Skocz do zawarto艣ci

Witaj na

MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdj臋cie

[Pytanie]Dlaczego nie mam tunelu bezpo艣redniego na hamachi?

hamachi minecraft serwer

Ten temat zosta艂 zarchiwizowany. Oznacza to, 偶e nie mo偶esz odpisa膰 na ten temat.
3 odpowiedzi na ten temat

Hayrash

Hayrash

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 43 post贸w
Siema mam taki problem otóz gdy chcia砮m z kumplami pograc na serwerze przez hamachi. I wszystko 砤dnie pieknie tylko ze ja nie moge grac ;/ dowiedzia砮m sie, 縠 to dlatego iz na hamachi z za硂zycielem serwera mam tunel posredni a powinien byc bezposredni :P wyt硊maczy mi ktos dlaczego tak jest i jak to zmienic ? dodam ze mam livebox'a

Hayrash

Hayrash

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 43 post贸w
refresh

Juri.

Juri.

All life with MPC

• Moderator WoT
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 8743 post贸w
  • Gadu Gadu:7403504
  • Lokacja:Czelad藕
  • P艂e膰:M臋偶czyzna
  • Hobby:WoT

a innni mogą grać?

1398695289-U386806.png

Black Member, Moderator WoT, Moderator Ghost Recon Phantoms, Moderator War Thunder, 1373230489-U611928.pngBest Member, 554461402688252517908.pngMPC News, Redaktor WoTRedaktor Minecraft, Redaktor Dzia艂u Konsole, Redaktor Combat Arms, Redaktor League of Legends,

Moderator - Lektor - Korektor - Juri.

Maks.

Maks.

Pocz膮tkuj膮cy III

• Members
  • PipPipPipPip
  • 421 post贸w
  • P艂e膰:M臋偶czyzna
to chyba masz cos wloczone w hamahi