Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Server Minecraft [No-White-List] [Survival + Miasto(działki) poza miastem FREE BUILD] [DEDYK 24/7] [No Premium]

Darmowy serwer serwer no premium minecraft konkurs darmowy serwer minecraft konkurs minecraft Candy Land serwer Candy Minecraft Minecraft miasto

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty.
21 odpowiedzi na ten temat

damian_zet

damian_zet

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Dodany obrazek

Typ: Publiczny Darmowy 24/7
Adres IP: 176.9.11.7:25700
Status: Dodany obrazek
Dodany obrazek
Sloty: Obecnie 10
Whitelista: Dodany obrazek
Potwory: Dodany obrazek
Zwierzęta: Dodany obrazek
Nether: Dodany obrazek

Dodany obrazek

damian_zet
Candy_UP

Dodany obrazek

AntiXray
ChestShop
iConomy
LWC
WorldEdit
WorldGuard
Permissions
dynmap

//nie przeprowadzamy konkursów na forum!

PoZdR,
Administracja serwera :)

Edytowany przez kierzek, 01 styczeń 2012 - 14:42.

L1x5r

L1x5r

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów
Nie polecam admin nie umie dać działki na 2 osoby.
Dodany obrazek

extara

extara

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 259 postów
serwer fajny lecz problem jest w tym ze worldedit jest zryty :/

Nudy ;c

Stringer99

Stringer99

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 1 postów
mi ten serwer nie działa co mam zrobić?

damian_zet

damian_zet

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 20 postów
Wybaczcie problemy, kumpel zrobił i jest OK :), konkurs nie jest na forum :) lecz na serwerze w Minecrafcie :) wiecej info u nas na serwie lub u nas na forum :), co do dawania działek itd... jesli na raz chce je 9 osób a jeden pisze ze chce wieksza niż są to wybaczcie ale jak byłem sam wtedy na serwerze to ciezko jest samemu to zrobic aby kazdy dostal szybko dzialke!

Edytowany przez damian_zet, 01 styczeń 2012 - 16:38.

L1x5r

L1x5r

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów
Nie byłeś wtedy sam, bo było 3 moderatorów (około). Gdy kumpel poprosił o działkę na 2 osoby zaczołeś pytać się graczy "Kto zna komendy?" I zapytałeś jak dać działkę na 2 osoby. Polecam troszke się pouczyć komend i załączyć serwer; )
Dodany obrazek

michal700

michal700

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Gadu Gadu:Nie podam
  • Lokacja:Error 404
  • Hobby:Komputer, rowery, koszykówka, piłka nożna
@Up

Skoro kolega napisał że Admin nie zna się na komendach to wole nie wchodzić.

Dodany obrazek

Daj Like, bo ugryze.

Jedno kliknięcie nie boli.

damian_zet

damian_zet

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 20 postów
Powiem tak serwer jest już ogarnięty i wszystko działa, admin zna komendy itd... tylko jeśli jest sam i był sam a kazdy chce działke i wydziwia ze chce wieksza to nie moja wina... jesli chcecie sprawdzic zapraszam. Wkrotce pojawi sie dodatek z praca i mapa do free build...

Edd123

Edd123

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Powiem tak serwer jest już ogarnięty i wszystko działa, admin zna komendy itd... tylko jeśli jest sam i był sam a każdy chce działkę i wydziwia ze chce większa to nie moja wina... jeśli chcecie sprawdzić zapraszam. Wkrotce pojawi sie dodatek z praca i mapa do free build...

Ogarnięty! Chyba w snach - LAGI, non stop rozłącza ,serwer się wysypuje, BRAK ciekawych pluginów jakby chociaż jobs,, cuboid ustawiony ponad 100 kratek w każdą stronę od spawnu trzeba niezłe się nachodzić zęby coś porobić, respawn mobów taki że w nocy nie idzie się ruszyć, Admin i mod albo nieobecni albo afk, przestawiają ciągle dzień noc jak im pasuje -obecni możne 15 min dziennie.

Jedyny plus to działająca zapalniczka ....

damian_zet

damian_zet

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 20 postów
Nie nasza wina ze serwis pukawka.pl ma coś z serwerem na którym stoi nasz dedyk. Pisaliśmy do nich i mają sprawę załatwić. Poza tym masz warpa jak i do lasu tak i do kopalni więc Cię nie rozumiem? Skoro byłeś u nas raptem 10 minut to może tak być ale zauważ że każdy ma swoje życie i nie będzie siedział 24/H na serwerze aby Tobie umilać życie. Jakoś inni się nie skarżą ale zawsze znajdzie się ktoś komu wszystko nie pasuje.... przykład powyżej...

Locein

Locein

Początkujący

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów
jak by bylo wiecej slotow bylo by ok

karpix

karpix

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 10 postów
Pwiększice liczbe osób

malina337

malina337

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 1 postów
witam mam problem z wbiciem na serwer wbijam i wyskakuje mi komunikat po angielsku ze mam sie zalogowac do czego mam sie zalogowac ?

damian_zet

damian_zet

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 20 postów
Serwer akutalnie posiada 15 slotów i będzie miał Gildie ;] ktore są w trakcie tworzenia oraz drugie miasto :) mamy juz arene PVP :)

damian_zet

damian_zet

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 20 postów
Serwer posiada nowy świat który został ładnie zrobiony :) posiadamy rangi więc każdy znajdzie coś dla siebie :) oraz serwer jest w wersji 1.1 :)

damian_zet

damian_zet

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 20 postów
Serwer aktualnie posiada 2 miasta :) I Gildie :) w tym tygodniu serwer otrzyma więcej slotów :) Zapraszam :)

BetonPLPL

BetonPLPL

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 3 postów
Powiększ ilosć miejsc na serwie. Jak nie wiesz jak to rób tak :
1. wchodzisz w folder z serwerem.
2. otwierasz plik PROPERTIES przez notatnik.
3 zmieniasz xax-mlayer na np: 100
4. włączasz serwer.
I masz więcej osób na serwerze. Milo że pomogłem.

damian_zet

damian_zet

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 20 postów
Witam,

Serwer został przebudowany, posiada plugin Jobs oraz inne wymienione wcześniej pluginy ciekawe atrakcje :) zapraszam do skorzystania :)

damian_zet

damian_zet

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 20 postów
Serwer działa i mamy bardzo dużo osób chętnych na gildie :) aktualnie są 3 na naszym serwerze, dużo konkursów i atrakcji... Zapraszamy!!!

pawel7121

pawel7121

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 1 postów
Czemu jak wchodzę pisze Rozłączony przez server. You are not white - listed on this server!?

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: Darmowy serwer, serwer no premium, minecraft konkurs, darmowy serwer minecraft, konkurs minecraft, Candy Land, serwer Candy, Minecraft, Minecraft miasto

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników