Przypominamy, że po aktualizacji nie ma już podziału na login i nazwę wyświetlaną, do logowania używać należy nazwy wyświetlanej (nick) lub adres e-mail przypisany do konta użytkownika.

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

Uwaga! Przypominamy, że wraz z aktualizacją forum do zalogowania służy nick Twojego konta. Nowa wersja silnika forum nie korzysta z podziału na login i nazwę użytkownika. 
Twój nick jest loginem, alternatywnie można logować się używając adres e-mail przypisanego do konta.
Za utrudnienia przepraszamy. W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected] lub poprzez fanpage forum.

UWIELBIAMGMMODE

[Download] Płaska Mapa Do Minecraft

Moja mapa   362 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy przyda?a ci si? mapa?

2. 2. Czy mam powi?kszy? p?aski teren?

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zagłosować w ankiecie.

31 postów w tym temacie

no mapa dość płaska ładnie wszystko wyrównane i zapobiegnie to wielu pytaniom o płaskie mapy czy jak szybko wyrównać.

Oczywiście daje standardowo plusa.
5 osób lubią to

Proscizna, 3 min w Mcedit...

No ale niektórzy nie potrafią więc napewno się przyda.

2 osoby lubią to

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

[quote name='Papryka293' timestamp='1299166980' post='2148955']
widzę że mapa nie jest cała płaska ...
Ale chociaż się starałeś za fatygę +
jeżeli ktoś szuka całej płaskiej mapy to proszę ;)

[/quote]

Wydaje mi się że mapa cały czas się tworzy w miarę jak się posuwamy, więc cały teren nigdy nie będzie płaski. Tak mi się wydaje, jeżeli mówię źle to poprawcie mnie.
7 osób lubią to

To jest dobre, bo po co cała nieskończenie płaska mapa? Przyda na jakieś miasto czy osiedle.
2 osoby lubią to

UWIELBIAMGMMODE:
Przykro mi ale się mylisz mapka może być cała płaska ;)
2 osoby lubią to

[i]Nie chcę się sprzeczać, ale mapa nie może być płaska! Cały czas się tworzy. Chodź byś miesiącami chodził i prostował i tak CAŁA mapa nie może być płaska! A i leci plusik ;)[/i]
12 osób lubią to

Mapka będzie płaska na terenie na którym została tak stworzona.

A jezeli wyjedziecie poza granice mapy i zacznie się tworzyc to wiadomo że nie na płasko ;>

4 osoby lubią to

Fajna mapka przydala sie + leci :D
10 osób lubią to

Posiadam piękną mapę do minecraft
Naprawdę warto.
Mapa jest idealna do założenia bazy, z resztą zobaczcie sami - http://www.youtube.com/watch?v=2Ygeo-Uw50Q
Można oczywiście pobrać tą mapę - http://www.megaupload.com/?d=YF0J02IY
1 osoba lubi to

Mam jedno pytanie ;)

Czy to działa jako ''mod'' ?

I gdzie to wkleić ?

W temacie jest zwykła mapa, do wklejenia do /.minecraft/saves.

Witam :)
Mam pewna prośbę ,którą na pewno ty chętnie zrealizujesz xD .
A więc tak chciałbym stworzyć wspaniały świat ale do tego potrzebny mi jest również wspaniały teren.
Wymagania to:
- Mapa w miarę płaska lecz nie całkowicie
- Mało drzew, prosiłbym aby były one małe i standardowe
- Bez jezior, wskazane morza i oceany :)
- Żadnych cave system ! xD
- Płaskie tereny mogą a raczej powinny być okrążone górami choć również dobrze by było znaleźć tam góry okrążone nizinami ;)
- Góry powinny być wysokie i ich czubki mają być płaskie
- Nawet nie chce słyszeć o gravlu xD
- Różne biomy
Z góry dziękuję za wysiłek włożony w wykonanie tej mapy.Z wszystkie błędy przepraszam. Mam nadzieje że będę mógł się jakoś odwdzięczyć. PS żadnego muru z bedrocka !!![twitter][/twitter]

Siema pobrałem mape płaską ale co zrobić żeby grać na tej mapie? Za odpowiedź +
Bardzo tego potrzebuje ponieważ niedługo startuje nowy serwer nie hamahi!!! Edytowano przez Pawx

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0