Skocz do zawartości

Witaj na MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online
Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Info] Nowe Info Od Notcha, Pieski W Minecrafcie :)

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty.
16 odpowiedzi na ten temat

Krzysztofa

Krzysztofa

24h with MPC

• Postwriter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3496 postów
  • Gadu Gadu:Top Secret od dzisiaj :D
  • Lokacja:Neederland
  • Steam:Krzysztofa
  • Hobby:-Gierki
    -MmoRPG
    -Programowanie
    -Grafika komputerowa
    -Efekty specjalne
Witam, tak jak codzień, oglądam se co napisał Notch na swoim blogu.
Dowiedziałem się dziś, że chyba planuje on dodać do minecrafta Pieska :)
jako swojego zwierzaka, pewien tego nie jestem, ale chyba dobrze myślę, wnioskując po jego poście na blogu:

We stepped on the plane to New York, and the Minecraft server died. While flying from New York to San Francisco, Tobias managed to get the servers back online via the amazing wonder of in-flight WIFI. I was afraid this would set the tone for the trip, but so far it’s been an amazing success.

Sunday was mostly relaxation and shopping (I found a great new coat, but it’s a bit too warm for SF), and it ended with a company dinner. We invited the Oxeye guys over as well, and it turned out really good. I had the biggest steak I’ve ever had, and also had room over to steal some of Jakob’s food.

Monday morning, I met one of my idols for breakfast, and kinda promised him I’d add pet dogs to Minecraft, so I guess that’s happening. Then we went to Google, did an interview or two, then went to dinner with a huge gaming company. I kept getting sleepier throughout, so I’m not sure how great of an impression I did. It could play into the whole “indie” thing though to seem uninterested. ;)

Today, we started with a meeting with Curse, the guys running the forums and the wiki these days, and we’ve got plans to work more closely together in the future. I think they’re doing really great things for the community. After a somewhat rushed but excellent lunch, Jakob and I did an interview with PC Gamer, I did a filmed thing for Eurogamer with Chris Hecker.

Then the scariest thing in a long time happened. I went on stage. I talked for three minutes about piracy, mumbled something about “That was quick”, and left the stage. I was scheduled to do a five minute talk, but only managed to fill 60% of it.. People tell me it wasn’t as bad as I thought it was.. but they’re probably just being polite.

Then I molested Danny B (the guy who made the Super Meat Boy music) for a bit before grabbing a quick dinner and ending up at the craziest party ever where I met a bunch of important and famous people.

Tomorrow is more meetings, and then the big award ceremony is. We’re nominated in a total of six categories across both the IGF and the GDCA.

I’m nervous.

PL Translated by google. i lekkie szybkie poprawki na szybkiego :)

Wsiedliśmy do samolotu do Nowego Jorku, a serwer Minecraft nie działał. Podczas lotu z Nowego Jorku do San Francisco, Tobiasowi udało się z powrotem włączyć serwery minecraft, przez niesamowity cud w czasie lotu i sieć WIFI. Bałem się to ustawić dźwięk na wyjazd, ale do tej pory to był niesamowity sukces.

Niedziela była głównie relaksem i zakupami (Znalazłem wielki nowy płaszcz, ale to trochę za ciepło dla SF), a skończyło się kolacją firmy. Zaprosiliśmy faceci Oxeye nad, jak również, i okazało się naprawdę dobrze. I miał największy stek w moim życiu, a także miał pokój nad ukraść trochę jedzenia Jakoba.

w zeszłym tygodniu spotkałem się z jednym z moich idoli na śniadanie, i po prostu obiecałem mu, że dodam do Minecrafta psy, więc myślę, że to zrobię. Następnie udaliśmy się do Google, czy wywiad lub dwa, a następnie udał się na kolację z dużą firmę gier. Ciągle się sleepier całej, więc nie jestem pewien, jak wielkie wrażenie, że tak. Może grać na całego "indie" coś choć wydaje się zainteresowany. ;)

Dziś rozpoczął się od spotkania z Curse, chłopaki z uruchomieniem forum oraz wiki tych dni, i mamy plany bliższej współpracy w przyszłości. Myślę, że robią naprawdę wielkie rzeczy dla społeczeństwa. Po nieco wpadł ale doskonały lunch, Jakob i zrobiłem wywiad z PC Gamer, zrobiłem coś dla Eurogamer nakręcony z Chris Hecker.

Wtedy najbardziej przerażające rzeczy w długim czasie się stało. Poszedłem na scenie. Rozmawiałem chwilę o piractwie, mamrotał coś o "To było szybkie" i zszedł ze sceny. A było przewidziane do pięciu minut rozmowy, ale tylko udało się wypełnić 60% to .. Ludzie mówią, że to nie było tak źle, jak myślałem, że to .. ale to chyba po prostu uprzejmy.

Potem molestował Danny B (facet, który stworzył muzykę Super Meat Boy) na nieco przed chwytając szybki obiad, a kończąc na najbardziej zwariowany strona kiedykolwiek gdzie spotkałem kilka osób ważnych i sławnych.

Jutro kolejne spotkania, a następnie wielkie Ceremonię wręczenia nagród. Jesteśmy nominowany w sześciu kategoriach w sumie na obu IGF i GDCA.

Jestem nerwowy.

Czyli, obiecał notch swojemu fanowi dodać do minecrafta pieska :)
Tak więc pozdrawiam i liczę na plusika za fajne info :)

a tutaj link do Bloga Notcha:

Zaloguj albo Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść

star.pngstar.pngstar.pngstar.pngstar.pngstar.pngstar.pngstar.pngstar.pngstar.pngstar.pngstar.pngstar.pngstar.pngstar.pngstar.pngstar.pngstar.pngstar.pngstar.pngstar.pngstar_off.png

MPCForum.pl

star.pngstar.pngstar.pngstar.pngstar.pngstar.pngstar.pngstar.pngstar.pngstar.pngstar.pngstar.pngstar.pngstar.pngstar.pngstar.pngstar.pngstar_off.pngstar_off.pngstar_off.pngstar_off.pngstar_off.png

` TeCh

` TeCh

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Gadu Gadu:33923559
  • Lokacja:Gdansk.
  • Hobby:Aktualnie nie mam zadnych ciekaweych zajec w życiorysie:>
Pieski :D?

Ale wiesz one będą tak jak wszystkie moby czy takie słitaśne malutkie :D?

Myślę, że im to wyjdzie więc pozostaje czekać do wersji 1.3_02 :)

łap plusa za info.

Dodany obrazek

Jak już masz coś mi dawać, przemyśl to 10 razy, potem 5 razy i ostatecznie.

Bądź noobek :) daj Dodany obrazek Dodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazek
,, BY Mariobase kropa pe el xD!

Brzydal007

Brzydal007

MPC Popular User II

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1578 postów
  • Gadu Gadu:807600
  • Lokacja:Jelcz-Laskowice
  • Hobby:Anime
Pewnie wielkości kury będą jedna kratka wysokości 1x1 :D

Dodany obrazek

Mączka

Mączka

All life with MPC

• MPC Coders Team
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4065 postów
  • Hobby:Programowanie

500/100 punktów ostrzeżeń

Fajnie jak by były pieski :P...

Dodany obrazek

3x ExModerator Minecraft | ExModerator Battlefield | ExMentor | 2x Ex MPC Media Team | Gold Member | MPC Coders Team | ExMPC Modder | Combat Arms Private

Walendes

Walendes

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 215 postów
Nom, ale ciekawe do czego będą "służyły" xD

Dodany obrazek

Astvill

Astvill

MPC Popular User II

• Postmaker
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1774 postów
  • Lokacja:Hehe
  • Hobby:AirSoft, majsterkowanie, PostApo, rower, książki

Potem molestował Danny B

Lul?

@topic
Ciekawe, czy będą [psy] naszemu bohaterowi towarzyszyć... :> I jak się je będzie oswajać. :D
Dodany obrazek

Walendes

Walendes

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 215 postów
Pewnie tak jak ten mod z kotem ale poić się je będzie pewnie wodą :D

Dodany obrazek

-C4m3L-

-C4m3L-

Początkujący

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów
Najss :D
Jeszcze niech dodadzą uzbrojenie dla psa i będzie wierzchowiec xD
Reklama:
Dodany obrazek

` TeCh

` TeCh

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Gadu Gadu:33923559
  • Lokacja:Gdansk.
  • Hobby:Aktualnie nie mam zadnych ciekaweych zajec w życiorysie:>

Najss :DJeszcze niech dodadzą uzbrojenie dla psa i będzie wierzchowiec xD

hmmm, za dużo metina ;)

noo ale ujeżdżać psa ;D

Dodany obrazek

Jak już masz coś mi dawać, przemyśl to 10 razy, potem 5 razy i ostatecznie.

Bądź noobek :) daj Dodany obrazek Dodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazek
,, BY Mariobase kropa pe el xD!

eFFecTuS

eFFecTuS

MPC Popular User III

• Postwriter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Lokacja:de_dust2
Ja tam był chciał takiego strażnika :]

SopherPRO

SopherPRO

Minecraft <3

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1746 postów
Ooo ale super. Jak będziesz wiedział coś więcej to pisz :D

ExModerator Terraria | ExModerator Minecraft | MPC Media Team | ExMentor | Gold Member

qps666

qps666

24h with MPC

• Postwriter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3650 postów
  • Gadu Gadu:7113121
  • Hobby:KRÓTKE DŻYNSY
Niech dodadzą lepiej nowe potwory, a nie psy, ale przynajmniej coś się zmieni :)

//Zakaz gifów-Dektored

spxmati

spxmati

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów
psy dobry pomysł i żeby ci towarzyszyły, musiał byś ich karmić np. surowym miechem od swin i by walczyły z tobą np. przeciwko zombie
MC PREMIUM USER OD 2011.05.11!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 11MAJ !!!!!!!!!!!

Walendes

Walendes

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 215 postów
A propo zombie...
Ja słyszałem, że mają jakiegoś wielkiego bossa zombie zrobić ;p

Dodany obrazek

xenex

xenex

MPC Popular User III

• Gold Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2599 postów
  • Lokacja:Paczka po Leysach
  • Hobby:t

A propo zombie...
Ja słyszałem, że mają jakiegoś wielkiego bossa zombie zrobić ;p

On już jest tylko wstrzymali jego resp

@Topic

załamałeś mnie :x
po co mają dodawać głupie psy? mam nadzieje że nie będą śmiecić...

daro.jpg

Mączka

Mączka

All life with MPC

• MPC Coders Team
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4065 postów
  • Hobby:Programowanie

500/100 punktów ostrzeżeń

@up2

zombi jest wstrzymany bo laguje strasznie jak jest blisko przynajmniej u mnie...

Dodany obrazek

3x ExModerator Minecraft | ExModerator Battlefield | ExMentor | 2x Ex MPC Media Team | Gold Member | MPC Coders Team | ExMPC Modder | Combat Arms Private

Walendes

Walendes

Debiutant III

• Members
  • PipPipPip
  • 215 postów
Aha, dzięki za info ;p

Dodany obrazek

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników