Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

Keyforkey.Pl - Pierwszy W Polsce Serwis Do Wymiany Cd-Key'Ami.

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty.
3 odpowiedzi na ten temat

collins

collins

Pijawka

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Dodany obrazek

Zapraszam wszystkich do zapoznania się z najnowszym serwisem KeyforKey.pl
Portal służy do zamieszczania ogłoszeń dotyczących wymian kluczami cd.

Spotkałem się wiele razy z chęcią wymiany kluczami cd, jednak nie ma jednego takiego głównego miejsca do wymian. Każde oferty jakie znalazłem były pisane na losowych forach.

Przy okazji chciałbym poznać waszą opinie na temat tego pomysłu.
Portal nie jest 100% wykończony, ale już uruchomiony, powoli także rusza forum.

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

Małe FAQ:

Witaj na Key for Key,
dzięki naszej stronie możesz wymieniać się oryginalnymi
cd-keyami gier komputerowych z ludzmi z całej Polski.

Jesteśmy serwisem, na którym możecie wystawiać swoje oferty dotyczące wymiany klucza gry za inny klucz gry.
Wymiany robicie na własną odpowiedzialność, jeżeli ktoś zostanie oszukany, może jedynie zgłosić sprawę na policję, ja mogę jedynie zapewnić, że serwis stanie w obronie po stronie oszukanej osoby.

Pokrótce wyjaśnię tutaj zasady wystawiania i przyjmowania ofert.

1. Przyjmowanie ofert

a) Baza kluczy CD

Dodany obrazek

Jak sama nazwa mówi za siebie, jest to Baza kluczy które otrzymaliśmy w trakcie wymiany. Wszystkie otrzymane klucze będą się znajdować w tej bazie. Baza kluczy CD służy również wysyłania swojego CD-Keya, użytkownikowi z którym przeprowadzamy wymianę. Wysyłanie kluczy jest ograniczone, można wysłać tylko jeden klucz CD dziennie, co się jednoznaczy z tym, że i otrzymać możemy tylko jeden klucz CD. Na razie założyliśmy taki limit w celach bezpieczeństwa. Prawdopodobnie w przyszłości będzie możliwość powiększenia tego limitu.

Ok, baze kluczy mamy za sobą. Pora na proces przyjmowania oferty.

B) Przyjmowanie oferty

Stawiam na to, że wyszukiwać oferty potraficie, więc macie już kogoś ofertę na oku i chcesz zacząć negocjację z wystawiającym cd-key na wymianę. Sprawa jest nieprawdopodobnie prosta, wszelkie rozmowy są prowadzone za pomocą wiadomości tuż pod spodem szczegółów oferty. Wystarczy wejść w ofertę, a wiadomości będą pod informacjami o wymienianym kluczu. Pisanie wiadomości polega na tym samym co wystawianie komentarzy. Piszesz swoją ofertę i wystawiający klucz gry Ci odpiszę albo nie. Jeżeli obydwoje będziecie zainteresowani swoimi ofertami, nie zbaczacie z drogi wysyłania wiadomości w serwisie. Cała rozmowa musi być przeprowadzona w serwisie. Rozmowa ma być publiczna i jest to jeden z patentów waszej ochrony. Użytkownicy mogą czytać Wasze wiadomości, żeby dowiedzieć się czy jesteście osobą wiarygodną. Każda próba wysłania adresu E-mail, czy numeru Gadu-Gadu, w celu przeprowadzenia transakcji będzie natychmiastowo usuwana. Gdy już porozumienie jest po obydwóch stronach, jeden z uczestników wymiany wysyła pierwszy klucz gry, do drugiego przez Baze kluczy, proszę nie wysyłać kluczy na Gadu-Gadu, maile i inne formy komunikacji poza serwisem. Jeżeli wszystko poszło gładko, podejmujący ofertę, naciska przycisk 'Dziękuje', informuje w ofercie, czy wiadomościach, że oferta już zakończona i cieszy się grą.

2. Składanie ofert

Wystarczy kliknąć w

Dodany obrazek

dalej już wystarczy postępować według wskazówek i opisów.

Jeżeli macie jeszcze pytania jakieś proszę o zadawanie ich poprzez ten adres:

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

Zapraszam do odwiedzenia strony.

drewnojad95

drewnojad95

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 25 postów
Wg. mnie dobry pomysł , może zaraz coś dodam ;D

ReallSkill

ReallSkill

Człowiek Makina

• Global Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4001 postów
  • Gadu Gadu:42071109
  • Lokacja:Trójmiasto.

Wymiany robicie na własną odpowiedzialność, jeżeli ktoś zostanie oszukany, może jedynie zgłosić sprawę na policję, ja mogę jedynie zapewnić, że serwis stanie w obronie po stronie oszukanej osoby.

Jeden i największy minus tego wszystkiego.

Oczywiście sam pomysł mi się podoba, ale nie zapominajcie, że to jest Polska i ludzie lubią oszukiwać. Pomysł na strone jest, ale nie ma pomysłu na oszustów. Co z tego, że go zbanujecie jak on klucz będzie miał.

Hibiskupowy

Hibiskupowy

Początkujący III

• Members
  • PipPipPipPip
  • 424 postów
  • Gadu Gadu:brak
  • Lokacja:Warszawa
  • Hobby:minecraft,informatyka,piłka ręczna:)
Dobry pomysł z chęcią wymienie cd key.

GO - HARD SERWER HARDCORE! 350 SLOTÓW, TS3, YOUTUBERZY, RANKING, STATYSTYKI!

START 29 LISTOPAD 19:00 (PIĄTEK)

DOPRACOWANY BARDZIEJ NIŻ MCHC I GODNY PRZECIWNIK SKKF!

--:>>GO - HARD<<:--

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników