Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Wallhack do Call of Duty 4 Modern Warfare

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty.
3 odpowiedzi na ten temat

MamCie91

MamCie91

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 20 postów
Witam szukam działającego wallhacka do Call of Duty 4 oczywiście bez żadnych wirusów :D Może znacie podobny do ArtificialAiming-Radar-v2.0. Za podanie będę bardzo wdzięczny. Pozdro

Tot4l_Own4g3

Tot4l_Own4g3

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 284 postów

Witam szukam działającego wallhacka do Call of Duty 4 oczywiście bez żadnych wirusów :D Może znacie podobny do ArtificialAiming-Radar-v2.0. Za podanie będę bardzo wdzięczny. Pozdro

Sądząc, że chcesz podobny do ArtificialAiming-Radar to chcesz do wersji 1.7. Ja polecam [SOH] COD4 Alpha v1.21, niewykrywalny przez pb i pbss.

Edytowany przez Tot4l_Own4g3, 12 czerwiec 2011 - 15:03.

MamCie91

MamCie91

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Sądząc, że chcesz podobny do ArtificialAiming-Radar to chcesz do wersji 1.7. Ja polecam [SOH] COD4 Alpha v1.21, niewykrywalny przez pb i pbss.

Tak kolego chcę do wersji 1.7 a czy mógłbyś podać jakieś linki z downloadem? Z góry wielkie dzięki ;)

P.S tylko żeby działało na Windowsie 7

Edytowany przez MamCie91, 12 czerwiec 2011 - 15:06.

MamCie91

MamCie91

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 20 postów
Poda ktoś link do ściągnięcia tego hacka??

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników