Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

MineCraft 1.6.4 Klient + Mody

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty.
1 odpowiedzi na ten temat

PaiterFaighter

PaiterFaighter

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Dodany obrazek

MineCraft 1.6.4 Klient By PiterFighter V 1.2

Naprawdę dużo się napracowałem.Starałem się zlikwidować lagi i 1 upokarzającą rzecz w 1.6.Mianowicie napis w górnym lewym rogu.Ale niestety nie udało się.Jedynie co się mi udało zlikwidować to te niemiłosierne lagi...

Zainstalowane Mody:

MilleNaire-Dodaję do gry wioskę z ludnością.Można od nich kupować surowce i nie czuć się samotnym :D.

SinglePlayerComands-Chyba każdy to wie lub kojarzy po nazwie (chyba że jest kompletnym pacanem -.-)Ale Dla urozmaicenia tematu napiszę "Komendy na itemy (yeeeeeeeeeeee) Wyrównywanie terenu itp, itd.

TooManyItems-Dodaje listę itemów w ekwipunku z której to możemy je brać.

Mod Shelf-Dodaję do gry półkę.(Coś na zasadzie skrzyni tylko widać rzeczy na zewnątrz)

MiniMap/Zun Map-Jak sama nazwa wskazuje minimapa w prawym górnym rogu ekranu -.-.

(W przyszłości dodam więcej modów takich jak colony mod itp.)

Instalacja:

Windows XP Professional,Home Edition,Expluzive itd.

Start>Uruchom>Wpisujemy: %appdata% >Kasujemy folder .minecraft>Wypakowujemy folder .minecraft z mojej paczki do %appdata%(czyli tam gdzie kasowaliśmy poprzedni .minecraft -.-)>Minecraft.exe z mojej paczki dajemy na pulpit.

Do moda millenaire potrzebna jest nowa mapa.Więc nie opłaca się wam przenosić starych do save -.-.

Windows 7

Troszkę inaczej więc dla niekapnientych wytłumaczę, a może lepiej pokażę screena (oszczędzicie wysilenia prawej pół kuli -.-)

Dodany obrazek

Reszta to samo co w xp.

Download:

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

Skan:

Dodany obrazek

Propozycje co do wgrania modów dawajcie w komentarzach.Cześć!

Edytowany przez PaiterFaighter, 28 maj 2011 - 20:06.

Dodany obrazek

bretus123

bretus123

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 8 postów
mod na meble,na nowe zwierzęta i potwory :D

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników