Skocz do zawartości

Witaj na

MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Intelligent Aimbot Gold Edition

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
118 odpowiedzi na ten temat

szwinguś

szwinguś

All life with MPC

• Gold Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5596 postów
  • Gadu Gadu:7108864
  • Lokacja:Białystok
  • Steam:szwing

Hmm, co zrobic aby dzialal na windows 7 64b:-)?

Próbowałeś odpalić jako admin w trybie zgodności win xp?

exmod cs / exmentor

Toudi83

Toudi83

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Gadu Gadu:3174432
  • Lokacja:Torun
  • Hobby:www.anticheat.pl
kiepski aim to po 1 a po 2 jak wpadniesz to dostaniesz bana na nie dawaj tych linków ;)

Tym razem tylko ostrzeżenie, następnym razem warn będzie ;]

Edytowany przez szwinguś, 31 marzec 2012 - 16:34.

grasz w counterstrike 1.6 ?

Złapałeś czitera? Dodaj demko na Anticheat.pl

GameChEaTerS.

GameChEaTerS.

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Gadu Gadu:45381218
  • Lokacja:Żywiec
  • Hobby:Gry FTP, PHP, Mysql, FreeBSD, Grafika - początki, Java, Klient master metin2,Gry Via
Ehhh Toudi szkoda mi Cię czasami, jak u was admini mają sie znać na tych czitach tak jak ty żeby oceniać to już mi ich żal.

Po pierwsze dobrze skonfigurowany inteligent aim bot jest to najlepszy darmowy hack.
Po drugie grając na nim na mixach serwerach, napewno nie będzie jakiegoś demka co super extra pokaże że gracz odpalił.
Po trzecie odnośnie pkt2 jest to ulepszony Pixel aim bot, z tkzw slow.
Po czwarte to na tyle.

Nie ma sygnaturki. Po co to czytasz?

Twoja Babcia

Twoja Babcia

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 4 postów
gówno mi nie działa
włączam ten plik czekam 10 s włączam cs wciskam f1 i nic
Kocham mpcforum.pl!!!
Dodany obrazek

Toudi83

Toudi83

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Gadu Gadu:3174432
  • Lokacja:Torun
  • Hobby:www.anticheat.pl

Ehhh Toudi szkoda mi Cię czasami, jak u was admini mają sie znać na tych czitach tak jak ty żeby oceniać to już mi ich żal.

Po pierwsze dobrze skonfigurowany inteligent aim bot jest to najlepszy darmowy hack.
Po drugie grając na nim na mixach serwerach, napewno nie będzie jakiegoś demka co super extra pokaże że gracz odpalił.
Po trzecie odnośnie pkt2 jest to ulepszony Pixel aim bot, z tkzw slow.
Po czwarte to na tyle.

jestes w bledzie podeslij mi zgloszenie na acpl i zobaczymy czy sobie nei poradzimy ocenilismy juz 10siatki takich aimikow zawsze ejst akcja w ktorej sie spali na to nie ma mocnych.
pozdrawiam
grasz w counterstrike 1.6 ?

Złapałeś czitera? Dodaj demko na Anticheat.pl

GameChEaTerS.

GameChEaTerS.

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Gadu Gadu:45381218
  • Lokacja:Żywiec
  • Hobby:Gry FTP, PHP, Mysql, FreeBSD, Grafika - początki, Java, Klient master metin2,Gry Via
Toudi a udowodnij mi to że to jest właśnie inteligent aim bot bo z tego co wiem jest ponad 25 pub aimbotów.
I weź pod uwagę to co napisałem " Po pierwsze dobrze skonfigurowany inteligent aim bot jest to najlepszy darmowy hack."
Wiadomo że jak ktoś da Fov 200 smoth 200 że idzie wykryć, ale wystarczy dać po 25, miejsce aima 8(klata górna) 1/3hS i wiesz co mi można zrobić, nawet filmy są na you tube z podobnym CFG co dawałem i jakoś serwisanci się nie plują.
Korzystałem z organnnera 2 miechy zostałem wrzucony na bla i zbanowany, założe się że to samo by było na AC, po czym zacząłem korzystać z proffa inteligenta na organera mi już kasy było szkoda i jakoś od 4 mieś z lekkim cfg przegrałem ponad 100 mixow z HLTV i nie dostałem żadnej sprawy na Bl AC.

Po drugie twoja strona AC jest gó*** warta i sam dobrze o tym wiesz, oceniacie jak ostatnie pokraki, kogoś nie lubicie to odrazu banujecie( owner) to samo Bl , a co najlepsze w tym wszystkim kombinujecie jak konie pod góre Allplay z was zrezygnowało pierwsze a ty z edycją stworzyłeś temat że to niby ty zrezygnowałeś pierwszy, nie wiem czym ty koleś żyjesz ale na hackach się gówno znasz ;] tyle co mam ci do powiedzenia.
Co o tym świadczy, widziałem ostatnio na pewnej stronie anty cheaterskiej ss jak to ładnie pytasz się o legit CFG do leisa śmiech na sali ;].

Edytowany przez GameChEaTerS., 01 kwiecień 2012 - 11:58.

Nie ma sygnaturki. Po co to czytasz?

thegod

thegod

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 259 postów
Toudi to taki dzieciak który nie zna się na niczym

Po pierwsze dobrze skonfigurowanego pixel aimbota ludzkie oko nie wykryje, toudi udaje znawce a tak na prawdę w dupie był i gówno widział
Po drugie toudi nie odróżnia ruchów myszki od aimbota (nawet gównianego engine aimbota nie potrafi wykryć, a mówi o pixelu hahaha)
Po trzecie koleś ma coś w głowie porobione :P

Co do organnera, trudno się go konfiguruje =p

-=XF FaiL :/=-

-=XF FaiL :/=-

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Gadu Gadu:Mam pisz na Privie ;)
  • Lokacja:California
  • Hobby:Noga, ręczna, BF2, CS 1.6, minecraft, terraria, dzieffffczyny ;DD
Mam pytanie co to znaczy aby nie włączać go podczas jednej sesji systemu? Ja robie tak że jak włączam hacka to mi wypieprza kompa :( Jak zrobic to dobrze?
@ Edit
Już Sb poradziłem. :)

Edytowany przez -=XF FaiL :/=-, 29 lipiec 2012 - 12:00.

Wadas1992

Wadas1992

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 21 postów
Czy to działa w condition zero i czy jest niewykrywalne tak jak w cs 1.6?
Czy ten czit jest w ring0?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Edytowany przez Wadas1992, 28 maj 2012 - 01:38.

Kocham mpcforum.pl!!!
Dodany obrazek

przybcio

przybcio

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 1 postów
nadal nie wykrywalny?

TwojoPies

TwojoPies

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 63 postów
Jest w ringu, nie będzie nigdy wykrywalny, chyba że rozwój techniczny skoczy w zwyż. Póki co nie jest wykrywalny i przez najbliższe lata nie będzie, używam go już rok, nie przyłapano mnie na niczym. Kilka razy zrobili SS'y, tyle.

Apropo błędu, przed odpaleniem cheata, nie zapomnijmy wyłączyć Avasta czy innego programu antywirusowego, usuwa jeden z plików twierdząc że to robal i cheat się nie odpala ;)

Edytowany przez TwojoPies, 10 czerwiec 2012 - 14:51.

Fecher

Fecher

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Gadu Gadu:18882221
  • Lokacja:Szczecin
  • Hobby:Siatkówka , Inżynierstwo , Strzelnictwo.
    Gry: Cs 1.6 , Minecraft , Portal 2 , CS:CZ , CS:Go
    Konsole : PSP , PS3 , XBOX360 , PSVITA
Nie wiem jak u was , ale mi po zniknięciu okna wyskoczył cały niebieski ekran z dopiską : "On you computer is problem" czy jakoś tak , nie jestem dobry z angielskiego ale to chyba Wirus :/
:mellow: :mellow: :mellow:
Dodany obrazek

fuckface

fuckface

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Gadu Gadu:43548575
  • Lokacja:Województwo podlaskie
  • Hobby:Poker, Windsurfing, Counter-Strike.
[WinXP, VAC, Steam] Świetnie działa. Najlepsza implementacja aimbota jaką widziałem. Trzeba się dopatrzeć, żeby Cię wykryto, a w razie czego można szybko F1 nacisnąć. Hack działa z x22 xRadar v4.0 bez problemu. Jedynym mankamentem jest to, że trzeba samodzielnie wyłączyć proces w Menedżerze Zadań bądź zresetować komputer komputer, inaczej hack będzie się za każdym razem ładował.

EDIT: Hack rzecz jasna nadal niewykrywalny.

PS: Miło mi swój pierwszy post umieścić. Pozdrawiam.

Edytowany przez fuckface, 18 czerwiec 2012 - 01:33.

dzaKh

dzaKh

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 1 postów
Włączam cheata>czekam 10s>wlaczam CS>wchodze na serwer>klikam F1> i nie dziala cheat :(

Win XP SP2

Cigarette ^^

Cigarette ^^

MPC Popular User III

• Gold Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2602 postów
  • Lokacja:Gdynia
  • Hobby:Keep Calm & be awesome.

@up
Zainstaluj:
NetFramework 4.0
C++ 2010

"Się porobiło, już nie dzielimy razem ławki, choć kiedyś byliśmy jak szlugi z jednej paczki"

| Gold Member | | Forum Helper | | Postmaker | | Postwriter |

RychuPejaSolufk

RychuPejaSolufk

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 3 postów
cheat ciagle dobrze dziala? wie ktos?;p

polaczekoko

polaczekoko

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 7 postów
Dajcie cfg takie zeby na HLTV nic nie bylo widac.

Mruku

Mruku

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 16 postów
Dla nie kumatych, używam hacka ponad rok, na mixach się przydaje bardzo, bo tam prawie każdy haksi to nikt się nie pruje.
Hax jest niewykrywalny, gralem na zwyklych serwerach to żadko kiedy ludzie się pruli że niby na haxach ale jak typa słownie przygasisz to się odczepia,
Hax działa tylko trzeba potrafić z niego korzystać, piszecie że jak klikacie F1 to nic się nie dzeje, a co ma się dziać jak aim podczas oddania strzału pomaga nacelować w głowę. a nie celować za was, najlepiej zrobić sobie unbind f1 zeby z menu kupywania się nie gryzło.
Pozdrawiam, gram na steam z tym hackiem i śmiga doskonale, trzeba tylko jeszcze ogarniać korzystanie z niego.

pa221

pa221

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 79 postów
Win 7 :)), wlaczam haxa czekam 10sec wbijam na cs potem serwer klikam f1 bh nie ma i aima tez ;)

DZIEKUJE DOBRANOC

Gość_Tubak_*

Gość_Tubak_*
  • Gość
pa221, włącz cheata jako administrator w trybie zgodności z SP3 (counter-strike to samo). Najpierw hack, potem gra. W razie czego wyłącz ochrony typu antywirus i daj pełny dostęp dla aplikacji cheata.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników