Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Problem] z połączeniem do serwerów mutliplayer

Roz??czenie z gr?: nie uda?o

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

LevirPL

LevirPL

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 5 postów
Witam!
Po rozwiązaniu kilku innych problemów z Battlefieldem 3 (na które znalazłem na szczęście odpowiedzi), przyszedł kolejny kłopot i nie mam zupełnie zielonego pojęcia jak można go rozwiązać. Otóż nie mogę połączyć się z żadnym serwerem multiplayer, zresztą tak samo jest przy próbie połączenia do trybu Współpracy. Gdy łączę się z jakimś serwerem gra włącza się i wyskakuje mi pasek "Wczytywanie...". Po około minucie wczytywania gra wyłącza się i wyskakuje mi taki błąd: "Rozłączenie z grą: nie udało dołączyć się do serwera". Czasem zdarza się, że otrzymuję takie powiadomienie "Nastąpiło rozłączenie z EA Online(1)".

Przeglądałem różne fora internetowe i okazało się, że nie tylko ja mam ten problem. Wiele ludzi też nie mogło połączyć się z serwerami. Satysfakcjonującej odpowiedzi nie znalazłem, choć niektórzy ludzie ponoć rozwiązali już ten problem. W każdym przypadku było to co innego. Większość ludzi, których spotkał ten problem, zainstalowała Battlefielda 3 niedawno, dokładniej kilka dni temu (Ja zainstalowałem BF3 24 grudnia). Przypuszczam, że ten błąd może być związany z najnowszą łatką, jeżeli osoby, które kupiły grę od razu po premierze, nie miały tego problemu.

Rozwiązania, które nie pomogły:
1. Wyłączenie firewalla w antywirusie i w Panelu Sterowania.
2. Instalowanie gry ponownie. Ja tego nie próbowałem, ale z tego co pamiętam, żadnej osobie to nie pomogło.

Dodam jeszcze na koniec, że Kampania działa bez zarzutu.

Czekam na pomoc, z góry dzięki za fatygę!

roofipl

roofipl

Bywalec MPC III

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 764 postów
  • Gadu Gadu:6778872
  • Lokacja:Lublin
  • Hobby:Sport
A próbowałeś ręcznie zaktualizować grę/punkbustera?

32265.png

W grach korzystam z nicków: NieDyskutuj, roofipl

LevirPL

LevirPL

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 5 postów

A próbowałeś ręcznie zaktualizować grę/punkbustera?

A mógłbyś mi wytłumaczyć mi na czym polega ta "ręczna" aktualizacja gry i punkbustera, bo nie jestem za bardzo ogarnięty w tych sprawach? Nie wiem przypadkiem czy jest możliwe aktualizowanie gry ponownie...

Dzięki za pomoc!

Trol.:*

Trol.:*

Początkujący

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Gadu Gadu:Nie powiem ^_^
  • Lokacja:Biedronka , po prawej stronie ulicy ^^
  • Hobby:MpcForum , Kumputery , Gry , Bfh <3
Pisz na Pw do Googlusia (Googlus) on ci wytłumaczy ładnie :)

roofipl

roofipl

Bywalec MPC III

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 764 postów
  • Gadu Gadu:6778872
  • Lokacja:Lublin
  • Hobby:Sport

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

tutaj masz punkbustera, ściągasz to, wypakowujesz do folderu pb w bf, uruchamiasz, wybierasz bf3 i aktualizujesz, restart kompa i powinno działać ;d
co do aktualizacji gry, spróbuj na originie na ikonce bf3 kliknąć prawym i "napraw grę" czy jakoś tak, też może pomóc ;d

32265.png

W grach korzystam z nicków: NieDyskutuj, roofipl

LevirPL

LevirPL

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 5 postów
Niestety obie opcje nie pomogły... Moim zdaniem problem związany jest raczej z połączeniem internetowym (itp.) niż z samą grę, bo tu przecież o połączenie chodzi.
Moim zdaniem chodzi tutaj o uNpN, ale niestety nie mam możliwości jego wyłączenia, więc lipa.

Niestety wyczerpały się już sposoby jakimi próbowałem włączyć grę. Może Wy macie jakieś sugestie?

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników