Przypominamy, że po aktualizacji nie ma już podziału na login i nazwę wyświetlaną, do logowania używać należy nazwy wyświetlanej (nick) lub adres e-mail przypisany do konta użytkownika.

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

Uwaga! Przypominamy, że wraz z aktualizacją forum do zalogowania służy nick Twojego konta. Nowa wersja silnika forum nie korzysta z podziału na login i nazwę użytkownika. 
Twój nick jest loginem, alternatywnie można logować się używając adres e-mail przypisanego do konta.
Za utrudnienia przepraszamy. W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected] lub poprzez fanpage forum.

ExuL

Pojazd na Kolegę ; >

39 postów w tym temacie

Siema, cześć. Ostatnio taka paczka klasy.. a dokładnie jeden taki cwaniaczek jedzie na mnie z tekstami obraźliwymi i mam do was pytanie

Czy moglibyście przygotować dla mnie serie poniżających tekstów ^^
Tylko nie podawajcie takich z internetu z youtube bo taki psychopata jak on cały czas napierdala przed komputerem i wszystkie odcinki makys'a (bez obrazy , ja też oglądam i sie ciesze hehe) ogląda I gra w metina
Także możecie też podawać jakieś poniżające teksty o Metinie itd..

Ten koleś przy kolegach cwaniak a przy nauczycielce przy odpowiedzi by sie normalnie rozpłakał mógłbym mu dojebać no ale.. Zaraz by sie poskarżył coś w tym stylu

Ale lepiej by było tekstami go zjechać żeby go tak po prostu "Zgasić".
Czekam na wasze Mistrzowskie teksty ;]

Po co chcesz go zjechac nie swoimi textami ?
nie umiesz sam wymyslic to moim zdaniem wogole
tego nie rob nawet jesli Ci ktos je wymysli
spytaj sie go czy bedzie dalej po Tobie jezdzil
jesli powie tak to spytaj sie go czy chce isc
na solo style i zobaczy kto jest lepszy koniec

ogury
podaj wyjebany text takie cos mu powiesz i chlopak
straci mowe na 3 dni
1 osoba lubi to

A weź kurwa wypierdalaj

Powiedz mu to takim zdecydowanym tonem, żeby miał wrażenie, że jak sie nie odpierdoli to nie wróci do domu
1 osoba lubi to

Powiedz cos o jego matce, naprzyklad ze zaklada hulahop na czolo, czy cos
1 osoba lubi to

[quote name='ExuL' timestamp='1317214808' post='3238193']
Siema, cześć. Ostatnio taka paczka klasy.. a dokładnie jeden taki cwaniaczek jedzie na mnie z tekstami obraźliwymi i mam do was pytanie

[color="#00FF00"]Tylko nie podawajcie takich z internetu[/color] z youtube bo taki psychopata jak on cały czas napierdala przed komputerem i wszystkie odcinki makys'a (bez obrazy , ja też oglądam i sie ciesze hehe) ogląda I gra w metina
Także możecie też podawać jakieś poniżające teksty o Metinie itd..

Ten koleś przy kolegach cwaniak a przy nauczycielce przy odpowiedzi by sie normalnie rozpłakał mógłbym mu dojebać no ale.. Zaraz by sie poskarżył coś w tym stylu

Ale lepiej by było tekstami go zjechać żeby go tak po prostu "Zgasić".
Czekam na wasze Mistrzowskie teksty ;]
[/quote]

tak nie podawajcie z neta , a sam wezmiesz z neta

to debil wiec i tak nie zrozumie, ale pokaz swoja inteligencje i zagni go jakims mądrym tekstem;]

[i]"Zignorowanie, jest bardziej dotkliwe, niż jakakolwiek obelga''[/i]

Olej cepa, niech sobie żyje.
1 osoba lubi to

Powiedz że jak wczoraj wychodziłeś z jego domu to zapomniałeś zamknąć drzwi ale mamie się podobało ;d

Powiedz mu ze jest glupi a jak nie pomoze to powiedz mu ze jest glupi do potegi X dzielone przez 154.
1 osoba lubi to

Jesteś kurwa kreatywny jak dentysta przy borowaniu zęba zardzewiałym skalpelem...

@Edit przy okazji

Eh! Spadać do mamusi z takimi problemami.

chyba stworze jakiś specjalny temat o życiu i o radzeniu sobie w przyszłości. Nic tylko tematy nierozgarniętych dzieciuchów nie majacych własnego rozumu.

Oczywiście najlepiej na MPC napisać i zaśmiecać działy <facepalm> Edytowano przez Revlix
1 osoba lubi to

Kreatywność, wymyśl coś sam. Miotać cudzymi tekstami potrafi byle jaki cwaniaczek...

[code]nie wyzywaj go tylko zaprzyjaznij sie z nim moze bedzie twoim najlepszym kolega [/code]

Haha dobry jesteś z takim neosiem zaprzyjaźnić sie hyh

A tak wgl to dzisiaj się prawie rozpłakał bo go kolega popchnął w szatni.. :x

Nadal chcesz upokarzać kolegę?

W twoim wieku, pojazdy nie powinny mieć miejsca. Osoby które się wyzywają, mają miano idiotów. Jak ja chodziłem nawet do gimnazjum, to
sprawy rozwiązywało się rzeczowo. Mój ojciec sam jest leworęczny i raz przywalił jednemu fagasowi, bo chciał się bić. Dobrze wiedział, że skończy
się to dla niego źle.

Teraz takie czasy minęły, ale tutaj nie ma co dyskutować. Nie ma co się wyzywać, i bezkarnie mówić [b]Twoja stara[/b]. Wystarczy, że powiesz
mu, że jest skończonym idiotą, jeżeli cię wyzywa i odejdziesz.

[quote]Siema, cześć. Ostatnio taka paczka klasy.. a dokładnie jeden taki cwaniaczek jedzie na mnie z tekstami obraźliwymi i mam do was pytanie

Tylko nie podawajcie takich z internetu
[/quote]

Dlatego Ty chcesz bić jakiemuś chłopaczkowi riposty z neta ..

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1505479
Użytkowników: 1180275
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: zakxe