Skocz do zawartości

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Skrypty ElfBot NG

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1003 odpowiedzi w tym temacie

chaterchater

chaterchater

24h with MPC

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3681 postów
  • Steam:DDRAKOO
  • Hobby: 
    loli
    chińskie bajki
    mongolskie kolorowanki

Witam. Potrzebuje skryptu który będzie używał itemku XXXX co godzinę

~~ Pozdrawiam ~~

auto 3600000 useitem XXX

52126142219396245817.jpeg

etopiryna

etopiryna

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 9 postów
Elo. Potrzebuje skryptu który będzie rozmawiał z NPC.

Mam ustawione Waypoints od NPC u którego robi się reborny do expowiska
i chciałbym aby bot (gdy już stoi obok NPC) napisał
hi >>>>> rebirth >>>>>>>> tak

@Edit

say "hi" jest ok ale następne 2 muszą być w oknie NPC
więc zrobienie say "rebirth" i say "tak" odpada:/

Proszę o szybką pomoc

Edytowany przez etopiryna, 24 lipiec 2012 - 19:43.

Tubcio

Tubcio

Początkujący

• Members
  • PipPipPip
  • 346 postów
say hi

wait 2000

npcsay rebirth

wait 500

npcsay tak

sgt.Hobbit

sgt.Hobbit

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 128 postów
Potrzebuje skryptu aby postać biła zaznaczony target, czarem a jeśli nie jest żaden target zaznaczony to aby używała tego czaru. Nie mogłem tego znaleźć, odszukałem tylko aby biła target z sd i próbowałem jakoś przerobić ale nie wychodziło.

Edytowany przez sgt.Hobbit, 25 lipiec 2012 - 14:19.

Dodany obrazek

chaterchater

chaterchater

24h with MPC

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3681 postów
  • Steam:DDRAKOO
  • Hobby: 
    loli
    chińskie bajki
    mongolskie kolorowanki

Potrzebuje skryptu aby postać biła zaznaczony target, czarem a jeśli nie jest żaden target zaznaczony to aby używała tego czaru. Nie mogłem tego znaleźć, odszukałem tylko aby biła target z sd i próbowałem jakoś przerobić ale nie wychodziło.

auto 100 listas 'auto spell' | if [$target.isonscreen == 1 && $target.isshootable] say 'czar'

52126142219396245817.jpeg

ArchAngelRafael

ArchAngelRafael

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 103 postów
  • GG:7621### zdrap se
Cześć, miałby kto albo napisałby skrypt rzucający magic wall przed "target". Nie rl, ots 8.6 jeżeli to ma znaczenie. Dzięki

sgt.Hobbit

sgt.Hobbit

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 128 postów

Potrzebuje skryptu aby postać biła zaznaczony target jeśli stoi obok mnie, czarem a jeśli nie jest żaden target zaznaczony to aby używała tego czaru.

Dodany obrazek

Lisu17

Lisu17

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 5 postów
Witam. Potrzebuje skryptu który bedzie używał czaru EXEVO GRAN MAS FRIGO tylko wtedy gdy otacza go jakiś potwór i ma więcej niż np 3000 many. jeżeli ma mniej żeby go nie używał.

auto 500 listas 'frigo' | if [$mp >= 2000] {say 'exevo gran mas frigo' | wait 1000}

ten skrypt jest dobry tylko że on caly czas wali nawet jak nie ma potworów ;D

i jeszcze skrypt żeby postać wypowiadała co np 1min podany czar.

Edytowany przez Lisu17, 01 sierpień 2012 - 10:58.

Lisu17

Lisu17

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Witam. Potrzebuje skryptu który bedzie używał czaru EXEVO GRAN MAS FRIGO tylko wtedy gdy otacza go jakiś potwór .

auto 500 listas 'frigo' | if [$mp >= 2000] {say 'exevo gran mas frigo' | wait 1000}

Witam. Potrzebuje skryptu który bedzie używał czaru EXEVO GRAN MAS FRIGO tylko wtedy gdy otacza go jakiś potwór .

Edytowany przez Lisu17, 02 sierpień 2012 - 21:40.

adiaic

adiaic

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 112 postów
  • GG:napisz pw to podam^-^
  • Lokacja:Polska
  • Hobby:Koszykówka
Mogę prosić o skrypt zeby jak uzbieram 1000cc to zamieni mi na gold ingota?

Bouncy

Bouncy

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 94 postów
Siemka potrzebuje skrypta na chodzenie za zaznaczonym potworem. Dodam, że w targetingu zaznaczam chase/offensive itd.

auto 500 setattackmode 'offensive' 'chase'

Nie działa. Gram na ots WoSots gdzie jest wyłączona opcja chodzenia za potworami, ale może sobie jakoś elfbot poradzi z góry dziękuje.

Edytowany przez Bouncy, 07 sierpień 2012 - 14:24.

karolix4

karolix4

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 53 postów
Witam.
Chciałbym puścić bota w dzień, lecz przerywa mi internet na 1-3 sekudny co jakiś czas i wtedy bot satje. No i w przypadku gdy przerwało neta, gdy bot bił potworki, postać pada. Mam reconnect, gdy postać stoi w miejscu x sekund, lecz to działa tylko wtedy gdy nie mam mieczyków i bot może sie swobodnie relognąć, a to zdarza się gdy przerwie w miejscu gdzie nie ma potworków i będzie stał do momentu znikniecia battlesinga. Gdy pk'uję to mam zawsze otwarte 2 tibie i gdy przerwie internet to przełaczam sie na drugiego klienta. Ale do rzeczy. Potrzebowałbym skrypta takiego, że gdy postaćstoi w miejscu x sekund (dajmy na to 10 sek) to bot loguje się na ta samą postać. Znalazłem coś takiego:
auto 200 if [$standtime >= 10000] connect 'swiat' 'login' 'haslo' 'nick' | wait 15000

Trochę go przerobiłem, lecz nie działa tak jak należy. Niby loguje na konto i wgl, lecz nie chce wejść do gry. Potrzebowałbym własnie takiego skryptu. Z góry dziękuje i mam nadzieję, że ktoś bedzie umiał napisaćtaki skrypt.
REGGAE! < 3

Bouncy

Bouncy

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 94 postów
Mam dla was jeszcze jedno zadanie.

Skrypt do elfabota.

Gdy moje summony padną z czaru "Kikaichuu no jutsu" to tworzy je jeszcze raz. Tych summonów jest 4 i gdy one wszystkie padną to bot ma napisać na default "Kikaichuu no jutsu"

sjfh

sjfh

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 28 postów
Potrzebuje na szybko skryptu ktory bedzie mi otwierac kazdą medusa jaka zabije i zbierac z niej item o id 3026

karolix4

karolix4

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Mam dla was jeszcze jedno zadanie.

Skrypt do elfabota.

Gdy moje summony padną z czaru "Kikaichuu no jutsu" to tworzy je jeszcze raz. Tych summonów jest 4 i gdy one wszystkie padną to bot ma napisać na default "Kikaichuu no jutsu"

Można dokładniej? Jakie summony? Nazwę proszę, a może Ci napiszę ten skrypt ^^
REGGAE! < 3

Bouncy

Bouncy

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 94 postów
Nazwa tych summonów to Kikaichuu

Nazwa tych summonów to "Kikaichuu"

Ich id to:
1074110926 - pierwszy summon
1074110927 - drugi summon
1074110928 - trzeci summon
1074110929 - czwarty summon

Gdy napisze kikaichuu no jutsu to pojawiają się od razu 4 summony i ich id to wyżej wymienione :D

karolix4

karolix4

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Nazwa tych summonów to Kikaichuu

Nazwa tych summonów to "Kikaichuu"

Ich id to:
1074110926 - pierwszy summon
1074110927 - drugi summon
1074110928 - trzeci summon
1074110929 - czwarty summon

Gdy napisze kikaichuu no jutsu to pojawiają się od razu 4 summony i ich id to wyżej wymienione :D

A z jakeigo czaru je zabijasz?
Bo mozesz se ustawic w elfie zeby je zabijał, a żeby summonował to dam ci cos takeigo.
auto 200 listas 'Kikaichuu No Jutsu' | say 'kikaichuu no jutsu' | wait 2000

Bedzie ci wpisywał "kikaichuu no jutsu" co dwie sekundy.
REGGAE! < 3

karolix4

karolix4

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Witam.
Chciałbym puścić bota w dzień, lecz przerywa mi internet na 1-3 sekudny co jakiś czas i wtedy bot satje. No i w przypadku gdy przerwało neta, gdy bot bił potworki, postać pada. Mam reconnect, gdy postać stoi w miejscu x sekund, lecz to działa tylko wtedy gdy nie mam mieczyków i bot może sie swobodnie relognąć, a to zdarza się gdy przerwie w miejscu gdzie nie ma potworków i będzie stał do momentu znikniecia battlesinga. Gdy pk'uję to mam zawsze otwarte 2 tibie i gdy przerwie internet to przełaczam sie na drugiego klienta. Ale do rzeczy. Potrzebowałbym skrypta takiego, że gdy postaćstoi w miejscu x sekund (dajmy na to 10 sek) to bot loguje się na ta samą postać. Znalazłem coś takiego:

auto 200 if [$standtime >= 10000] connect 'swiat' 'login' 'haslo' 'nick' | wait 15000

Trochę go przerobiłem, lecz nie działa tak jak należy. Niby loguje na konto i wgl, lecz nie chce wejść do gry. Potrzebowałbym własnie takiego skryptu. Z góry dziękuje i mam nadzieję, że ktoś bedzie umiał napisaćtaki skrypt.

Podoła ktoś temu zadaniu ? Dobry byłby tez skrypt, że wyrzuca moją postać z gry nawet jak ma krzyżyki, lub zmienia postać na tym samym koncie. Gbybym miał któryś z tych dwóch lub jakiś podobny to myślę, że dalej sobie poradzę.

@EDIT

Dobra ludziska poradziłem sobie bez waszej pomocy :D Wystarczył, odpowiednio przerobiony, skrypt na xloga. Podziele się z wami moim "dziełem" ^^
auto 200 listas 'If Standtime 8 sec, xlog' | if [$standtime >= 8000] xlog | wait 5000

Do tego dochodzi oczywiście skrypt na reconenct. Podam go. Moża akurat się komuś przyda.
auto 1000 listas 'Reconnect' | if [$connected == 0] {wait [0*60*1000] | reconnect}

Jeśli ktoś chciałby jakiś skrypt, pisaćśmiało na gadu: 6920020

Edytowany przez karolix4, 09 sierpień 2012 - 16:53.

REGGAE! < 3

kubis0700

kubis0700

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 1 postów
A czy ogarniecie mi skrypt ?
Mam ustawionego depositera.
Bp mam jeden w drugim , a zbieram okolo 5bp lota na 1h i jak mam full afka to idzie do depo odklada loota do jednego bp i dalej bp nie otworzy tylko idzie z lotem na expa.. Nie zaznacze opennextbp bo wtedy bp z potami sie z buguja i bot bedzie biegal co chwile po poty . wiec prosze o skrypt ktory bedzie otwieral orange bp i gdy bedzie pelny to nastepny itd itd

zuzuq123

zuzuq123

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 15 postów
szukam skrypta na auto potowanie kolegi z gmp ;)

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników