Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Tut] Generator Skinów

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

m1krus

m1krus

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 235 postów

Witam. Chciałbym wam zaprezentować stronę, na której możecie stworzyć swojego własnego skina.
Generator jest banalnie prosty w obsłudze, więc wszyscy powinni sobie z nim poradzić.
Generator ma także opcję edycji skina innego gracza. Jak to zrobić napiszę niżej.
Użytkownicy mają również możliwość pobrania skinów zrobionych przez innych, a trzeba podkreślić, ze jest ich tam bardzo dużo.

Będziemy potrzebować:

• Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

• Wyobraźnia
  • Miejsce na dysku (ok. 300bajtów :P) na zapisanie skina

Wygląd generatora, spis opcji:
Spoiler

• 1. Wyszukiwarka skinów - można tutaj znaleźć skiny przygotowane przez innych
  • 2. Generator skina - tutaj możemy zrobić własnego skina
  • 3. Upload skinów - po zalogowaniu na stronie możemy zuploadować swoje skiny na stronę
  • 4. Zbrojownia - znajdują się tam pojedyncze elementy skina (głowa, nogi itp.), z których możemy zrobić całego skina
  • 5. Znajduje się tutaj aplikacja na akcesoria firmy Apple (iPhone, iPad), dzięki którym możemy stworzyć skina właśnie na tych urządzeniach

Spoiler

• 1. Ostatnio używane kolory
  • 2. Możliwość udostępnienia stworzonego skina ? (nie jestem pewien, dostępne po zalogowaniu)
  • 3. Możliwość zuploadowania skina do edytora i edytowania go
  • 4. Download stworzonego skina
  • 5. Podgląd tworzonego skina w czasie rzeczywistym (nie trzeba odświeżać strony aby zobaczyć zmiany)
  • 6. Możliwość edycji skina innego gracza, wystarczy znać jego nick i wpisać je w to pole
  • 7. Paleta kolorów
  • 8.1. Poszczególne części ciała naszego skina (są podpisane, ale po angielsku)
  • 8.2. Opcja pełnego ekranu (Tutaj miało być 9, ale się pomyliłem :P)

I to by było na tyle. Dziękuję za przeczytanie tutorialu do końca.
Jeżeli tutorial ci się przydał daj +.
Tutorial w całości wykonany przeze mnie. Możliwość kopiowania na inne fora tylko z dopiskiem:

Tutorial wykonany przez m1krus specjalnie dla MPC Forum

MinecraftcikMC

MinecraftcikMC

Pijawka III

• Members
  • PipPip
  • 72 postów
  • Gadu Gadu:Napisz! to Podam
  • Lokacja:Maków Mazowiecki
  • Hobby:Minecraft,sport
Dzięki tego właśnie szukałem.Łap +
Najlepsze są

ŚLĄSKIE KLUSKI I ROLADA!!

Janekx

Janekx

Debiutant

• Members
  • PipPip
  • 137 postów
  • Gadu Gadu:napisz podam
  • Lokacja:Minecraft
  • Hobby:Minecraft !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To nie jest generator

Dodany obrazek

1 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych użytkowników