Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Przypomnienie hasła

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty.
6 odpowiedzi na ten temat

Glodelk

Glodelk

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 527 postów
  • Gadu Gadu:31526331
  • Lokacja:A co wpadniesz??
  • Hobby:Wolfteam , pomoc , autoit , mpcforum ^^
sry za spam tematami , ale zapomniałem hasło i nie wiem jak je teraz przypomnieć , jak to zrobić ;(?

Prosze nie dawać mi warna 5%, ale jak już , prosze napisać na pw gdzie mój błąd , poprawie go . Czemu ? Mam 95 % , bardzo proszę o przeczytanie tego tekstu kida/moda/admina/globala ktory wyszukał gdzieś mój błąd , pozdrawiam .

Glodelk

Glodelk

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 527 postów
hasło zapomniałem do playstation store... a mam prawie platyne w uncharted 2 :((((
Prosze nie dawać mi warna 5%, ale jak już , prosze napisać na pw gdzie mój błąd , poprawie go . Czemu ? Mam 95 % , bardzo proszę o przeczytanie tego tekstu kida/moda/admina/globala ktory wyszukał gdzieś mój błąd , pozdrawiam .

*Tabciogaraj*

*Tabciogaraj*

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1129 postów
  • Lokacja:Zakopane
  • Steam:Tabciogaraj
  • Hobby:PSN: Tabciogaraj
Do PlayStation Store zapomniałeś hasła? Czy może do Network. Jeśli jesteś zalogowany to się wyloguj i wybierz przycisk Zapomniałem hasła i reszte już będziesz wiedział co i jak.

Tabciogaraj.png

ps3_10.png - ps4_10.png - psvita_10.png
Zajmuję się sprowadzaniem różnego rodzaju towarów z Chin. Potrzebujesz pomocy? Pisz!

Glodelk

Glodelk

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 527 postów
do playstation network .. ; / ale jak to zrobić i na konsoli ? :P czy na playstation.com ? <_< aktualnie jestem u kuzyna , i nie mam dostępu do ps3 będe w domu okolo 19 :P opisze mi ktoś jak to zrobić ;/ ?

Glodelk

Glodelk

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 527 postów
No kur !!!!!!!!!!!! -.- wprowadziłem inną date podczas reje niechcący chyba coś pomyliłem..-.- i nie odzyskam ;;((((( trudno , i platyna od nowa ;((( miałem w uncharted 2 27 lv ;( nie chce mi sie bić od nowa. :angry: :( :( :( :( :( :( :( :(

Edytowany przez Glodelk, 18 sierpień 2011 - 18:27.

Login12345

Login12345

MPC Popular User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1107 postów
@up po 1. nie dubluj postów ,
po 2. jeżeli nie pamiętasz daty to nie odzyskasz hasła
RMCF

Glodelk

Glodelk

Bywalec MPC

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 527 postów
Ok do zamknięcia , przypomniało mi sie xD

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników