Skocz do zawartości

Witaj na

MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Problem]Java nie chce się zainstalować

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty.
9 odpowiedzi na ten temat

hubirts1910

hubirts1910

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 166 postów
Witam.Otóż mam problem z instalacją Javy.Nie dawno miałem kolega ściągnął mi jakiś syf z internetu jak był u mnie i Avast wykrył wirusy wiec postanowiłem przeskanować komputer. Oczywiście jakby to było Avast wykrył w połowie plików wirus (Jak to Avast) No i wykrył wirusa także w pliku jusched czy jakoś tak nie pamiętam dokładnie ;/ ale niestety nie chciało mi się siedzieć i zaznaczać co ma usunąć a co nie wiec zaznaczyłem aby usuwał wszystko.Mój błąd.;/ Avast to usunął i java się rypła Minecraft nie działał i inne śmieci ... wiec postanowiłem usunąć te zbędne resztki i zainstalować jeszcze raz.lecz gdy instalowałem wyskoczył błąd "The wizard was interrupted before Java™ 6 Update 26 could be completely installed...." instalowałem wersje starcze,offline i wszystko to co znalazłem na google próbowałem nic nie pomogło.Więc proszę was o pomoc bo już nie wiem co mogę zrobić oprócz przeinstalowania systemu ... ale mam nadzieje że jest sposób żeby tego nie robić bo nie chce już go instalować z 10raz ... bardzo was proszę o pomoc ponieważ nawet nie mogę pograć w minecraft'a.

Jeśli zły dział to sorry no ale myślę że skoro minecraft działa w javie to temat moze być w dziale minecraft :P

Stawiam + lub - jak kto chce.!

DarkSky.

DarkSky.

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 165 postów
usuń wszystkie części javy ręcznie

pomagam w minecraft ;)
Pomagam dla przyjemności nie dla +
Dlatego Lepiej kliknij TU i pomóż głodnym :)

Bruno Mars nauczył mnie robić coś dla osoby którą kocham
Travis nauczył mnie być hojnym
Michael Jackson uczył mnie, aby zawsze kochać ludzi wokół mnie
The Script nauczył mnie, jak iść dalej.
Eminem nauczył mnie, że życie jest ciężkie ale trzeba brnąć dalej
Muzyka nuczy mnie jak żyć!

hubirts1910

hubirts1910

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 166 postów
Niestety to samo po usuwałem to co znalazłem wszystko co nazywało się java lub coś co mogło być od tego i nadal ten sam błąd. ;/

wnS

wnS

MPC Popular User II

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1584 postów
  • Gadu Gadu:Only Elite
  • Lokacja:127.0.0.1
  • Hobby:Skate, Grafika, Piłka Nożna, Mechatronika.
Wejdź w odinstaluj programy i odinstaluj wszystkie javy jakie tylko masz, a następnie pobierz najnowszą i zainstaluj.

Dodany obrazek

hubirts1910

hubirts1910

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 166 postów
Tak już zrobiłem ... i to kilka razy i nadal nie działa... ;/

BraciaMrok

BraciaMrok

MPC User

• Postmaker
  • PipPipPipPipPip
  • 803 postów
  • Lokacja:Daleko...
  • Hobby:Team Fortress 2 Server Engineer
Z tego co pamiętam to miałem coś podobnego. To jest jak by... hmmm... niby nie ma ale jest. Szukałem w necie aż się doczytałem, żeby zainstalować od nowa javę to najpierw trzeba ją programem odinstalować. W tym problem że nie pamiętam nazwy. Poszukaj w google (bo łatwiej znaleźć pod stronę) lub na stronie Javy czegoś a'la uninstaller & repair (nie pamiętam już) (może Java Uninstaller ?).

hubirts1910

hubirts1910

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 166 postów
Wiem o jaki program Ci chodziło najprawdopodobniej JavaRa też nim kombinowałem lecz nie pomogło ... ale za pomoc dam Cie teog +'ika :)

gargol12

gargol12

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
po pierwsze mzien antywira bo avast jest samym w sobie wirusem ... juz lepiej na samym firewalu jechac niz na tym gownie ... polecam anty wira commoda BARDZO DOBRY PROSTY W OBSLUDZE I DARMOWY nie pisze tak i wychwalam i z niego korzystam ja aktualnie mam nortona ale mialem go przez pare dni na test i wedlug mnie darmowy antywir NUMER1

po drugie jak cos usuwasz to programem Totalunisstaller albo Your Unin-staller nigdy recznie i na jana

po trzecie czysc komputer bo problemme moga byc resztki plikow rejestru w systemie polecam program TuneUP ogolnie dobry i wielo zadaniowy defragmentacja rozwiazywanie problemow z kompep itp

acha i tylko jave 7 32 BITOWA koniecznie 32 bo tylko takie obsluguje wiekszosc programow !

acha w razie czego moj skype to wszystko na spokojnie wyjasnie nie dzisiaj ale jutro po 13:30 moj nick BaronVonRuhalFest

Edytowany przez gargol12, 13 czerwiec 2011 - 22:03.

hubirts1910

hubirts1910

Debiutant II

• Members
  • PipPip
  • 166 postów
@gargol12 Jesteś wielki! zrobiłem wszystko to co napisałeś i java zainstalowała się bez problemu. Wielkie dzięki tylko teraz powiedz co zbierasz:) Ale także dziękuję wszystkim którzy także starali sie pomóc wam także postawie po + lub -

gargol12

gargol12

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
otoz ja nic nie zbieram bo mi to kolo dup* lata :)

ale jak cos mozemy razem w minecrafta popykac ja stawiam servcaa :)

Edytowany przez gargol12, 13 czerwiec 2011 - 22:34.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników