Skocz do zawartości

Witaj na

MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Pytanie] Jak się gra w Patapon 3 :D

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz odpisać na ten temat.
5 odpowiedzi na ten temat

Kammic8

Kammic8

Początkujący

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów
  • Gadu Gadu:431383
  • Lokacja:Ostróda
  • Hobby:-Piłka Nożna
    -Muzyka
    -Sztuki Walk
    -Komputetry
Siemka.
Od niedawna posiadam gr Patapon 3, ale za chu*a nie mog poj o co w niej chodzi. Nie mog przej 1 misji (przejc przez pole olbrzymów--- chyba). Padam na pierwszym "Wikszym mobie"( boss jaki czy co). Moe mi kto da jaki poradnik jak w to gra lub samemu wytumaczy. Oczywicie za pomoc LAJK :D

Dodany obrazek

by Siema Heniu

Nicholas

Nicholas

MPC Popular User II

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1983 postów
  • Gadu Gadu:Exclusive
  • Lokacja:Łódź, Justynów
Ogólnie, to chodzi o to, aby wystukiwać rytm (np. pon-pon-pata-pon) naciskając kolejno np. KÓŁKO KÓŁKO X KWADRAT. Na początku wyświetlają się podstawowe ruchy, jak poruszanie się, atak etc., po prostu je przeczytaj i już będziesz wiedział jak to zrobić ;)

Dodany obrazek

by Baksiu

Krakenos

Krakenos

Początkujący II

• Members
  • PipPipPip
  • 384 postów
Na początek zmień ekwipunek ponieważ na start o ile się nie mylę dostajesz ognisty ;) . Kiedy dojdziesz do olbrzyma wbij rytm pon pon pata pon lub pon pon chaka chaka a później atak. Polecam ci zajrzeć na poligon pataponów aby zdobyć trochę lepszy ekwipunek. Pomogłem? daj Like'a :)
EDIT Zapomniałem dodać że jeśli pierwszy raz grasz w patapon abyś przećwiczył idealne wbijanie komend gdyż dzięki temu ataki pataponów są mocniejsze

Edytowany przez Krakenos, 06 listopad 2011 - 12:22.

ЯevoX

ЯevoX

MPC Popular User II

• Gold Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2246 postów
  • Lokacja:KRK

Naciśnij select podczas gry i o sterowaniu się dowiesz wszystkiego.

Tak jak napisał Nicholas , musisz wyłapać rytm pataponów. Nie można robic szybko , trzeba to robic z finezją i perfekcjoza xD

Kammic8

Kammic8

Początkujący

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów
  • Gadu Gadu:431383
  • Lokacja:Ostróda
  • Hobby:-Piłka Nożna
    -Muzyka
    -Sztuki Walk
    -Komputetry
pon pon chaka chaka mam wbijać przed każdym atakiem czy wystarczy tylko raz ?

Dodany obrazek

by Siema Heniu

Krakenos

Krakenos

Początkujący II

• Members
  • PipPipPip
  • 384 postów
Wbijasz przed każdym atakiem jeśli chcesz aby był mocniejszy i nie może być żadnej komendy pomiędzy naładowaniem a atakiem.

Edytowany przez Krakenos, 06 listopad 2011 - 23:55.