Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

WoT-ciężki żywot czołgisty,małe płace ;)

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty.
3 odpowiedzi na ten temat

fatumboba

fatumboba

MPC User

• Moderator War Thunder
  • PipPipPipPipPip
  • 816 postów
  • Gadu Gadu:11726094
  • Lokacja:ChoRzów
  • Hobby:Gaming,Fu$ball,Air Soft Gun,

Witam wszystkich! Jako iż postanowiłem wrócić do WoT po długim okresie to mam do was jedno pytanko ;) Kiedyś tam już wbiłem IS-3 no i z tego co pamiętam troche sie namęczyłem. Ale nie o exp mi tutaj chodzi. Chodzi mi tu o srebrniki. Wiadomo,można kupić sobie Lowe i cieszyć się z 60k za runde,ale po co mi wydawać tyle kasy na zwykły czołg? Ze względu że są tu ludzie którzy grają w WoT cały czas napiszcie w jaki sposób szybko zarobić troche srebra na IS-3. Z jakich innych czołgów korzystać? Dodam,że aktualnie w garażu stoją u mnie IS-3,KW (107mm), PzKpW III Ausf.

miton

miton

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 97 postów
ja proponuje ci kupić czołg tieru 5 osobiście mam pzkpf 4 mega czołg do zarabiania hajsu 2 czołgiem może być stug III ;) chyba że lubisz ciężkie czołgi to KW 2 z działem 107mm

Dlaczego tieru 5 ponieważ mniej wydasz na naprawę czołgu i po każdej wygranej jesteś na +15k do przodu o ile masz premium bez premium to tak z 10k

slafcio

slafcio

Bywalec MPC III

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 793 postów
  • Lokacja:Fotel
  • Hobby:MMO
Pz IV wymaksowany i załoga 100% to nawet 25k bez premki jak w moim przypadku. Mi się nim bardzo przyjemnie gra.

Z rosyjskich T-34 czyli "RUDY"
Amerykańskie M4 Sherman.

Wszystko to oczywiście 5 tier.

oban19

oban19

ZŁY sprzątacz

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1608 postów
  • Gadu Gadu:31240216
  • Lokacja:Ciemna strona mocy
  • Hobby:World of Tanks
    KAG
Wszystko masz tutaj:

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

Nie pisz kolejnego tematu, ponieważ już było takie pytanie. Jeśli chcesz coś jeszcze wiedzieć o zarabianiu to zapraszam tam.

Cls

Dodany obrazek
|ExModerator World of Tanks|

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników