Skocz do zawartości

Witaj na

MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Jak zrobić 3SP

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
17 odpowiedzi na ten temat

PoKeMoN0

PoKeMoN0

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 100 postów
  • Lokacja:Łódź
  • Hobby:Rap , deska , czasem komputer :) A i lubię dobrze zjeśc :D
Witam.W tym poradniku chciałbym wam opisać jak zrobić 3SP.
Ukańczając tą misję szermierz zdobywa kartę

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

,łucznik

, a mag

Aby rozpoczać misje trzeba mieć 55Lv postaci , a żeby założyć kartę 50 profesję.Gdy osiągniemy wymagany poziom udajemy sie do Kamienia Tajemnic znajdującego się na zachodnim szczycie Góry Krem.
Dodany obrazek

Po rozmowie z Klejnotem Tajemnic udajemy się na rozmowę z Sorayą Style.Ona każe nam zebrać 50 krwistych kamieni Dodany obrazek , które dropią ze Słabych Szkieletowych Wojowników (Górska jaskinia 1).
Kiedy zbierzemy wszystkie kamienie wracamy do Soraji po Pas klejnotów Rebeki. Dodany obrazek

Wraz z pasem idziemy na rozmowę z Klejntem Tajemnic , który wysyła nas do Trenera Calvin'a.On zaś prosi nas o zebranie poszarpanej strony, która leci ze Starego Cienia Nocy (Górska jaskinia 2). Dodany obrazek
Po zdobyciu owej strony wracamy do Calvin'a na rozmowę a w nagrodę otrzymujemy Pamiętnik Pieny. Dodany obrazek
Po otrzymaniu pamiętnika udajemy się do Klejntu Tajemnic na rozmowę , po której dostajemy Zamrożone serce czasoprzestrzeni (klikając w nie 2 razy wchodzimy do CP)

Teraz podam wam legendę do CP
Dodany obrazek

A teraz czas na 1CP , które wam krótko opiszę.Po 1 i chyba najważniejsze ptrzebujemy sporom ilość potów i dobrego resa na mrok ponieważ wszystkie moby mają element mroku, oraz res na wodę ponieważ bossowie mają właśnie element wody.Czasu jest wystarczająco wieć o to nie trzeba się bać , jedynym prblemem w tym cp wg. mnie to boss który ma bardzo mocne ataki ale jest na niego sposób.Kiedy wejdziemy do ostatniego pomieszczenia w walce z bossem pomaga nam Fabian Mróz , więc wystarczy zrobić tak, żeby boss poszedł na Fabiana a nie na nas.
Teraz dam wam mapke CP.

Dodany obrazek
Po skończonym cp udajemy się do Ewy Energy, która daje nam za zadanie zebrać 40 łupin fasoli Dodany obrazek (lecom Szybkiego ciernistego groszku na Wschodnim Kremie)
Następnie zbieramy 40 krzemieni Dodany obrazek (lecom z Golemów z lawy w Lochu Shanera B1)
Później kolej na zebranie 40 słom Dodany obrazek (lecom z Larw w Górskiej jaskini 5)
Po słmach musimy zebrać 50 Specjalnych butelek wody Dodany obrazek (lecom ze Skalnych żółwii na Wschodnim Kremie)
Ostatnią rzeczą jaką musimy zdobyć jest przepis na specjalny wybielacz Dodany obrazek (leci z Mglistych olbrzymów w tunelu mgły do którego przechodzi się przez Górską jaskinie 2)

Po zebraniu wszystkich przedmiotów tworzymy z nich za pomocą przepisu na wybielacz , specjalny wybielacz Dodany obrazek i udajemy się na rzmowę z Ewom Energy która daje nam Chusteczke Ruddy'iego Dodany obrazek.

Teraz idziemy porozmawiać z Klejntem tajemnic , który wysyła nas do Anni znajdującej się w Jaskini w Nosobozie (Zachodni Krem).
Ona rozkazuje nam , żebyśmy przynieśli 1kk wzamian za Podręcznik poszukiwacza przygód Dodany obrazek

Ponwnie udajemy się do Klejnotu tajemnic na rozmowę, po której czas na 2CP.

2CP jest bardzo podobne do 1 z tym wyjątkiem że zamiast walczyć z Fabianem walczymy z Niszczycielem (Destroyer).

Oto mapa CP.
Dodany obrazek

Po ukończonym CP idziemy porozmawiać z Klejntem tajemnic , który wysyła nas do Rycerza Pinto.
Rycerz prosi o dostarczenie wody ze świętego źrudełka , które znajduje się za głębokom jaskiniom (Zachodni Krem).Trzeba oczywiście zabrać ze sobą pustą butelkę.
Wraz z butelką wody racamy do rycerza i wzamian otrzymujemy Naszyjnik ze szczęśliwych kamieni Dodany obrazek
Razem z naszyjnikiem idziemy do Dowódcy straży Rey'a . Dowódca prosi nas zebranie trójkątnego klucza Dodany obrazek (leci z Mrcznej damy Saviny w Lchu Shanera B3) , a następnie małego sejfu Dodany obrazek (leci ze Stalowych oprawców w Labiryncie bólu)

Gdy zdbędziemy te przedmioty wracamy do Dowódcy straży Rey'a a w nagrodę dostajemy portret Justina Dodany obrazek

Wraz z portretem Justina udajemy się d klejnotu tajemnic na rozmowę.
Teraz czas na CP3.Jest bardzo podobne do CP1 i CP2 z tym że tutaj pierwszym bossem jest Krzyżowiec (Crausader)
Teraz dam mapke CP.
Dodany obrazek
Po skończonym CP idziemy na rozmowę z Klejntem tajemnic.
Teraz czas na 4 i ostatnie CP.Ta czasoprzestrzeń jest nieco dłuższa niż poprzednie ale nie jest ciężko dojść do ostatniego pomieszczenia w którym walczymy z bossem.Tutaj boss ma atrybut mroku ale pomagają mu poprzedni bossowie z atrybutem wody.

A to mapka CP
Dodany obrazek

Po skończnym CP idziemy porozmawiać z Klejnotem tajemnic i w nagrodę otrzymujemy zasłużoną Trzeciom Kartę SP.

Grafiki zaczerpnięte z :

Edytowany przez PoKeMoN0, 25 lipiec 2011 - 14:08.

Dodany obrazek

PaTry4k

PaTry4k

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 115 postów
przyda się ;] na plus ;]
Kocham mpcforum.pl!!!
Dodany obrazek

Vamph

Vamph

Początkujący III

• Members
  • PipPipPipPip
  • 407 postów
  • Gadu Gadu:hmm, Tajemnica
  • Lokacja:Za 7 górami i za 1 wrocławskim lasem xD
  • Hobby:Czytanie książek xDDDDDD żart xDDDD
elo. mam pytanie, mam woja 35lvl, warek 24job, blade 18job, na norm 36job, ile mi zajmie wbicie 55lvl? zdaze do konca tygodnia jak gram 2 godz dzienie? ( to na 99nos )
Dodany obrazek

Expie i pomagam Pomagam za eq dla woja, kase lub piórka na enigmie oraz avalonie

PoKeMoN0

PoKeMoN0

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 100 postów

elo. mam pytanie, mam woja 35lvl, warek 24job, blade 18job, na norm 36job, ile mi zajmie wbicie 55lvl? zdaze do konca tygodnia jak gram 2 godz dzienie? ( to na 99nos )

Do takich pytań są odpwiednie tematy ;)

(i nie wiem nie gram w 99Nos)

Edytowany przez PoKeMoN0, 25 lipiec 2011 - 18:07.

Dodany obrazek

mario4311

mario4311

MPC Popular User III

• Postwriter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2532 postów
  • Lokacja:Łaziska Górne

2,5 h i caly czas na groch to tak
sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek).

Usama Su kocken

Usama Su kocken

MPC Popular User III

• Postwriter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2952 postów
  • Gadu Gadu:Nie mam
Poradnik dobry przejrzysty dobrze się go czyta u mnie wielki + :)

Rób swoje i nie patrz na innych

SimonXXL

SimonXXL

Bywalec MPC II

• ProUser
  • PipPipPipPipPip
  • 631 postów
  • Gadu Gadu:36710006
  • Lokacja:Iława
  • Hobby:Gry piosenki muzyka teatr ogolnie artystyka gry i fora ...
bardzo ładnie opisane ładniejsze niz orginalna wersja na oficjanym forum masz 10/10 i +

Hejooooo !!!

Byłem tu ale mnie już nie ma :D

Maciekt

Maciekt

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 196 postów
  • Gadu Gadu:nie znany
  • Hobby:granie w minecraft,gramie w metina,piłka nożna
dzięki przyda mi się i masz +

mario4311

mario4311

MPC Popular User III

• Postwriter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2532 postów
nie tylko grafiki zaczerpniete :)

leci +
sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek).

PoKeMoN0

PoKeMoN0

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 100 postów

nie tylko grafiki zaczerpniete :)

leci +

Chciałbym Cię poinformować że cały poradnik , słowo w słowo pisałem sam :)
Dodany obrazek

mario4311

mario4311

MPC Popular User III

• Postwriter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2532 postów
A przepraszam bo gdzies widzialem taki sam , :) to bylo wlasnie tu :)

Usama Su kocken

Usama Su kocken

MPC Popular User III

• Postwriter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2952 postów
  • Gadu Gadu:Nie mam
@up tak na oficjalnym forum nostale globala podobny

@Topic nie zamknę ci temat z powodu że z grubsza zmieniłeś ale uważaj bo pilnuje ciebie :)

leci + :)

Rób swoje i nie patrz na innych

PabloxoxD

PabloxoxD

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 143 postów
  • Hobby:Minecraft ^^
Error

:)

dragsm

dragsm

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 28 postów
  • Gadu Gadu:32199015
  • Hobby:Linux

Po skończnym CP idziemy porozmawiać z Klejnotem tajemnic i w nagrodę otrzymujemy zasłużoną Trzeciom Kartę SP.

Skończonym, trzecią.

csweakwood1

csweakwood1

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Przydatne + dla ciebie.

Ragnar2

Ragnar2

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

mam woja 35lvl, warek 24job, blade 18job, na norm 36job, ile mi zajmie wbicie 55lvl? 

Press.

Press.

MPC Kozak Lider

• Best Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1021 postów
  • Lokacja:Mieszkanie
  • Hobby:C++, nożna, gry, Fifa, dziewczyny <3

mam woja 35lvl, warek 24job, blade 18job, na norm 36job, ile mi zajmie wbicie 55lvl? 

To zależy od Ciebie, ile będziesz dziennie grał. Rób same misje, raczej dasz sobie radę w 4-5 dni.

Pikaciu

Pikaciu

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 294 postów

Poradnik fajny ale musisz poprawić ortografie. Np. pisze się "Lecą" a nie "Lecom"

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników