Skocz do zawartości

Witaj na

MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Pytanie] Boosty/Kasa - programy lub kody

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

kamilkuba12

kamilkuba12

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów
jak zdobyć za darmo boosty lub jak zdobyć 50 tys w kilka minut lub dajcie linki na jakieś programy na podwienkszanie kasy lub boostów :angry: aby były za darmo bo sie mencze szukam kodów niektóre i tak nie działajom mam wielkom nadzieje że mi pomożecie dzienki

Pitch_Black

Pitch_Black

The world is sometimes unfair

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Gadu Gadu:4161790
  • Lokacja:Rzeszów
  • Hobby:Komputery,Motoryzacja,Elektronika,Gry komputerowe
Za darmo boosty możesz jedynie dostać przez promocyjne kody które EA wypuszcza na specjalne okazje.Możesz również zdobyć wypełniając rożne oferty z SponsorPay po których na twoje konto wpłyną boosty(ale niestety ten sposób nie działa na razie)Mówię to już po raz nie wiem który: NIE MA PROGRAMÓW NA BOOSTY I KASĘ!!!!!!.

Dodany obrazek ExModNFSW I NFSWHelper Dodany obrazek

escaperz.lordm

escaperz.lordm

MPC Popular User II

• Redaktor Działu Konsole
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1536 postów
  • Hobby:N5

Typowy User z podejsciem " Dajcie mi kody plis lub haki " - Nie bede tutaj wdrążał wieku...
Ale dobra odpowiem na pytania: NIE MA PROGRAMÓW NA KASE/BOOSTY
Pitch, patrze z niedowierzaniem w twoją wypowiedź, da się dostać nawet 60tysięcy w 15 minut. :]
Wystarczy mnożnik gotówki, użycie buga na all in

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

No i za all ina dostajemy na 40lvlu około 15-20tysięcy gotówki. Ja osobiscie dostawałem 15tys. reputacji z all in'a na mnożniku, więc gotówki raczej jeszcze więcej
Kolejny sposób to sposorpay z zmienionym serwerem proxy

Lub poprostu kupić boosty na stronie lub starter packa, dostajesz w nim BMW Z4, TOYOTE SUPRE oraz PORSCHE Cayman S, 60tysięcy gotówki, podwójną ilosc Power UP'ów na start oraz 8000tysięcy boost. [ Cena ok. 45zł ]
Kodów na gotówkę nie ma, są tylko na boosty. Można je dostać z oficjalnego FB NFS lub Twittera.

Jak nie umiesz angielskiego, to twój pech ^^

//A sorki,zwracam honor.Pomyliłem z boostami.

Edytowany przez Pitch_Black, 02 styczeń 2012 - 17:15.

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

glock15

glock15

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 114 postów
Nie ma możliwości "stworzenia" od tak programu do boostów czy w stylu "give" rep i kasa .
Jedyną możliwością

Botek wbija sam kasę i rep. W sumie nic ciekawego .

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników