Skocz do zawartości

Witaj na

MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Jak Zdobyć Darmowe AP

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
39 odpowiedzi na ten temat

router

router

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów
  • Lokacja:Daleka :)

*
POPULARNY

Dodany obrazek

Dla Tych Którzy Tego Jeszcze Nie Wiedzą

Tak więc Wchodzimy Na Stronę:

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

[Oczywiście Trzeba Się Zalogować Przed ]

I Korzystamy Ze Sponsora PayPal Który Podaje Oferty Z Których Można Uzyskać Darmowe AP Wybieramy Zawsze opcje FREE :
Spoiler

Oto Dowody :
Spoiler

Podziękowania dla :
Spoiler

Widzę Podejrzeć Łatwo A Plusa Dać Ciężko :angry:

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

Edytowany przez router, 08 sierpień 2011 - 01:31.

Xanan

Xanan

Ten Zły

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 893 postów
  • Lokacja:Padmarashka's Cave

Widzę BOKU, SMS za 5 zł. :P
Skorzystałem z 3 ankiet i za każdym razem zostałem poinformowany, że nie nadaję się do wypełniania ankiety/ankieta nie jest skierowana do mnie. Jak widać, już mnie tam kojarzą. :D
Mi się nie udało, ale może komuś, kiedyś się ten poradnik przyda. Za chęci, zostawiam +.
"Disce, sed a doctis, indoctos ipse doceto"

router

router

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów
Znowu podziękowania dla

Xanan

Również daje plusa :]

Usama Su kocken

Usama Su kocken

MPC Popular User III

• Postwriter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2952 postów
  • Gadu Gadu:Nie mam
@xanan spróbuj innej ankiety bo nie które dochodzą :)

Rób swoje i nie patrz na innych

LastPchenx

LastPchenx

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów
działa leci + podałem byle jakie dane i mam te punkty
Dodany obrazek

router

router

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów
Podziekowania dla:

LastPchenx

Daje Plusa również :D

lopescio

lopescio

MPC Popular User II

• Postwriter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2036 postów
router po co te posty z podziękowaniami? A sposób dobry :)

router

router

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

router po co te posty z podziękowaniami? A sposób dobry :)

A chcem pokazać innym że można podziękować za docenienie pracy ale nast. razem będę temat Edytował i tam nicki wpisywał żeby spamu nie robic bo wiem że to wygląda jakbym posty nabijał :P

Dzięki i też daję + :]

Stylerek

Stylerek

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Gadu Gadu:36801339
  • Lokacja:Łódzkie ;>
  • Hobby:Metin2 , Counter Strike ..
Za chęci + leci :D Zobacze bo dopiero teraz mi się aktualizuję ;D Zaczynam dopiero.
Zapraszam na fellyourskill.pl ! - Twoje centrum Counter-Strike

don.coyote

don.coyote

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 11 postów
lipa jakaś same płatne serwisy tam są wszędzie trzeba wysyłać płatne SMSy zamawiać jakieś płatne subskrypcje to juz bardziej opłaca się kupić te AP normalnie :angry:
Kocham mpcforum.pl!!!
Dodany obrazek

router

router

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

lipa jakaś same płatne serwisy tam są wszędzie trzeba wysyłać płatne SMSy zamawiać jakieś płatne subskrypcje to juz bardziej opłaca się kupić te AP normalnie :angry:

Człowieku jak nie potrafisz czytać to się k**** nie odzywaj inni sobie poradzili także jesteś jedynym który nie potrafi tego zrobić ...

[Czasem wystarczy trochę pomyśleć, wiem że boli ale takie realia]

.Moonlight.

.Moonlight.

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 22 postów
Zalecam zaglądać codziennie gdyż większość Free jest ograniczona czasowo np: 12H 24H,nie instalujcie real player'a bo za to i tak wam nie zapłacą oraz nie zakładajcie konta na empiku - to też naciąganie na spam.

Xanan

Xanan

Ten Zły

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 893 postów
  • Lokacja:Padmarashka's Cave

Trochę odświeżam temat, bo wydaje się być interesujący zwłaszcza dla nowych/przyszłych graczy, którzy będą chcieli mieć itemy za AP bez wydawania pieniędzy - a jak wszyscy dobrze znamy Aeria Games: "Gracz nie wydający AP jest niczym i do niczego nie dojdzie". Myślałem, że może tworzony konkurencyjny dla PL prywatny serwer by coś na to pomógł, jednakże projekt został zawieszony.. A szkoda, zapowiadało się bardzo dobrze.. Wracając do tematu: Potwierdzeniem tego są ostatnie Promocje "KUP AP a dostaniesz tandetną deskę i jakieś śmieci od dawna dostępne na rynku!" o Gorączkach nie wspomnę, bo również śmiechu warte. To, że nagle Aeria Games zobaczyła nową możliwość zarobku - zmiana debuffów lvl VII z 2 slotowych na 1 slotowe (dla nie wiedzących o co chodzi, na wszystkich serwerach Shaiyi US i Europejskich Debuffy lvl VII są dwuslotowe i zajmują 2 miejsca w ekwipunku. Dawało to jakieś szanse przeciwko walce z RECowym tankiem władającym pałą z debuffami. Teraz będzie mógł sobie ich wkuć 2x więcej, ale oczywiście czemu? Bo na link potrzebne będą OP i LC! Jak to słusznie zauważył były lider Gromu Garathorn na forum Aerii Games, nagle zarobek Aerii się zmiejszył ale do nadejścia Epizodu 4.5 trzeba jakoś zarobić na chleb, wydoić ile można z graczy - "bierzmy ile się da, i spier*****y!" W sumie to jest trochę nie na temat, ale może osoby przeglądające ten temat dostrzegą jak doi z Polaków Aeria Games i jak dobrym pomysłem jest kombinowanie w stylu tego o czym napisał Router - o innych, ciekawszych sposobach z którymi się spotkałem nie wspomnę...

Wracając do tematu i dlaczego postanowiłem go odświeżyć...
.Moonlight. swoim postem podsunął mi pewien pomysł. Może zróbmy aktualny spis ofert na darmowe AP, które działają? Kolega wyżej napisał, żeby nie instalować real player'a. Potwierdzam - naciąganie + wykryty wirus w instalce. Macie jakieś inne propozycje? Co działa, czego unikać, jakie wybierać opcje w ankietach by dostać AP i czy one w ogóle działąją? Zapraszam do komentowania pomysłu. :)
"Disce, sed a doctis, indoctos ipse doceto"

StrachuPL

StrachuPL

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 189 postów
Ogólnie pisza że ankieta nie jest skierowana do ciebie jak złe odpowiedzi podasz czyli np. nie zamierzam nic kupowac, nie pracuje, malo zarabiam, ucze sie itp
trzeba grać bogacza napalonego na ich produkt :) Mnie się w to nie chce bawić zrobiłem z 4 ankiety i nie wiele dostalem tych AP, lepiej grac godzine i wiecej zarobisz niz godzine na ankietach...

ANIMA LIBERA! :P
Dodany obrazek

CAUSE I AM HIGH

JUŻ W NIC NIE GRAM I NIE ODPISUJE, ELO :D

Missbułgaria

Missbułgaria

Adwokat Diabła

• exModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5444 postów
  • Lokacja:Villa na mazurach

Ogólnie pisza że ankieta nie jest skierowana do ciebie jak złe odpowiedzi podasz czyli np. nie zamierzam nic kupowac, nie pracuje, malo zarabiam, ucze sie itp
trzeba grać bogacza napalonego na ich produkt :) Mnie się w to nie chce bawić zrobiłem z 4 ankiety i nie wiele dostalem tych AP, lepiej grac godzine i wiecej zarobisz niz godzine na ankietach...

Dokładnie na poczatku dostałem AP <mało ale miałem> a potem ajkeij ankiety nie zrobiłem to nic nie dostałem.. Jeśli komus do czegos brakuje to jedynie to wypełniać bo tak to sie nie opłaca..

Żyjesz w mydlanej bańce i się prężysz tyle,

a wszystko jest tylko gwiezdnym pyłem.

Grosikk

Grosikk

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 39 postów
  • Gadu Gadu:12281876
  • Lokacja:Top Secret
  • Hobby:MTG
    Gra na gitarze
Wielkie dzięki ;)

Plusik dla ciebie...

Dodany obrazek

Daj + ;)

Anakin120

Anakin120

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
Jak dla mnie "AWESOME" działa wszystko gites!

Makyura

Makyura

MPC User III

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPip
  • 998 postów
  • Gadu Gadu:Hahahaha, nie
  • Lokacja:Hahahaha, nie
  • Steam:Hahahaha, nie
  • Hobby:Hahahaha, nie
a do mnie AP nie chce przychodzić wypełniam ankiety i nic nie przychodzi (już mam tak od dłuższego czasu)

.Moonlight.

.Moonlight.

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 22 postów
Aby nie robić sobie śmietnika ze skrzynki odb. (nawet do 50 szt dziennie od niektórych wysyłajek spamu) polecam założyć mail tylko do takiego spamu na który będziecie wchodzić tylko po to aby potwierdzić adres mail. Nie polecam do tego celu korzystania z tzw 10min email. Adres może i potwierdzisz ale jeśli w opisie jest AP w ciągu 30min czy 2 godz. to tymczasowy mail wygaśnie a wysyłajki spamerskie nie będą miały potwierdzeń dostarczenia nam swojego syfu czyli z naszych darmowych AP dupa .

Co do niespełniania kryteriów w ankietach :

Jesteś zawsze pełnoletni.
Masz wysokie dochody. (najlepiej mieć działalność gosp.)
Masz wykształcenie wyższe.
Mieszkasz w Warszawie
Nie podajesz nigdy kodu pocztowego 00-950 ani ulicy woronicza 17
Nigdy nie przekraczasz 15min czasu na wypełnienie danej ankiety.
Jesteś zainteresowany wszystkimi dodatkowymi ofertami.

Jeśli ktoś ma chęć na naprawdę większe sumki AP to niestety trzeba lepiej pokombinować:
-poszukaj u wujka google jakiegoś WIARYGODNEGO adresu prywatnej osoby wraz z kodem pocztowym i nr telefonu z dużego miasta w US np: New York
-załóż email na zagranicznym serwisie no Yahoo
-ściągnij program zmieniający IP np: Auto Hide IP

Po tym wszystkim zmieniasz IP na US i zakładasz konto na stronce Aerii .com (nie pamiętam czy nie trzeba zmieniać języka wyświetlania na US)
logujesz się na nie i dopiero wtedy masz FREE nawet po 150 AP za ankietę (a nie jak u nas 5 ofert z tego 3 nic nie dają a reszta po 7 AP)
Jeśli nie ma nic ciekawego odświeżamy stronkę aż do skutku.
Wypełniasz jakieś oferty podając prawdziwe dane ( te co znalazłeś u wujka google) Kiedy już masz jakąś sumkę AP np:100-200-300, logujesz się na tym koncie normalnie na PL w grze i kupujesz w naszym markecie. Potem wystarczy przerzucić kupione duperele na nasze główne konto w grze a tamte konto i mail sobie olać lub skasować.
Jest to operacja jednorazowa ponieważ nigdy nie dostaniemy ponownie tego samego IP US.
Po za tym bezpieczniej jest przy następnym razie założyć nowe konto, mail i znaleźć nowy adres.

Co do oszustów : odpuście sobie oferty biletów na każdą okazję , wszystkie oferty typu podaj dane i wygraj cokolwiek z Apple.

Edytowany przez .Moonlight., 15 luty 2012 - 18:29.

edd.edd

edd.edd

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 1 postów
zawsze można stracić na starter z plusa za 3 zł i zapisć sie na płatne smsy

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników