Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[TUT] Szybki zarobek pieniędzy w wiejskim życiu

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

d3X

d3X

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 115 postów

Witajcie bardzo serdecznie :)

W tym poradniku opisze wam, jak zarobić szybko pieniądze w Wiejskim Zyciu

Potrzebujemy:
Przynajmniej 30 lvl, duża ilość monet, oraz bardzo duże pole (jeżeli chcecie dużo zarobić) <--- wszystko to robiłem na moim koncie na nk. Na waszym może się troszke różnić

1. (dla osób, które nie mają zagrody) Zakup zagrodę dla świń, oraz dokup 2 świnie.

2. Całe swoje pole zaoraj słodkimi ziemniakami (w moim przypadku jest to 170 zaoranej ziemi, i wydatek 25500 monet)

3. Poczekaj, aż słodkie ziemniaki dojrzeją

4. Zbierz plony

5. (w tym kroku polecam włączyć automatyzacje) Odrazu po zebraniu plonów, świniom daj słodkie ziemniaki.

6. (krok troche dziwnie napisany, ale nie wiem, jak poprawnie napisać) Po skończeniu się słodkich ziemniaków, w stodole powinno być 170 wieprzowiny, sprzedaj to

7. Powtórz wszystko od nowa.

To mój pierwszy poradnik, więc prosze o wyrozumiałość. Screeny postaram się dodać dzis lub jutro rano :)

Pozdrawiam ;)

Edytowany przez d3X, 15 sierpień 2011 - 19:04.

ŁosOś00

ŁosOś00

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 100 postów

W tym poradniku opisze wam, jak zarobić szybko pieniądze w Wiejskim Zyciu

Potrzebujemy:
Przynajmniej 30 lvl, bardzo dużo kasy, oraz bardzo duże pole (jeżeli chcecie dużo zarobić) <--- wszystko to robiłem na moim koncie na nk. Na waszym może się troszke różnić

1. (dla osób, które nie mają zagrody) Zakup zagrodę dla świń, oraz dokup 2 świnie.

2. Całe swoje pole zaoraj słodkimi ziemniakami (w moim przypadku jest to 170 zaoranej ziemi, i wydatek 25500 monet)

Potrzeba :
1. Bardzo dużo kasy = Ktoś już umie szybko zarabiać jak ma "Bardzo dużo kasy".
2. Bardzo duże pole = Jeszcze więcej kasy kosztuje jeśli chodzi o 20 x 20 < XX x XX.

4. Zbierz plony

5. (w tym kroku polecam włączyć automatyzacje) Odrazu po zebraniu plonów, świniom daj słodkie ziemniaki.

6. (krok troche dziwnie napisany, ale nie wiem, jak poprawnie napisać) Po skończeniu się słodkich ziemniaków, w stodole powinno być 170 wieprzowiny, sprzedaj to

7. Powtórz wszystko od nowa.

Pozdrawiam ;)

1. Automatyzacja = Kupno EG /// Bez automatyzacji długo trzeba siedzieć przy grze więc nie zaoszczędzamy czasu.
2. Sensowniej było by dodać że po zebraniu należy posadzić odnowa ziemniaki a nie dopiero po skończeniu się ich zacząć sadzenie /// 1-2 h pola mają stać puste?

Edytowany przez ŁosOś00, 15 sierpień 2011 - 16:28.

d3X

d3X

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 115 postów
Mój drogi, niektórzy dostają automatyzacje za darmo, w moim przypadku ja mam 60,500 automatyzacji
Przerobienie na wieprzowine w moim przypadku to pól godz max, a nie, że 1-2 godz.

Achmen

Achmen

MPC User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Gadu Gadu:6106097
  • Hobby:Minecraft <3, HTML(Troszkę), Pawno.
Podaj ile zarobiles na tym.

Dodany obrazek

By Me.

l ExKidModerator Minecraft l ProUser l

ŁosOś00

ŁosOś00

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 100 postów

Mój drogi, niektórzy dostają automatyzacje za darmo, w moim przypadku ja mam 60,500 automatyzacji
Przerobienie na wieprzowine w moim przypadku to pól godz max, a nie, że 1-2 godz.

Nie dostają automatyzacji za darmo lecz przez bug ze strony serwerów NK który już został naprawiony. Robiąc tuta pomyśl o tych co nie wydają kasy ani nie dostali automatyzacji i grają normalnie.
To że masz 60,000 automatyzacji to jakiś sposób chwalenia się? Next w twoim przypadku a co wszyscy grają identycznie jak ty? Maniaczysz to masz w 30 min a ktoś gra normalnie i ma prawdziwe życie a nie tylko komputer to zajmie mu to 1-2 h.

d3X

d3X

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 115 postów

Nie dostają automatyzacji za darmo lecz przez bug ze strony serwerów NK który już został naprawiony. Robiąc tuta pomyśl o tych co nie wydają kasy ani nie dostali automatyzacji i grają normalnie.
To że masz 60,000 automatyzacji to jakiś sposób chwalenia się? Next w twoim przypadku a co wszyscy grają identycznie jak ty? Maniaczysz to masz w 30 min a ktoś gra normalnie i ma prawdziwe życie a nie tylko komputer to zajmie mu to 1-2 h.

Słuchaj, założę się, że 3/4 ludzi ma dużo automatyczych operacji, i dla nich ten tut jest. Dla graczy bez automatyzacji ten tut też jest, ale to by musieli ręcznie dawać. Trochę to czasu też zajmie, ale efekt jest ten sam :>

@Achmen
"Podaj ile zarobiles na tym. "

Tak, z 1,081 > 38,651 > 13,151 - trochę można się wzbogacić

Edytowany przez d3X, 16 sierpień 2011 - 14:59.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników