Skocz do zawartości

Witaj na

MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej. Jeśli masz konto zaloguj się tutaj - w innym przypadku stwórz konto tutaj.

Zdjęcie

[Archiwum][Inne] Jak Nagrywać Więcej Niż 30 Sekund Frapsem ? + Zwolnione Tempo Po Nagraniu .

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty.
2 odpowiedzi na ten temat

univers@l

univers@l

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Lokacja:WARSZAWA
  • Hobby:Grafika .. Muzyka .. Gry ..
Witam ! Mam pewien problem z frapsem a mianowicie taki , że nie moge nagrywać dłużej niż 30 sekund i po nagraniu filmu kiedy go odtwarzam w niektórych momentach obraz się spowalnia np. postać biegnie wolniej itd . | Co z tym zrobić ? ...

czekam na waszą pomoc .
Dodany obrazek

Valky

Valky

MPC Popular User II

• KidMod FanArt
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1871 postów
  • Gadu Gadu:4767221
  • Lokacja:Deutschland
  • Hobby:Grafika
    Muzyka
    Komputery
    Sport

Witam ! Mam pewien problem z frapsem a mianowicie taki , że nie moge nagrywać dłużej niż 30 sekund i po nagraniu filmu kiedy go odtwarzam w niektórych momentach obraz się spowalnia np. postać biegnie wolniej itd . | Co z tym zrobić ? ...

czekam na waszą pomoc .

Co do tych 30 sekund: możesz nagrywać tylko tyle dlatego ,że masz wersje trial . Mpc nie popiera i zakazuje wrzucania linków z piratami itd ,więc nie wrzuce , ale w necie jest mnóstwo wystarczy wpisac w google :)

Co do tego spowalniania: jak ustawiasz frapsa? przy zakładce movies masz do wyboru kilka opcji FPS . Ustaw na najwyższe lub wpisz: (powinno być mijsce na dole) 100 . Powyłaczaj niepotrzebne programy,które mogą obiciążać procesor. Jeszcze jedna rada: jeśli w grze możesz ustawić rozmiar okna na half-size (w oknie a nie na całość np. tak jak w metinie) to radze tak nagrywać . Jeśli bedziesz chciał nagrywac w oknie wtedy we fraps też musisz to ustawić. Otwierasz fraps>> przechodzisz na zakładke movies>> zaznaczasz half-size i nagrywasz:)

Ps: pamiętaj by w grze ustawic na wysoką rozdzielczość by osiągnąć dobry efekt nagrywania.

Mam nadzieje ,że pomogłem , troche chaotycznie napisane ale się spieszyłem .... chyba zrozumiesz:)
Pozdrawiam

Dodany obrazek

univers@l

univers@l

Pijawka II

• Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Lokacja:WARSZAWA
  • Hobby:Grafika .. Muzyka .. Gry ..
@ up nic nie szkodzi , że chaotycznie ważne jest , ze jest dobrze wytłumaczone ! dziekuje : ) temat można zamknąć ! ps . + ;)
Dodany obrazek

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników