Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Skrypty ElfBot NG

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
703 odpowiedzi na ten temat

solos

solos

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Chciałbym o skrypta który używa czaru exevo gran mas vis (potrzebne do ots)

oraz gdy bd mial 50% many sam się potował :)

Kilka sposobów można: (od tak po prostu wali czar.

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

inny:(gdy na ekranie 1 lub wiecej monsterów wali czar

W miejsce ID wstaw numer id przedmiotu którym ma się manasować

RyQQ

RyQQ

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 4 postów
Witam, potrzebuje skrypta który kupi 100 great mana potions, zwastuje je i kupi znów, jeżeli było wcześniej to przepraszam za powtóreczkę ale nie chciało mi się czytać tych 21 stron i szukać tego skryptu, na początku coś widziałem ale tam kupowało 20bp gmp a ja potrzebuje 100gmp nie w bp.. Czyli w przybliżeniu by było coś takiego - Kupuje 100 potów, wastuje je, kupuje znów, wastuje je i tak w kółko. Z zjadaniem many już sobie poradziłem. Poleci + za idealne wykonanie skryptu. (Viale znikają)

solos

solos

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Witam, potrzebuje skrypta który kupi 100 great mana potions, zwastuje je i kupi znów, jeżeli było wcześniej to przepraszam za powtóreczkę ale nie chciało mi się czytać tych 21 stron i szukać tego skryptu, na początku coś widziałem ale tam kupowało 20bp gmp a ja potrzebuje 100gmp nie w bp.. Czyli w przybliżeniu by było coś takiego - Kupuje 100 potów, wastuje je, kupuje znów, wastuje je i tak w kółko. Z zjadaniem many już sobie poradziłem. Poleci + za idealne wykonanie skryptu. (Viale znikają)

Jeżeli będziesz stał cały czas koło NPC to można to mniej wiecej zrobić tak:

auto 500 if [$itemcount.IDGMP <= 1] { say 'hi' | wait 500 | say 'buy 100 great mana potions' | wait 500 | say 'yes' | end }

ten skrypt spowoduje ze jezeli IDGMP (wstaw tam numer id great mana pota, prawdopodobnie jest to numer 238) spadnie lub bedzie rowne 1 to powiem Hi potem buy 100 gmp w skrocie i powie yes

i na wastowanie zalóżmy ze uzyje gdy mana spadnie ponizej 50%

auto 500 if [$mppc < 50] useoncreature IDGMP self
tu takze za IDGMP (238) wstaw numer id great mana pota.

Edytowany przez solos, 29 maj 2011 - 22:04.

RyQQ

RyQQ

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 4 postów
<up> Dzięki, lecz już sobie poradziłem w cavebocie i tam bawiłem się z labelami i action. A teraz jeszcze prosiłbym o taki skrypt że jak jest gracz na ekranie to nie używa żadnego czaru dodającego speed. - Działa to tak jakby przeciw paralowi, lub jakby ktoś miał taki skrypt że od razu po paralu spamuje stronghaste. Czyli zwięźle i na temat prosiłbym o najlepszy antyparal jaki macie..

solos

solos

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 5 postów
Anty - paral:

auto 100 if $paralyzed {if [$hppc == 100] {say 'Utani Gran Hur' | end} | if [$hppc < 80] { say 'Exura Gran' | end } }

Oczywiście możesz sobie wstawić inne czary. Jak będzie coś niezrozumiałe to mówić :)

Jeszcze inny:

auto 200 healparalysis utani gran hur
Tu tez możesz zmienić czar :)

RyQQ

RyQQ

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 4 postów
A teraz potrzebuję skryptu który jak skończą się sd to wali exori frigo w targeta.

solos

solos

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 5 postów

A teraz potrzebuję skryptu który jak skończą się sd to wali exori frigo w targeta.

auto 100 if [$itemcount.IDSD <=1 && $monstersaround.1 >= 1] { say 'Exori Frigo' | wait 500 | end }
wiadomo, w miejsce IDSD wstaw numer id Sd-ka
jbc dziala tylko na mostery, jak potrzebujesz na graczy to napisz sprobuje coś wymyśleć

Edytowany przez solos, 31 maj 2011 - 10:38.

RyQQ

RyQQ

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 4 postów

jbc dziala tylko na mostery, jak potrzebujesz na graczy to napisz sprobuje coś wymyśleć

Nie, potrzebuje tylko na potwory. Dzięku + leci..

solos

solos

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 5 postów
A proszę bardzo, polecam się na przyszłość.

Jednak sam mam mały problem bo nawet nie wiem jak sie za to zabrać:

Opis skryptu - Jest to hotkey do ikony ale potrzebuje samej formuły na zmianę ustawień elfbot-a, tam gdzie jest 1,2,3,4,5 to potrzebuje taki żeby po naciśnięciu ikony zmieniał mi automatycznie ze slotu 1 na 2 albo żeby od razu ładował slot 1 lub slot 2 po samym wciśnięciu.

Informacje ( id, potwory, etc) - Automatyczne załadowanie ustawień>auto load

Inne - skrypt ma zastąpić wciśnięcie Shift+F12>1>Load lub Shift+F12>2>Load

Jak ktos to ogarnia to niech pisze, Daje ogromnego +

laxsis

laxsis

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 1 postów
Mam problem czesto postac mi sie zatrzymuje i nie moge sie ruszyc nie wiem przez co .
Moze ktos zrobi lub ma skrypt ze gdy sie nie rusza np. przez 60 sek. to sie wylogowuje .
Oraz taki ze jak wbije 100 lvl postac sie sama zatrzyma i wyloguje.

Z góry dzięki ! ! !

tezla

tezla

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 568 postów
Witam, potrzebuje skrypta, który kiedy będzie 50 capa pojdzie sprzedac łup i wroci na expowisko. Mam zapisanego cave bota na expowisku, moge zrobic tez takiego zeby doszedl z expowiska do sklepu i zapisac pod inna nazwa, i jak np bedzie 50 capa to zeby wczytał ten skrypt i poszedl do sklepu sprzedac. Zeby napisal Hi, trade i wybral z listy Halabarde i Battle shield (tak bot stoi sobie w thais na cycach) z góry dzieki. :)

Lub jak takiego czegos nie da rady, to taki skrypt ktory przeleci po tym expowisku i zbierze itemy lezace na ziemi (halabardy i battle shieldy) i pojdzie sprzedac, potem zatrzyma sie na 5 minut gdzies i znowu pojdzie po itemy, pozbiera i pojdzie sprzedac, kolejne 5 min i tak w kolko.

Edytowany przez tezla, 06 czerwiec 2011 - 18:22.

41593759.gif

http://customscreen.tk - Custom Login Screens League of Legends

samolocik

samolocik

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 65 postów
xxx

Edytowany przez chaterchater, 08 czerwiec 2011 - 17:17.

toorop

toorop

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 64 postów
Potrzebuje 2 skryptow. 1 żeby rzucal mw non stop na < lub> od siebie (kratkę obok) i np jeśli bedzie ze rzuca w < to w razie zjechania do 400 hp postac zrobi krok w > (w teleport)

toorop

toorop

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 64 postów
Sorki za doubla ale mam kolejną prośbę. Potrzebuje komendy do ikon aby bot raz mnie zmanasowal. Na UHP wyglada to "uhealth 101 self" a na mane?

Sevano

Sevano

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 46 postów
  • Gadu Gadu:6977915
  • Lokacja:Tczew
Potrzebuje skrypta, który wyłączy cavebota kiedy pk będzie mnie atakował, a kiedy przestanie znów go włączy.

Dodany obrazek

Kamyk1996

Kamyk1996

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 2 postów
Witam.

Potrzebuję skrypta który ciągle zakłada i zdejmuje helmet. Potrzebny mi on ponieważ wzrasta mlvl w ten sposób i można walić po kilka tysięcy.

Z góry dzięki.

Pozdrawiam .

majorek112

majorek112

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 31 postów
Mam problem czy ktos by mógł napisac skrypt na leczenie się small helath potions gdy postac ma 340 hp

Kamyk1996

Kamyk1996

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 2 postów
HALLO ^^

Sevano

Sevano

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 46 postów
  • Gadu Gadu:6977915
  • Lokacja:Tczew

Dodany obrazek

ogarbot

ogarbot

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 2 postów
ja bym chcial prosc o skrypt zeby caly czas zucal paralize na zaznaczona osobe attack... odpiszcie na forum lub na moje gg 10473197

Edytowany przez ogarbot, 24 czerwiec 2011 - 08:31.

1 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych użytkowników