Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Pomoc] Plugin Multiverse

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz odpisać na ten temat.
5 odpowiedzi na ten temat

kruk392

kruk392

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów
Chodzi o to ze jak chce zrobic portal widzialem na filmiku tym kilofem drewnianym nie zaznacza mi punktow ale zobaczylem w ustawieniach i tam mam id na drewniana siekierke a ja world edita zrobilem portala ale wogule jak przez niego przechodze to nic sie nie dzieje

Hadesz°

Hadesz°

Mastah

• VIP
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 20710 postów

A skonfigurowałeś permissions do działania tego pluginu ?

1339929445-U369501.jpg
|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || VIP ||

225

225

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 109 postów

Chodzi o to ze jak chce zrobic portal widzialem na filmiku tym kilofem drewnianym nie zaznacza mi punktow ale zobaczylem w ustawieniach i tam mam id na drewniana siekierke a ja world edita zrobilem portala ale wogule jak przez niego przechodze to nic sie nie dzieje

PLUGIN nie wyszedł na 1.0.0

kruk392

kruk392

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów
Jak nie wyszedl jak na bukkicie jest i widzialem na innych serwach juz co maja 1.0.0 wiec nie opowiadaj mi bzdur wlasnie ogladalem ten filmik

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

i jak robie /mvp create np swiat to pisze mi Multiverse doesn't know about world yet

kruk392

kruk392

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów
E jakie tam jest permissions dodatkowe do tego multiversion bo ja patrzylem na filmikach i zadnych nie widzialem

TheJeron78

TheJeron78

MPC Elite Rank III

• VIP
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14985 postów

Tu masz uprawnienia do MV

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

Dodany obrazek
By President.
Dodany obrazek

|| Global Moderator ||