sekundach pojawia się ikonka, że zapory są wyłączone. Na 5 zapor 3 nie działają ( zapora,norton,ochrona przed złośliwym oprogramowaniem, nie można ich włączyć. Zamiast tej ikonki internetu (dwa komputery i świat) mam 2 komputery i czerwony krzyżyk, co teoretycznie oznacza, że nie ma internetu, który mam. ^^
w Sieć i internet > Centrum sieci i udostępniania pisze mi stan połączenia > nieznane oraz Klasa Niezarejestrowana. w ,,Zarządzaj połączeniami sieciowymi" powinienem mieć trzy karty sieciowe, nie mam żadnej. co to może być ? O.o

Edytowany przez ernolek1, 13 luty 2012 - 14:53.

rafix151

rafix151

MPC Popular User II

• Postwriter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2300 postów
  • Gadu Gadu:5921112
  • Lokacja:Przemyśl
Wirus pewnie. Przeskanuj go.