Skocz do zawartości

Witaj na

MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Wolfteam inventory hack na POLSKĄ WERSJE GRY ! + Fly hack, wallhack

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
43 odpowiedzi na ten temat

xXlegionXx

xXlegionXx

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 26 postów
  • Lokacja:Wolin
  • Hobby:Siłownia, gry.
Ja gram już długo na Usie serverze grałem 4 lata i proszę Ciebie niema rzeczy niemożliwych pozatym grając na polskim niema tylu ludzi z full AP jest ich garstka AP mają ale nie fula a większość tylko broń co obecnie obrażenia broni i tak są zwiększone a bronią za AP jak ma armu też jest go Cieżko zabić pozatym armur możesz na polskim serverze kupić za złoto a na usie nie można było z tego co pamiętam więc nie żal się chłopcze jak będziesz ćwiczył i maż koleszke który z tobą gra dasz rade a co do hacków niema co płakać jak będą to będą jak nie kup Sobie broń za WM i też będziesz ich zabijał polecam j-89 i c-95 ja nią gram czasem kupuje uleprzoną ale żęby ją mieć panowie trzeba oszczędzać a jak chcesz się na full za golda zrobić nie zabrania wpedy biegasz z podstawowym uzi ja armuru nie używam ani nic takiego i jakoś mi idzie nie najgorzej KD mówi samo za siebie 3.0
Dodany obrazek

ropucha

ropucha

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 1 postów
co zrobić żeby wolfteam nie wykrywał haka ?? Ale to nie jest polska wersja polska nie działa ;/chyba mam Holenderską

Edytowany przez ropucha, 14 październik 2011 - 08:36.

RemiX1988

RemiX1988

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Lokacja:Łódź
  • Hobby:Komputery, Gry, Grafika, www via, php/html....ITD...
Ta wersja chyba już nie działa bo od aktualizacji bląd .dll się wyświetla po włączeniu cheat
Dodany obrazek

Zbieram Plusiki Dodany obrazek

Pozdro RemiX!

Gość_TheMorteMaster_*

Gość_TheMorteMaster_*
  • Gość
Nie działa.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników